Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,701-1,710 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Tony Magic
    Felhasználó
      pomm wrote:
      Igen, sd kártyán fut…nos valami valamiért 🙂

      Létezik olyan eszköz ami megosztja az sd kártya helyét úgy, hogy bluetooth is egyben , valamint bármilyen más kártyát is mellé lehet tenni amik egyidőben működnek az sd kártya helyén?

      Tony Magic
      Felhasználó
        pomm wrote:
        Igen, sd kártyán fut…nos valami valamiért 🙂

        Létezik olyan eszköz ami megosztja az sd kártya helyét úgy, hogy bluetooth is egyben , valamint bármilyen más kártyát is mellé lehet tenni amik egyidőben működnek az sd kártya helyén?

        Tony Magic
        Felhasználó
          pomm wrote:
          A qtekemben Intel XScale PXA272 van és megy rajta több linux is…
          Leírás, screenshot itt, hátha segít…

          Klassz lett a Linux a screenshotokon. Ugyanakkor ha jól értelmezem az adott oldalon a leírást akkor sd kártyán fut a Linux. Nekem viszont  csak 1 foglalat van a pda-mon és szeretném használni a bluetooth kártyát is. Ezt viszont nem tehetem meg, ha benne az sd kártya . Vagy a Linux feltelepül a ROM-ba és utána szabad az sd kártya helye?

          Tony Magic
          Felhasználó
            pomm wrote:
            A qtekemben Intel XScale PXA272 van és megy rajta több linux is…
            Leírás, screenshot itt, hátha segít…

            Klassz lett a Linux a screenshotokon. Ugyanakkor ha jól értelmezem az adott oldalon a leírást akkor sd kártyán fut a Linux. Nekem viszont  csak 1 foglalat van a pda-mon és szeretném használni a bluetooth kártyát is. Ezt viszont nem tehetem meg, ha benne az sd kártya . Vagy a Linux feltelepül a ROM-ba és utána szabad az sd kártya helye?

            Tony Magic
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              PXA-ra van linuksz. Láttam már futni rajta.

              Szerintem a te PDA-don nem lesz.

              Nem tudok Linuxot telepíteni erre a típusra? 2.gif 

              Tony Magic
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                PXA-ra van linuksz. Láttam már futni rajta.

                Szerintem a te PDA-don nem lesz.

                Nem tudok Linuxot telepíteni erre a típusra? 2.gif 

                Tony Magic
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Milyen proci van benne?

                  intel XScale-PXA250, ez 400 Mhz .

                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Milyen proci van benne?

                    intel XScale-PXA250, ez 400 Mhz .

                    Hozzászólás: ClamAv víruskeresõ tippek, ötletek #2038299
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      zoltan22 wrote:
                      Nekem ugy remlik, hogy miutan belepsz egy megosztasra, az felcsatolodik valahova es azt a helyet megadva raangedheted a clamav-ot — eleg reg jatszottam ilyesmivel. Talan a /proc/mounts-ban megtalalod a megosztast…

                      Nem találtam benne semmilyen felcsatolást 2.gif 
                      A var/adm/mount-ban találtam a gépben lévő suse-t, mást nem. Van még valakinek ötlete a probléma megoldására?

                      Hozzászólás: PDA kezelés #2152541
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        Tony Magic wrote:
                        Szeretném a bsquare pda-mat windóztalanítani.

                        Erre van komoly okod?

                        Mi számít komoly oknak? A destinator nem fut rajta akkor, ha megy a gps a bluetoothon. A bluetooth szépen felismeri a gps vevőt, a destinator is, ám együtt már lefagy amikor a destinatornak meg kellene a térképen határozni a pozíciót. Remélem Linux alatt menne valamiféle navigáció, mert a bsquare pda-ra még a pda szakik sem tudták a destinatort rendesen feléleszteni. Más a bsquare-n nem praktikus, mert csak 1 db sd kártyahely van a pda-ban, így vagy bt, vagy sd kártya mehet egyidőben a pda-ban.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,701-1,710 / 2,708