Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
majorlacko wrote:„Nekem el se jut a zsebemig.”
Hmm
Szerk. és /off
Bellesleg, tartom magam ahhoz , hogy, lassan, de biztosan megváltozik a számítástechnika „piacfelosztása”. (a Bellesleg direkt volt)
Az M$ olyan hibákat követ el a mai világban, amiket következmények nélkül nem viselhet el.
Természetesen a helyzete az, ami, talán stabilnak is mondható, de a leépülés folyamatát nem fogja tudni megállítani.
Tök mindegy, hogy ma, vagy talán tíz év múlva, ám mi lesz tíz év eltelte után?
Bill sem halhatatlan és sok szép évet kívánok neki, ám senki sem fog rá emlékezni elmúlta után egy hónappal sem.
Az öröksége pedig, mint minden pénzcentrikus örökség, a keselyűk martaléka lesz.
Már most is béna kacsa az egész rendszer, miközben a Linux névtelenül fejlődik és megállítani sem lehet.
VectoR ugyan üzleti érdekeltségű, de a magyar értelemben vehető legnagyobb gyilkosa a Microsoftnak és ez nem a vég még.
Szerintem.
Ha a kivárásra appellálunk, az sem tragédia és nem szeretem a felesleges harcokat, kell egy minimális türelem ahhoz, hogy élvezzük a győzelem ízét.
Két év? Tíz?
Nem számít.
Lényegét tekintve az eredmény számít.
/onSajnos kisbetu-vel kell egyet értsek, miszerint a Linux-ot nem KELL terjeszteni. Aki rájön mire jó, az úgyis használja, akinek meg nem van annyi nagysok esze az meg fizet, ha máskor nem, majd a BSA házkutatása után. Kíváncsi vagyok azért arra ( jövőbe látók figyelem ! ) , ha a Linux-ot is annyian fogják használni mint a windows-t, akkor a vírusok elszaporodnak majd a Linux rendszereken is?
lacix wrote:rosszul volt linkelve, de bejönValóban, mostmár jön le 🙂
lacix wrote:rosszul volt linkelve, de bejönValóban, mostmár jön le 🙂
Az előző hozzászólásom folytatása: újra installáltam az ekiga-t és amikor eljutok ahoz a részhez a beállítás varázslóban, hogy hangeszközök detektálása akkor a következőt tapasztalom: hallom a hangszóróban a hangomat, ám a jelerősség mérő csík nem mozdul az ekiga-ban. Úgy tűnik, mintha nem jól működne a mikrofont kezelő Alsa. Ez a jelenség azóta áll fenn, mióta feltelepítettem az Open arena és a Quake3 játékot. Nem lehet, hogy belepiszkált valamelyik játék az Alsa-ba? A hang minden programnál szépen megy, egyedül ez a mikrofonos dolog nem működik. Milyen kimenetet, vagy file-t csatoljak, hogy segíteni tudjatok?
Az előző hozzászólásom folytatása: újra installáltam az ekiga-t és amikor eljutok ahoz a részhez a beállítás varázslóban, hogy hangeszközök detektálása akkor a következőt tapasztalom: hallom a hangszóróban a hangomat, ám a jelerősség mérő csík nem mozdul az ekiga-ban. Úgy tűnik, mintha nem jól működne a mikrofont kezelő Alsa. Ez a jelenség azóta áll fenn, mióta feltelepítettem az Open arena és a Quake3 játékot. Nem lehet, hogy belepiszkált valamelyik játék az Alsa-ba? A hang minden programnál szépen megy, egyedül ez a mikrofonos dolog nem működik. Milyen kimenetet, vagy file-t csatoljak, hogy segíteni tudjatok?
Nekem nem jön be az oldal.
Nekem nem jön be az oldal.
zoltan22 wrote:Na de kinek a jogosultsagainal? Tulajdonosnal, Csoportnal vagy Masoknal?csoport: users, írási joga csak a felhasználónak van.
Vladi wrote:Jah. Futási jog kell az ioUrbanTerror.i386 állományra.su -c ‘chmod +x /utvonal/ioUrbanTerror.i386’
utána
./ioUrbanTerror.i386Lássuk!
Az nem elég, hogy a ioUrbanTerror.i386 file-nek kértem a tulajdonságait és ott beixeltem a jogosultságoknál azt, hogy futtatható?
Vladi wrote:Jah. Futási jog kell az ioUrbanTerror.i386 állományra.su -c ‘chmod +x /utvonal/ioUrbanTerror.i386’
utána
./ioUrbanTerror.i386Lássuk!
Az nem elég, hogy a ioUrbanTerror.i386 file-nek kértem a tulajdonságait és ott beixeltem a jogosultságoknál azt, hogy futtatható?
-
SzerzőBejegyzés