Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:szeretném futtatni az IGO nevű programot, de a 4.2 alatt nem hajlandó elindulni.
Felvetted a kapcsolatot a gyártó(k)kal?
Ők az oprendszer cseréjét javasolták?(Arról a szerencsés esetről meg álmodni sem merek, hogy a hibaüzenettel találkozhassunk.)
Jóvanna. Igazad van, nem írtam miért nem települt eddig az Igo… megnézem és beírom ide.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:szeretném futtatni az IGO nevű programot, de a 4.2 alatt nem hajlandó elindulni.Felvetted a kapcsolatot a gyártó(k)kal?
Ők az oprendszer cseréjét javasolták?(Arról a szerencsés esetről meg álmodni sem merek, hogy a hibaüzenettel találkozhassunk.)
Jóvanna. Igazad van, nem írtam miért nem települt eddig az Igo… megnézem és beírom ide.
kisbetu wrote:Akkor közelítsük meg a problémát másik oldalról.Mi van a gépben: proci, erőforrások, blabla,.
Illetve: a trendységen kívül van technikai oka, hogy oprendszert kell cserélned?
Amit tudok róla az annyi, hogy 400mhz-es a proci és szeretném futtatni az IGO nevű programot, de a 4.2 alatt nem hajlandó elindulni. Memória ha minden igaz 128 mega.
kisbetu wrote:Akkor közelítsük meg a problémát másik oldalról.Mi van a gépben: proci, erőforrások, blabla,.
Illetve: a trendységen kívül van technikai oka, hogy oprendszert kell cserélned?
Amit tudok róla az annyi, hogy 400mhz-es a proci és szeretném futtatni az IGO nevű programot, de a 4.2 alatt nem hajlandó elindulni. Memória ha minden igaz 128 mega.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:He? Azt írtam, hogy magyarul nem találtam, az nem azt jelenti automatikusan, hogy angolul igen.E kettőn kívül is léteznek nyelvek az emberi kommunikációban.
Ismét eldicsekszem azzal, hogy 2001-ben a TV-kártyámat török leírás alapján üzemeltem be.(itt volt még egy mondat, de a cenzor kiszedte)
Fúúúú… csak ámulok és bámulok… Alibaba puszil érte
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:He? Azt írtam, hogy magyarul nem találtam, az nem azt jelenti automatikusan, hogy angolul igen.E kettőn kívül is léteznek nyelvek az emberi kommunikációban.
Ismét eldicsekszem azzal, hogy 2001-ben a TV-kártyámat török leírás alapján üzemeltem be.(itt volt még egy mondat, de a cenzor kiszedte)
Fúúúú… csak ámulok és bámulok… Alibaba puszil érte
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:új rendszert telepíteni a mostani windowsce 4.2 helyére.gugliban nem találtam magyar nyelven segítséget

Azt hittem, tényleg rákerestél, és találtál nem magyar nyelvű segítséget.
Sajnálom.Ha nem tudok angolul, honnan a frászból tudjam mi számít segítségnek? He? Azt írtam, hogy magyarul nem találtam, az nem azt jelenti automatikusan, hogy angolul igen.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:új rendszert telepíteni a mostani windowsce 4.2 helyére.gugliban nem találtam magyar nyelven segítséget

Azt hittem, tényleg rákerestél, és találtál nem magyar nyelvű segítséget.
Sajnálom.Ha nem tudok angolul, honnan a frászból tudjam mi számít segítségnek? He? Azt írtam, hogy magyarul nem találtam, az nem azt jelenti automatikusan, hogy angolul igen.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:gugliban nem találtam magyar nyelven segítséget
Sokat segítene – nekünk – ha a nem magyar nyelvű segítséget megmutatnád legalább.
Meghát a bsquare szóra keresve kidob 557.000 találatot.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:gugliban nem találtam magyar nyelven segítséget
Sokat segítene – nekünk – ha a nem magyar nyelvű segítséget megmutatnád legalább.
Meghát a bsquare szóra keresve kidob 557.000 találatot.
-
SzerzőBejegyzés
