Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,731-1,740 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100348
    Tony Magic
    Felhasználó
      medveapu wrote:
      Tony Magic wrote:
      Letöltöttem az Urban terror-t aminek a kiterjesztése zip. Kicsomagoltam, majd megpróbáltam installálni. Ha jól fordíttattam le a webforditas.hu oldallal akkor van különbség akkor ha megvan a quake3, vagy ha nincsen. Letöltöttem a Quake3 arena-t ami fut is szépen, igaz azt írja ki ha csatlakozni szeretnék, hogy nincsen meg nekem valami folder. Ebben az esetben van lehetőségem elindítani az Urban terrort? Mit tehetek, hogy fusson?

      UT esetén, ha jól emlékszem (két napja is volt talán) az
      ioUrbanTerror.i386
      fájlnak kell adni futtatási jogot és hajrá….

      Kicsomagoltam a file-t a /home könyvtárba, majd futtatási jogot adtam a programnak és erre kiadta azt az ablakocskát, ahol ki kell választanod, hogy milyen programmal szeretnéd megnyitni a kijelölt filet, ami a mi esetünkben a  ioUrbanTerror.i386 volt. Lehet, hogy rossz helyre csomagoltam ki az urbanterror_41.zip nevű file-t?

      Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100349
      Tony Magic
      Felhasználó
        medveapu wrote:
        Tony Magic wrote:
        Letöltöttem az Urban terror-t aminek a kiterjesztése zip. Kicsomagoltam, majd megpróbáltam installálni. Ha jól fordíttattam le a webforditas.hu oldallal akkor van különbség akkor ha megvan a quake3, vagy ha nincsen. Letöltöttem a Quake3 arena-t ami fut is szépen, igaz azt írja ki ha csatlakozni szeretnék, hogy nincsen meg nekem valami folder. Ebben az esetben van lehetőségem elindítani az Urban terrort? Mit tehetek, hogy fusson?

        UT esetén, ha jól emlékszem (két napja is volt talán) az
        ioUrbanTerror.i386
        fájlnak kell adni futtatási jogot és hajrá….

        Kicsomagoltam a file-t a /home könyvtárba, majd futtatási jogot adtam a programnak és erre kiadta azt az ablakocskát, ahol ki kell választanod, hogy milyen programmal szeretnéd megnyitni a kijelölt filet, ami a mi esetünkben a  ioUrbanTerror.i386 volt. Lehet, hogy rossz helyre csomagoltam ki az urbanterror_41.zip nevű file-t?

        Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100344
        Tony Magic
        Felhasználó

          Letöltöttem az Urban terror-t aminek a kiterjesztése zip. Kicsomagoltam, majd megpróbáltam installálni. Ha jól fordíttattam le a webforditas.hu oldallal akkor van különbség akkor ha megvan a quake3, vagy ha nincsen. Letöltöttem a Quake3 arena-t ami fut is szépen, igaz azt írja ki ha csatlakozni szeretnék, hogy nincsen meg nekem valami folder. Ebben az esetben van lehetőségem elindítani az Urban terrort? Mit tehetek, hogy fusson?

          Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100345
          Tony Magic
          Felhasználó

            Letöltöttem az Urban terror-t aminek a kiterjesztése zip. Kicsomagoltam, majd megpróbáltam installálni. Ha jól fordíttattam le a webforditas.hu oldallal akkor van különbség akkor ha megvan a quake3, vagy ha nincsen. Letöltöttem a Quake3 arena-t ami fut is szépen, igaz azt írja ki ha csatlakozni szeretnék, hogy nincsen meg nekem valami folder. Ebben az esetben van lehetőségem elindítani az Urban terrort? Mit tehetek, hogy fusson?

            Hozzászólás: Ekiga 2.0.2 elindítása #2153253
            Tony Magic
            Felhasználó

              Most először találkoztam azzal a problémával, hogy  hallom magam a fejhallgatóban, ám akit hívok az semmit nem hall abból amit mondok. Tudomásom szerint a hangbeállítások semmit nem változtak sem az ekigában, sem a kmix-ben. Van valakinek hasonló tapasztalata ami a napokban kezdett el megjelenni?

              Hozzászólás: Ekiga 2.0.2 elindítása #2153254
              Tony Magic
              Felhasználó

                Most először találkoztam azzal a problémával, hogy  hallom magam a fejhallgatóban, ám akit hívok az semmit nem hall abból amit mondok. Tudomásom szerint a hangbeállítások semmit nem változtak sem az ekigában, sem a kmix-ben. Van valakinek hasonló tapasztalata ami a napokban kezdett el megjelenni?

                Hozzászólás: Ekiga 2.0.2 elindítása #2153249
                Tony Magic
                Felhasználó
                  malo wrote:
                  Szia Tony Magic!

