Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:a Linux-ra vonatkozó netikettet
azmiaz?
A kereső jó barátod, javaslom beírni a következőt: kisbetu . Itt megtudsz mindent .
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Na ja.. de előtte a szoftverek telepítése-eltávolítása a sorrend…
Háppersze!
Mióta susézok, mindig is az volt.
Csak a pontosság kedvéért tartsuk be a Linux-ra vonatkozó netikettet
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Na ja.. de előtte a szoftverek telepítése-eltávolítása a sorrend…
Háppersze!
Mióta susézok, mindig is az volt.
Csak a pontosság kedvéért tartsuk be a Linux-ra vonatkozó netikettet
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Macsek neked télleg warez süsüd van
Az enyémben nincs olyan, hogy csomagcsoportok, max közösségi telepítőforrások…
Na ja.. de előtte a szoftverek telepítése-eltávolítása a sorrend…
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Macsek neked télleg warez süsüd van
Az enyémben nincs olyan, hogy csomagcsoportok, max közösségi telepítőforrások…
Na ja.. de előtte a szoftverek telepítése-eltávolítása a sorrend…
Macskajancsi wrote:A novell.hu-s repo-kat felejtsd el.
Teljesen fals. A dátumok elég furcsák, a 10.3 megjelenése ELŐTTIEK.
A másik:
ami NEM biztonsági frissítés, az automatikusan nem működik.
Megoldás:
yast – szoftver – csomagcsoportok – zzz-minden – jobbkatt bármelyik programra –
teljes lista – frissítés, ha van újabb csomagMacsek neked télleg warez süsüd van
Az enyémben nincs olyan, hogy csomagcsoportok, max közösségi telepítőforrások…Macskajancsi wrote:A novell.hu-s repo-kat felejtsd el.
Teljesen fals. A dátumok elég furcsák, a 10.3 megjelenése ELŐTTIEK.
A másik:
ami NEM biztonsági frissítés, az automatikusan nem működik.
Megoldás:
yast – szoftver – csomagcsoportok – zzz-minden – jobbkatt bármelyik programra –
teljes lista – frissítés, ha van újabb csomagMacsek neked télleg warez süsüd van
Az enyémben nincs olyan, hogy csomagcsoportok, max közösségi telepítőforrások…zolnagy wrote:Újabb tapasztalat: nincs összefüggésben a 3D-vel, mert a 2D-s „frozen bubble” játék után is csinálja.
Ebből adódóan szerintem a felbontásmódosítással lehet összefüggésben, mert itt is olyan 640X480 lehet a felbontás teljes képernyőn.
Azt nem írtam, hogy a noti képernyője 1280X800 felbontású.Próbáld konzolból indítani a játékot. Akkor is ezt tapasztalod?
zolnagy wrote:Újabb tapasztalat: nincs összefüggésben a 3D-vel, mert a 2D-s „frozen bubble” játék után is csinálja.
Ebből adódóan szerintem a felbontásmódosítással lehet összefüggésben, mert itt is olyan 640X480 lehet a felbontás teljes képernyőn.
Azt nem írtam, hogy a noti képernyője 1280X800 felbontású.Próbáld konzolból indítani a játékot. Akkor is ezt tapasztalod?
zoltan22 wrote:Videokartya tipusa, hasznalt meghajto? Szerintem azzal lehet a gond.ATI 9800PRO kártya és fglrx-el.
fglrxinfo
display: :0.0 screen: 0
OpenGL vendor string: ATI Technologies Inc.
OpenGL renderer string: RADEON 9800 PRO
OpenGL version string: 2.1.7170 Release -
SzerzőBejegyzés