Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,771-1,780 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Frissítés #2152950
    Tony Magic
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Tony Magic wrote:
      a Linux-ra vonatkozó netikettet 10.gif

      azmiaz?

      A kereső jó barátod, javaslom beírni a következőt: kisbetu . Itt megtudsz mindent  .

      Hozzászólás: Frissítés #2152945
      Tony Magic
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        Tony Magic wrote:
        Na ja.. de előtte a szoftverek telepítése-eltávolítása a sorrend…10.gif

        Háppersze!

        Mióta susézok, mindig is az volt.

        Csak a pontosság kedvéért tartsuk be a Linux-ra vonatkozó netikettet 10.gif 

        Hozzászólás: Frissítés #2152946
        Tony Magic
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Tony Magic wrote:
          Na ja.. de előtte a szoftverek telepítése-eltávolítása a sorrend…10.gif

          Háppersze!

          Mióta susézok, mindig is az volt.

          Csak a pontosság kedvéért tartsuk be a Linux-ra vonatkozó netikettet 10.gif 

          Hozzászólás: Frissítés #2152941
          Tony Magic
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Tony Magic wrote:
            Macsek neked télleg warez süsüd van 10.gif Az enyémben nincs olyan, hogy csomagcsoportok, max közösségi telepítőforrások…

            Na ja.. de előtte a szoftverek telepítése-eltávolítása a sorrend…10.gif 

            Hozzászólás: Frissítés #2152942
            Tony Magic
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              Tony Magic wrote:
              Macsek neked télleg warez süsüd van 10.gif Az enyémben nincs olyan, hogy csomagcsoportok, max közösségi telepítőforrások…

              Na ja.. de előtte a szoftverek telepítése-eltávolítása a sorrend…10.gif 

              Hozzászólás: Frissítés #2152937
              Tony Magic
              Felhasználó
                Macskajancsi wrote:
                A novell.hu-s repo-kat felejtsd el.
                Teljesen fals. A dátumok elég furcsák, a 10.3 megjelenése ELŐTTIEK.
                A másik:
                ami NEM biztonsági frissítés, az automatikusan nem működik.
                Megoldás:
                yast – szoftver – csomagcsoportok – zzz-minden – jobbkatt bármelyik programra –
                teljes lista – frissítés, ha van újabb csomag

                Macsek neked télleg warez süsüd van 10.gif  Az enyémben nincs olyan, hogy csomagcsoportok, max közösségi telepítőforrások…

                Hozzászólás: Frissítés #2152938
                Tony Magic
                Felhasználó
                  Macskajancsi wrote:
                  A novell.hu-s repo-kat felejtsd el.
                  Teljesen fals. A dátumok elég furcsák, a 10.3 megjelenése ELŐTTIEK.
                  A másik:
                  ami NEM biztonsági frissítés, az automatikusan nem működik.
                  Megoldás:
                  yast – szoftver – csomagcsoportok – zzz-minden – jobbkatt bármelyik programra –
                  teljes lista – frissítés, ha van újabb csomag

                  Macsek neked télleg warez süsüd van 10.gif  Az enyémben nincs olyan, hogy csomagcsoportok, max közösségi telepítőforrások…

                  Hozzászólás: SUSE 10.3 + Openarena #2152893
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    zolnagy wrote:
                    Újabb tapasztalat: nincs összefüggésben a 3D-vel, mert a 2D-s „frozen bubble” játék után is csinálja.
                    Ebből adódóan szerintem a felbontásmódosítással lehet összefüggésben, mert itt is olyan 640X480 lehet a felbontás teljes képernyőn.
                    Azt nem írtam, hogy a noti képernyője 1280X800 felbontású.

                    Próbáld konzolból indítani a játékot. Akkor is ezt tapasztalod?

                    Hozzászólás: SUSE 10.3 + Openarena #2152894
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      zolnagy wrote:
                      Újabb tapasztalat: nincs összefüggésben a 3D-vel, mert a 2D-s „frozen bubble” játék után is csinálja.
                      Ebből adódóan szerintem a felbontásmódosítással lehet összefüggésben, mert itt is olyan 640X480 lehet a felbontás teljes képernyőn.
                      Azt nem írtam, hogy a noti képernyője 1280X800 felbontású.

                      Próbáld konzolból indítani a játékot. Akkor is ezt tapasztalod?

                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        zoltan22 wrote:
                        Videokartya tipusa, hasznalt meghajto? Szerintem azzal lehet a gond.

                        ATI 9800PRO kártya és fglrx-el.
                        fglrxinfo
                        display: :0.0  screen: 0
                        OpenGL vendor string: ATI Technologies Inc.
                        OpenGL renderer string: RADEON 9800 PRO
                        OpenGL version string: 2.1.7170 Release

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,771-1,780 / 2,708