Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,751-1,760 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Tony Magic
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Tony Magic wrote:
      szeretném futtatni az IGO nevű programot, de a 4.2 alatt nem hajlandó elindulni.

      Felvetted a kapcsolatot a gyártó(k)kal?
      Ők az oprendszer cseréjét javasolták?

      (Arról a szerencsés esetről meg álmodni sem merek, hogy a hibaüzenettel találkozhassunk.)

      Jóvanna. Igazad van, nem írtam miért nem települt eddig az Igo… megnézem és beírom ide.

      Tony Magic
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        Tony Magic wrote:
        szeretném futtatni az IGO nevű programot, de a 4.2 alatt nem hajlandó elindulni.

        Felvetted a kapcsolatot a gyártó(k)kal?
        Ők az oprendszer cseréjét javasolták?

        (Arról a szerencsés esetről meg álmodni sem merek, hogy a hibaüzenettel találkozhassunk.)

        Jóvanna. Igazad van, nem írtam miért nem települt eddig az Igo… megnézem és beírom ide.

        Tony Magic
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Akkor közelítsük meg a problémát másik oldalról.

          Mi van a gépben: proci, erőforrások, blabla,.

          Illetve: a trendységen kívül van technikai oka, hogy oprendszert kell cserélned?

          Amit tudok róla az annyi, hogy 400mhz-es a proci és szeretném futtatni az IGO nevű programot, de a 4.2 alatt nem hajlandó elindulni. Memória ha minden igaz 128 mega.

          Tony Magic
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Akkor közelítsük meg a problémát másik oldalról.

            Mi van a gépben: proci, erőforrások, blabla,.

            Illetve: a trendységen kívül van technikai oka, hogy oprendszert kell cserélned?

            Amit tudok róla az annyi, hogy 400mhz-es a proci és szeretném futtatni az IGO nevű programot, de a 4.2 alatt nem hajlandó elindulni. Memória ha minden igaz 128 mega.

            Tony Magic
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              Tony Magic wrote:
              He? Azt írtam, hogy magyarul nem találtam, az nem azt jelenti automatikusan, hogy angolul igen.

              E kettőn kívül is léteznek nyelvek az emberi kommunikációban.
              Ismét eldicsekszem azzal, hogy 2001-ben a TV-kártyámat török leírás alapján üzemeltem be.

              (itt volt még egy mondat, de a cenzor kiszedte)

              Fúúúú… csak ámulok és bámulok… Alibaba puszil érte 10.gif 

              Tony Magic
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                Tony Magic wrote:
                He? Azt írtam, hogy magyarul nem találtam, az nem azt jelenti automatikusan, hogy angolul igen.

                E kettőn kívül is léteznek nyelvek az emberi kommunikációban.
                Ismét eldicsekszem azzal, hogy 2001-ben a TV-kártyámat török leírás alapján üzemeltem be.

                (itt volt még egy mondat, de a cenzor kiszedte)

                Fúúúú… csak ámulok és bámulok… Alibaba puszil érte 10.gif 

                Tony Magic
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Tony Magic wrote:
                  új rendszert telepíteni a mostani windowsce 4.2 helyére.

                  gugliban nem találtam magyar nyelven segítséget sad.gif

                  Azt hittem, tényleg rákerestél, és találtál nem magyar nyelvű segítséget.
                  Sajnálom.

                  Ha nem tudok angolul, honnan a frászból tudjam mi számít segítségnek? He? Azt írtam, hogy magyarul nem találtam, az nem azt jelenti automatikusan, hogy angolul igen.

                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Tony Magic wrote:
                    új rendszert telepíteni a mostani windowsce 4.2 helyére.

                    gugliban nem találtam magyar nyelven segítséget sad.gif

                    Azt hittem, tényleg rákerestél, és találtál nem magyar nyelvű segítséget.
                    Sajnálom.

                    Ha nem tudok angolul, honnan a frászból tudjam mi számít segítségnek? He? Azt írtam, hogy magyarul nem találtam, az nem azt jelenti automatikusan, hogy angolul igen.

                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Tony Magic wrote:
                      gugliban nem találtam magyar nyelven segítséget sad.gif

                      Sokat segítene – nekünk – ha a nem magyar nyelvű segítséget megmutatnád legalább.

                      http://www.bsquare.com/

                      Meghát a bsquare szóra keresve kidob 557.000 találatot.

                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        Tony Magic wrote:
                        gugliban nem találtam magyar nyelven segítséget sad.gif

                        Sokat segítene – nekünk – ha a nem magyar nyelvű segítséget megmutatnád legalább.

                        http://www.bsquare.com/

                        Meghát a bsquare szóra keresve kidob 557.000 találatot.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,751-1,760 / 2,708