Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
suse alatt az ekiga nekem tökéletesen műxik mióta minden címet helyesen írtam be. A beszélgetés végén néha „beragad” a megszakítás funkció pár másodpercre. Hangminőségre messze jobb mint a windózos ekiga.
suse alatt az ekiga nekem tökéletesen műxik mióta minden címet helyesen írtam be. A beszélgetés végén néha „beragad” a megszakítás funkció pár másodpercre. Hangminőségre messze jobb mint a windózos ekiga.
kisbetu wrote:Nem elég neked, hogy kaptál egy linket a gyártó oldalára?
Nézd meg magad, ha segíteni akarsz!Te, te telhetetlen!
Há má ez így marad. A PDA fekete színű vizsla
kisbetu wrote:Nem elég neked, hogy kaptál egy linket a gyártó oldalára?
Nézd meg magad, ha segíteni akarsz!Te, te telhetetlen!
Há má ez így marad. A PDA fekete színű vizsla
vizsla wrote:.. és nagyobb valószínűséggel működik egy windózos sw, linuksz alatt mint windóz alatt!?Mint mondtam, nekem mindegy, csak valami úton-módon tudjam használni az IGO-t. Mivel ez a topic nem közvetlenül a Linux társadalom okulását célozza meg, így sztem bármi belefér. Attól, hogy segítségemre vagytok egy neadj isten wines PDA-ban , attól még Én az asztali gépemen Linuxot fogok továbbra is használni.
vizsla wrote:.. és nagyobb valószínűséggel működik egy windózos sw, linuksz alatt mint windóz alatt!?Mint mondtam, nekem mindegy, csak valami úton-módon tudjam használni az IGO-t. Mivel ez a topic nem közvetlenül a Linux társadalom okulását célozza meg, így sztem bármi belefér. Attól, hogy segítségemre vagytok egy neadj isten wines PDA-ban , attól még Én az asztali gépemen Linuxot fogok továbbra is használni.
kisbetu wrote:Azzal a céllal nyitotta a topikot, hogy tegyél fel neki linukszot a vincéje hejett.Nekem mindegy mi a megoldás, csak tudjam használni vele a GPS-t.
kisbetu wrote:Azzal a céllal nyitotta a topikot, hogy tegyél fel neki linukszot a vincéje hejett.Nekem mindegy mi a megoldás, csak tudjam használni vele a GPS-t.
Cannot find ‘setup’ (or one of components). Mek sure the path and filename are correct and that all the required libraries ar available
Ezt írja ki, ha az IGO-t szeretném indítani.
Cannot find ‘setup’ (or one of components). Mek sure the path and filename are correct and that all the required libraries ar available
Ezt írja ki, ha az IGO-t szeretném indítani.
-
SzerzőBejegyzés