Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,741-1,750 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ekiga 2.0.2 elindítása #2153241
    Tony Magic
    Felhasználó

      suse alatt az ekiga nekem tökéletesen műxik mióta minden címet helyesen írtam be. A beszélgetés végén néha „beragad” a megszakítás funkció pár másodpercre. Hangminőségre messze jobb mint a windózos ekiga.

      Hozzászólás: Ekiga 2.0.2 elindítása #2153242
      Tony Magic
      Felhasználó

        suse alatt az ekiga nekem tökéletesen műxik mióta minden címet helyesen írtam be. A beszélgetés végén néha „beragad” a megszakítás funkció pár másodpercre. Hangminőségre messze jobb mint a windózos ekiga.

        Tony Magic
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Nem elég neked, hogy kaptál egy linket a gyártó oldalára?
          Nézd meg magad, ha segíteni akarsz!

          Te, te telhetetlen!

          Há má ez így marad. A PDA fekete színű vizsla 103.gif 

          Tony Magic
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Nem elég neked, hogy kaptál egy linket a gyártó oldalára?
            Nézd meg magad, ha segíteni akarsz!

            Te, te telhetetlen!

            Há má ez így marad. A PDA fekete színű vizsla 103.gif 

            Tony Magic
            Felhasználó
              vizsla wrote:
              .. és nagyobb valószínűséggel működik egy windózos sw, linuksz alatt mint windóz alatt!?

              Mint mondtam, nekem mindegy, csak valami úton-módon tudjam használni az IGO-t. Mivel ez a topic nem közvetlenül a Linux társadalom okulását célozza meg, így sztem bármi belefér. Attól, hogy segítségemre vagytok egy neadj isten wines PDA-ban , attól még Én az asztali gépemen Linuxot fogok továbbra is használni.

              Tony Magic
              Felhasználó
                vizsla wrote:
                .. és nagyobb valószínűséggel működik egy windózos sw, linuksz alatt mint windóz alatt!?

                Mint mondtam, nekem mindegy, csak valami úton-módon tudjam használni az IGO-t. Mivel ez a topic nem közvetlenül a Linux társadalom okulását célozza meg, így sztem bármi belefér. Attól, hogy segítségemre vagytok egy neadj isten wines PDA-ban , attól még Én az asztali gépemen Linuxot fogok továbbra is használni.

                Tony Magic
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Azzal a céllal nyitotta a topikot, hogy tegyél fel neki linukszot a vincéje hejett.

                  Nekem mindegy mi a megoldás, csak tudjam használni vele a GPS-t.

                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Azzal a céllal nyitotta a topikot, hogy tegyél fel neki linukszot a vincéje hejett.

                    Nekem mindegy mi a megoldás, csak tudjam használni vele a GPS-t.

                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      Cannot find ‘setup’ (or one of components). Mek sure the path and filename are correct and that all the required libraries ar available

                      Ezt írja ki, ha az IGO-t szeretném indítani.

                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Cannot find ‘setup’ (or one of components). Mek sure the path and filename are correct and that all the required libraries ar available

                        Ezt írja ki, ha az IGO-t szeretném indítani.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,741-1,750 / 2,708