Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Az meg milyen munka, hogy wine kell egy vírusírtáshoz???
Azt mondd már meg, MILYEN virusokat akarol Írtani?
Nem a vírus megléte itten a fő probléma, hanem annak a ténye, hogy mégcsak azt az izgalmat sem élhetem át, hogy kergetem őket a nod32-vel.
kisbetu csak akkor adj kikapcsolásra tanácsot másoknak, ha Te magad is betartod
Látom nem veszitek komolyan az emberiség egy részét érintő problémát. Adott a vírusírtó, amit ki szerettem volna próbálni Linuxon, mert hiszek abban, hogy ami jár egy windózosnak, az nekem is (na jó… a vírust tartogassák maguknak) . Nade ! Hiába szerettem volna kipróbálni, sehol nem leltem meg a Linuxos változatot, így lelkiekben nagyot csalódtam a nod32-ben. Az meg milyen munka, hogy wine kell egy vírusírtáshoz??? A windózosra sem tukmálnak Linux emulátort ! Nem szabad elfoganunk, hogy aki nem szeretne emulátort a gépére, azt ilyen aljas eszközökkel kötelezzék ! Aláírás gyűjtése jó ötlet, így talán rá lehetne venni a nod32 íróit, hogy hagyjanak fel a jogellenes magatartásukkal, máskülönben nem fogjuk használni a nod32 programjukat ! Ezen túlmenően indítsunk pert is ellenük, mert nem anyagi kártérítésként megillet bennünket a lelki trauma miatti gyógykezeléssel járó stressz utáni anyagi kártérítés ! Bár ennek mértéke függ a gyógyászati célból elfogyasztott alkohol mértékétől és annak árától. Ebben a pillanatban nekem is jönnek 4 üveg Heinekken árával, plusz az ezzel járó stressz alatt elszenvedett lelki sérülés kompenzálására 1millió forint. Magam részéről elintézettnek fogom tekinteni az ügyet, ha egyezség fog születni a nod32 forgalmazójával.
Ma vettem észre a nod32 reklám hírdetését, miszerint próbaképpen fel lehet tenni ingyenesen az írtójukat. Gondolom kipróbálom, de nem találtam Linux-ra, csak windózos rendszerekre. Ez diszkrimináció !
Érdekes jelenséget vettem észre a legutóbbi rendszer frissítése után. A skype 2.0 beta verziója van fenn és a jelszót be kellene írni minden alkalommal, ám ehelyett belép csupán a felhasználói névvel, hiába nem töltöm ki a jelszó részt. A frissítések után a yast is csinált ilyet, hiába nem rootként léptem bele , nem kért jelszót, hanem simán bejött. A yasttal már minden rendben, de a skype még mindig ezt csinálja. Van erre valakinek magyarázata?
Sajnos nekem csak és kizárólag a 8.-a jó, így ha ez a találkozó más időpontra kerül akkor minden fájdalmam ellenére, nem faggathatlak személyesen benneteket a suse rejtelmeiről…
Sajnos nekem csak és kizárólag a 8.-a jó, így ha ez a találkozó más időpontra kerül akkor minden fájdalmam ellenére, nem faggathatlak személyesen benneteket a suse rejtelmeiről…
suse 10.3 alatt USb-s bluetooth-ot csatlakoztattam, majd a k700i telefonomat sikeresen össze is párosítottam a Linux-al. A telefonnal a desktopot is tudom vezérelni. Ugyanakkor file-t nem sikerült küldenem. A Kbluetooth programot használom és azon belül a send file-re klikkeltem, ahol azt írta ki alul hibának, hogy: Device Adress: NONE. Van ötlete valakinek, hogy milyen programmal, vagy ha ezzel a kbluetooth-al is meg lehet oldani, akkor hogyan küldhetek file-t a telefonomra?
kisbetu wrote:Értem én, hogy ha nem tudod, akkor mellé kell beszélni, de azért nem szép dolog olyan fogalmakat kitalálni, amiket aztán – rákérdezésre – nem tudsz megmagyarázni.„
Csevegés, fórumok és on-line közösségek:Fontos, hogy mielőtt belekezdünk a csevegésbe, először tekintsük át az oldalhoz és az adott szobához tartozó szabályokat. Soha ne adjuk ki személyes adatainkat, nevünket. Ehhez hozzá tartozik az, hogy mi se kérjünk el másoktól ilyen jellegű információkat. Beszélgetés közben ne térjünk el a tárgytól, és ne alkalmazzunk bántó nyelvezetet. A küldött üzenetek lehetőleg rövidek és helyesen írottak legyenek. Mielőtt új témakört nyitunk egy fórumon, alaposan nézzünk körbe, hogy létezik e már ilyen. Ha igen, akkor arra válaszoljunk; azt folytassuk. „
Ránk vonatkozó részlet az általános internetes netikettről. A Linux-os annyibal módosul, hogy pontos hibaleírást és pontos kérdéseket tegyünk fel. Válaszaink legyenek lényegre törőek és pontosak.
kisbetu wrote:Értem én, hogy ha nem tudod, akkor mellé kell beszélni, de azért nem szép dolog olyan fogalmakat kitalálni, amiket aztán – rákérdezésre – nem tudsz megmagyarázni.„
Csevegés, fórumok és on-line közösségek:Fontos, hogy mielőtt belekezdünk a csevegésbe, először tekintsük át az oldalhoz és az adott szobához tartozó szabályokat. Soha ne adjuk ki személyes adatainkat, nevünket. Ehhez hozzá tartozik az, hogy mi se kérjünk el másoktól ilyen jellegű információkat. Beszélgetés közben ne térjünk el a tárgytól, és ne alkalmazzunk bántó nyelvezetet. A küldött üzenetek lehetőleg rövidek és helyesen írottak legyenek. Mielőtt új témakört nyitunk egy fórumon, alaposan nézzünk körbe, hogy létezik e már ilyen. Ha igen, akkor arra válaszoljunk; azt folytassuk. „
Ránk vonatkozó részlet az általános internetes netikettről. A Linux-os annyibal módosul, hogy pontos hibaleírást és pontos kérdéseket tegyünk fel. Válaszaink legyenek lényegre törőek és pontosak.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:a Linux-ra vonatkozó netikettet
azmiaz?
A kereső jó barátod, javaslom beírni a következőt: kisbetu . Itt megtudsz mindent .
-
SzerzőBejegyzés