Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
pomm wrote:Igen, sd kártyán fut…nos valami valamiért 🙂
Létezik olyan eszköz ami megosztja az sd kártya helyét úgy, hogy bluetooth is egyben , valamint bármilyen más kártyát is mellé lehet tenni amik egyidőben működnek az sd kártya helyén?
pomm wrote:Igen, sd kártyán fut…nos valami valamiért 🙂Létezik olyan eszköz ami megosztja az sd kártya helyét úgy, hogy bluetooth is egyben , valamint bármilyen más kártyát is mellé lehet tenni amik egyidőben működnek az sd kártya helyén?
pomm wrote:A qtekemben Intel XScale PXA272 van és megy rajta több linux is…
Leírás, screenshot itt, hátha segít…Klassz lett a Linux a screenshotokon. Ugyanakkor ha jól értelmezem az adott oldalon a leírást akkor sd kártyán fut a Linux. Nekem viszont csak 1 foglalat van a pda-mon és szeretném használni a bluetooth kártyát is. Ezt viszont nem tehetem meg, ha benne az sd kártya . Vagy a Linux feltelepül a ROM-ba és utána szabad az sd kártya helye?
pomm wrote:A qtekemben Intel XScale PXA272 van és megy rajta több linux is…
Leírás, screenshot itt, hátha segít…Klassz lett a Linux a screenshotokon. Ugyanakkor ha jól értelmezem az adott oldalon a leírást akkor sd kártyán fut a Linux. Nekem viszont csak 1 foglalat van a pda-mon és szeretném használni a bluetooth kártyát is. Ezt viszont nem tehetem meg, ha benne az sd kártya . Vagy a Linux feltelepül a ROM-ba és utána szabad az sd kártya helye?
kisbetu wrote:PXA-ra van linuksz. Láttam már futni rajta.Szerintem a te PDA-don nem lesz.
Nem tudok Linuxot telepíteni erre a típusra?
kisbetu wrote:PXA-ra van linuksz. Láttam már futni rajta.Szerintem a te PDA-don nem lesz.
Nem tudok Linuxot telepíteni erre a típusra?
kisbetu wrote:Milyen proci van benne?intel XScale-PXA250, ez 400 Mhz .
kisbetu wrote:Milyen proci van benne?intel XScale-PXA250, ez 400 Mhz .
zoltan22 wrote:Nekem ugy remlik, hogy miutan belepsz egy megosztasra, az felcsatolodik valahova es azt a helyet megadva raangedheted a clamav-ot — eleg reg jatszottam ilyesmivel. Talan a /proc/mounts-ban megtalalod a megosztast…Nem találtam benne semmilyen felcsatolást
A var/adm/mount-ban találtam a gépben lévő suse-t, mást nem. Van még valakinek ötlete a probléma megoldására?kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Szeretném a bsquare pda-mat windóztalanítani.Erre van komoly okod?
Mi számít komoly oknak? A destinator nem fut rajta akkor, ha megy a gps a bluetoothon. A bluetooth szépen felismeri a gps vevőt, a destinator is, ám együtt már lefagy amikor a destinatornak meg kellene a térképen határozni a pozíciót. Remélem Linux alatt menne valamiféle navigáció, mert a bsquare pda-ra még a pda szakik sem tudták a destinatort rendesen feléleszteni. Más a bsquare-n nem praktikus, mert csak 1 db sd kártyahely van a pda-ban, így vagy bt, vagy sd kártya mehet egyidőben a pda-ban.
-
SzerzőBejegyzés