Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
zoltan22 wrote:Videokartya tipusa, hasznalt meghajto? Szerintem azzal lehet a gond.
ATI 9800PRO kártya és fglrx-el.
fglrxinfo
display: :0.0 screen: 0
OpenGL vendor string: ATI Technologies Inc.
OpenGL renderer string: RADEON 9800 PRO
OpenGL version string: 2.1.7170 ReleaseMacskajancsi wrote:Tony Magic wrote:Például a foobillard program KDE alatt lefagy és csak konzolból indul el, akkor is ablakban hajlandó menni. Azt sem értem még, hogy pár játék hiába Yasttal lett feltéve, nem jelenik meg sehol sem. Sem a játékok között, sem az alkalmazások közt. Találkozott hasonló jelenséggel valaki? Mi a magyarázat erre a jelenségre?Lehetne konkrétabban?
A kedvedért felraktam a foobilliard-ot. Megy rendesen.(Persze nekem warez suse-m van.
)Mit lehetne konkrétumot írnom? Konzolból fut a játék és a Glest is, ám ezeket ha kde alatt próbálom elindítani akkor nem hogy nem indul el, de szó szerint kifagy és csak a gép resetelése segít újra feléleszteni a rendszert. Valahol van használható log erről? Ha segítesz mit adjak meg, én szivesen adom a logot. Nekem is warez susém van, lehet a service pack2 hibásan műxik?
Macskajancsi wrote:Tony Magic wrote:Például a foobillard program KDE alatt lefagy és csak konzolból indul el, akkor is ablakban hajlandó menni. Azt sem értem még, hogy pár játék hiába Yasttal lett feltéve, nem jelenik meg sehol sem. Sem a játékok között, sem az alkalmazások közt. Találkozott hasonló jelenséggel valaki? Mi a magyarázat erre a jelenségre?Lehetne konkrétabban?
A kedvedért felraktam a foobilliard-ot. Megy rendesen.(Persze nekem warez suse-m van.
)Mit lehetne konkrétumot írnom? Konzolból fut a játék és a Glest is, ám ezeket ha kde alatt próbálom elindítani akkor nem hogy nem indul el, de szó szerint kifagy és csak a gép resetelése segít újra feléleszteni a rendszert. Valahol van használható log erről? Ha segítesz mit adjak meg, én szivesen adom a logot. Nekem is warez susém van, lehet a service pack2 hibásan műxik?
kisbetu wrote:Egy-két koncepcióvírus készült linukszra, ami az adott laboratóriumi körülmények között bemutathatóan fertőzőképes.Csak szerintem a vírusirtós kolléga kicsit túlértékelte a fontosságát, rájátszva az újságíró veszélyérzetére.
Valami hasonló fogalmazódott meg bennem is.
kisbetu wrote:Egy-két koncepcióvírus készült linukszra, ami az adott laboratóriumi körülmények között bemutathatóan fertőzőképes.Csak szerintem a vírusirtós kolléga kicsit túlértékelte a fontosságát, rájátszva az újságíró veszélyérzetére.
Valami hasonló fogalmazódott meg bennem is.
Azért arra kíváncsi vagyok, hogy milyen iszonyatosan veszélyes vírust mutogattak ott a cikkben. Mármint Linuxost.
Azért arra kíváncsi vagyok, hogy milyen iszonyatosan veszélyes vírust mutogattak ott a cikkben. Mármint Linuxost.
kisbetu wrote:Hozzad.
Amíg kiásod a gödröt, rendbe tesszük a gépet.Kiásom, kiásom, de Én döntöm majd el, hogy ki fekszik bele
kisbetu wrote:Hozzad.
Amíg kiásod a gödröt, rendbe tesszük a gépet.Kiásom, kiásom, de Én döntöm majd el, hogy ki fekszik bele
salaud wrote:Amsn gyönyörűen magyarul kiírja a beállításoknál, hogy a snack könyvtár szükséges a hangátvitelhez. Nem olvastál figyelmesen.Igen, erről írtam pontosan
A tűzfal képes a hangátvitelt blokkolni? -
SzerzőBejegyzés
)