Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
medveapu wrote:Tony Magic wrote:Letöltöttem az Urban terror-t aminek a kiterjesztése zip. Kicsomagoltam, majd megpróbáltam installálni. Ha jól fordíttattam le a webforditas.hu oldallal akkor van különbség akkor ha megvan a quake3, vagy ha nincsen. Letöltöttem a Quake3 arena-t ami fut is szépen, igaz azt írja ki ha csatlakozni szeretnék, hogy nincsen meg nekem valami folder. Ebben az esetben van lehetőségem elindítani az Urban terrort? Mit tehetek, hogy fusson?
UT esetén, ha jól emlékszem (két napja is volt talán) az
ioUrbanTerror.i386
fájlnak kell adni futtatási jogot és hajrá….Kicsomagoltam a file-t a /home könyvtárba, majd futtatási jogot adtam a programnak és erre kiadta azt az ablakocskát, ahol ki kell választanod, hogy milyen programmal szeretnéd megnyitni a kijelölt filet, ami a mi esetünkben a ioUrbanTerror.i386 volt. Lehet, hogy rossz helyre csomagoltam ki az urbanterror_41.zip nevű file-t?
medveapu wrote:Tony Magic wrote:Letöltöttem az Urban terror-t aminek a kiterjesztése zip. Kicsomagoltam, majd megpróbáltam installálni. Ha jól fordíttattam le a webforditas.hu oldallal akkor van különbség akkor ha megvan a quake3, vagy ha nincsen. Letöltöttem a Quake3 arena-t ami fut is szépen, igaz azt írja ki ha csatlakozni szeretnék, hogy nincsen meg nekem valami folder. Ebben az esetben van lehetőségem elindítani az Urban terrort? Mit tehetek, hogy fusson?UT esetén, ha jól emlékszem (két napja is volt talán) az
ioUrbanTerror.i386
fájlnak kell adni futtatási jogot és hajrá….Kicsomagoltam a file-t a /home könyvtárba, majd futtatási jogot adtam a programnak és erre kiadta azt az ablakocskát, ahol ki kell választanod, hogy milyen programmal szeretnéd megnyitni a kijelölt filet, ami a mi esetünkben a ioUrbanTerror.i386 volt. Lehet, hogy rossz helyre csomagoltam ki az urbanterror_41.zip nevű file-t?
Letöltöttem az Urban terror-t aminek a kiterjesztése zip. Kicsomagoltam, majd megpróbáltam installálni. Ha jól fordíttattam le a webforditas.hu oldallal akkor van különbség akkor ha megvan a quake3, vagy ha nincsen. Letöltöttem a Quake3 arena-t ami fut is szépen, igaz azt írja ki ha csatlakozni szeretnék, hogy nincsen meg nekem valami folder. Ebben az esetben van lehetőségem elindítani az Urban terrort? Mit tehetek, hogy fusson?
Letöltöttem az Urban terror-t aminek a kiterjesztése zip. Kicsomagoltam, majd megpróbáltam installálni. Ha jól fordíttattam le a webforditas.hu oldallal akkor van különbség akkor ha megvan a quake3, vagy ha nincsen. Letöltöttem a Quake3 arena-t ami fut is szépen, igaz azt írja ki ha csatlakozni szeretnék, hogy nincsen meg nekem valami folder. Ebben az esetben van lehetőségem elindítani az Urban terrort? Mit tehetek, hogy fusson?
Most először találkoztam azzal a problémával, hogy hallom magam a fejhallgatóban, ám akit hívok az semmit nem hall abból amit mondok. Tudomásom szerint a hangbeállítások semmit nem változtak sem az ekigában, sem a kmix-ben. Van valakinek hasonló tapasztalata ami a napokban kezdett el megjelenni?
Most először találkoztam azzal a problémával, hogy hallom magam a fejhallgatóban, ám akit hívok az semmit nem hall abból amit mondok. Tudomásom szerint a hangbeállítások semmit nem változtak sem az ekigában, sem a kmix-ben. Van valakinek hasonló tapasztalata ami a napokban kezdett el megjelenni?
malo wrote:Szia Tony Magic!Köszönöm a végső lökéseket, amelyekkel a megoldáshoz segítettél!