                  Köszönöm a végső lökéseket, amelyekkel a megoldáshoz segítettél!
                  A  felhasználói
                  fiók szerkesztését én is így töltöttem ki. Valahogyan el is indult a
                  telefon, de nem tudtam úgy kilépni, hogy  A PC
                  újraindításakor  is működőképes legyen. Azt csináltam
                  rosszul, hogy újrainduláskor megnéztem a  PC -> telefon
                  beállítását, de az üres volt, én meg nem telefonálni kezdtem, hanem
                  újra próbáltam beregisztrálni, és ekkor ugrott elém az ‘ekiga.net’.
                  Most mielőtt ezt megismételtem volna, telefonálni próbáltam, és
                  gyönyörűen csengetett. Így jöttem rá, hogy ez az ablak csak azért
                  tisztul le, hogy második, vagy többedik szolgáltatóhoz is
                  regisztrálhassak,  – gondolom én.

                  A jitter puffert beállítottam, még azért visszhangzik, de remélem, hogy ez is meg fog oldódni.

                  Most
                  úgy állok le, hogy csak bezárom az ekiga ablakát és a felső tálcán
                  ottmarad a kis piros telefon-ikon, majd a PC leállítása és újraindítása
                  után szükség szerint innen indítom el.

                  Ami az én kapcsolatomat
                  illeti az UHU-val, én sosem tételeztem fel, hogy az UHU a hibás a
                  kudarcomban, mert sajnos okom van tudni, hogy a hibát mindíg magamban
                  kell keressem. Ettől persze bizonyára nagyon jó a SUSE is, de még nincs
                  okom, hogy a váltásra gondoljak.

                  Köszönettel üdvözöl:  malo

                  A visszhangosodást úgy küszöböltem ki, hogy fejhallgatóval hallgatom a beszélgetést, mert nagy hangfallal bizony nekem is visszhangzik. Mikrofonnál be kell állítani a boost-ot is ha telefonálsz, utána Én ki szoktam az egész mikrofont kapcsolni, mert úgy vettem észre, hogy a zenehallgatást befolyásolja. Örülök, ha sikerlült használnod az ekigát. Szia  1.gif 

                  Hozzászólás: Ekiga 2.0.2 elindítása #2153250
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    malo wrote:
                    Szia Tony Magic!

                    Köszönöm a végső lökéseket, amelyekkel a megoldáshoz segítettél!
                    A  felhasználói
                    fiók szerkesztését én is így töltöttem ki. Valahogyan el is indult a
                    telefon, de nem tudtam úgy kilépni, hogy  A PC
                    újraindításakor  is működőképes legyen. Azt csináltam
                    rosszul, hogy újrainduláskor megnéztem a  PC -> telefon
                    beállítását, de az üres volt, én meg nem telefonálni kezdtem, hanem
                    újra próbáltam beregisztrálni, és ekkor ugrott elém az ‘ekiga.net’.
                    Most mielőtt ezt megismételtem volna, telefonálni próbáltam, és
                    gyönyörűen csengetett. Így jöttem rá, hogy ez az ablak csak azért
                    tisztul le, hogy második, vagy többedik szolgáltatóhoz is
                    regisztrálhassak,  – gondolom én.

                    A jitter puffert beállítottam, még azért visszhangzik, de remélem, hogy ez is meg fog oldódni.

                    Most
                    úgy állok le, hogy csak bezárom az ekiga ablakát és a felső tálcán
                    ottmarad a kis piros telefon-ikon, majd a PC leállítása és újraindítása
                    után szükség szerint innen indítom el.

                    Ami az én kapcsolatomat
                    illeti az UHU-val, én sosem tételeztem fel, hogy az UHU a hibás a
                    kudarcomban, mert sajnos okom van tudni, hogy a hibát mindíg magamban
                    kell keressem. Ettől persze bizonyára nagyon jó a SUSE is, de még nincs
                    okom, hogy a váltásra gondoljak.

                    Köszönettel üdvözöl:  malo

                    A visszhangosodást úgy küszöböltem ki, hogy fejhallgatóval hallgatom a beszélgetést, mert nagy hangfallal bizony nekem is visszhangzik. Mikrofonnál be kell állítani a boost-ot is ha telefonálsz, utána Én ki szoktam az egész mikrofont kapcsolni, mert úgy vettem észre, hogy a zenehallgatást befolyásolja. Örülök, ha sikerlült használnod az ekigát. Szia  1.gif 

                    Hozzászólás: Ekiga 2.0.2 elindítása #2153245
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      Remélem ezek segítenek, nekem miután kitöröltem mindenhonnan az alap szerverneveket, és beírtam a neophone által használtakat, többet nem jöttek elő. Lehet a suse jósága itt is megmutatkozik? 41.gif 

                      Hozzászólás: Ekiga 2.0.2 elindítása #2153246
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Remélem ezek segítenek, nekem miután kitöröltem mindenhonnan az alap szerverneveket, és beírtam a neophone által használtakat, többet nem jöttek elő. Lehet a suse jósága itt is megmutatkozik? 41.gif 

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,731-1,740 / 2,708