A felhasználói
fiók szerkesztését én is így töltöttem ki. Valahogyan el is indult a
telefon, de nem tudtam úgy kilépni, hogy A PC
újraindításakor is működőképes legyen. Azt csináltam
rosszul, hogy újrainduláskor megnéztem a PC -> telefon
beállítását, de az üres volt, én meg nem telefonálni kezdtem, hanem
újra próbáltam beregisztrálni, és ekkor ugrott elém az ‘ekiga.net’.
Most mielőtt ezt megismételtem volna, telefonálni próbáltam, és
gyönyörűen csengetett. Így jöttem rá, hogy ez az ablak csak azért
tisztul le, hogy második, vagy többedik szolgáltatóhoz is
regisztrálhassak, – gondolom én.A jitter puffert beállítottam, még azért visszhangzik, de remélem, hogy ez is meg fog oldódni.
Most
úgy állok le, hogy csak bezárom az ekiga ablakát és a felső tálcán
ottmarad a kis piros telefon-ikon, majd a PC leállítása és újraindítása
után szükség szerint innen indítom el.Ami az én kapcsolatomat
illeti az UHU-val, én sosem tételeztem fel, hogy az UHU a hibás a
kudarcomban, mert sajnos okom van tudni, hogy a hibát mindíg magamban
kell keressem. Ettől persze bizonyára nagyon jó a SUSE is, de még nincs
okom, hogy a váltásra gondoljak.Köszönettel üdvözöl: malo
A visszhangosodást úgy küszöböltem ki, hogy fejhallgatóval hallgatom a beszélgetést, mert nagy hangfallal bizony nekem is visszhangzik. Mikrofonnál be kell állítani a boost-ot is ha telefonálsz, utána Én ki szoktam az egész mikrofont kapcsolni, mert úgy vettem észre, hogy a zenehallgatást befolyásolja. Örülök, ha sikerlült használnod az ekigát. Szia
malo wrote:Szia Tony Magic!Köszönöm a végső lökéseket, amelyekkel a megoldáshoz segítettél!
A felhasználói
fiók szerkesztését én is így töltöttem ki. Valahogyan el is indult a
telefon, de nem tudtam úgy kilépni, hogy A PC
újraindításakor is működőképes legyen. Azt csináltam
rosszul, hogy újrainduláskor megnéztem a PC -> telefon
beállítását, de az üres volt, én meg nem telefonálni kezdtem, hanem
újra próbáltam beregisztrálni, és ekkor ugrott elém az ‘ekiga.net’.
Most mielőtt ezt megismételtem volna, telefonálni próbáltam, és
gyönyörűen csengetett. Így jöttem rá, hogy ez az ablak csak azért
tisztul le, hogy második, vagy többedik szolgáltatóhoz is
regisztrálhassak, – gondolom én.A jitter puffert beállítottam, még azért visszhangzik, de remélem, hogy ez is meg fog oldódni.
Most
úgy állok le, hogy csak bezárom az ekiga ablakát és a felső tálcán
ottmarad a kis piros telefon-ikon, majd a PC leállítása és újraindítása
után szükség szerint innen indítom el.Ami az én kapcsolatomat
illeti az UHU-val, én sosem tételeztem fel, hogy az UHU a hibás a
kudarcomban, mert sajnos okom van tudni, hogy a hibát mindíg magamban
kell keressem. Ettől persze bizonyára nagyon jó a SUSE is, de még nincs
okom, hogy a váltásra gondoljak.Köszönettel üdvözöl: malo
A visszhangosodást úgy küszöböltem ki, hogy fejhallgatóval hallgatom a beszélgetést, mert nagy hangfallal bizony nekem is visszhangzik. Mikrofonnál be kell állítani a boost-ot is ha telefonálsz, utána Én ki szoktam az egész mikrofont kapcsolni, mert úgy vettem észre, hogy a zenehallgatást befolyásolja. Örülök, ha sikerlült használnod az ekigát. Szia
Remélem ezek segítenek, nekem miután kitöröltem mindenhonnan az alap szerverneveket, és beírtam a neophone által használtakat, többet nem jöttek elő. Lehet a suse jósága itt is megmutatkozik?
Remélem ezek segítenek, nekem miután kitöröltem mindenhonnan az alap szerverneveket, és beírtam a neophone által használtakat, többet nem jöttek elő. Lehet a suse jósága itt is megmutatkozik?
-
SzerzőBejegyzés