Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,781-1,790 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Tony Magic
    Felhasználó
      zoltan22 wrote:
      Videokartya tipusa, hasznalt meghajto? Szerintem azzal lehet a gond.

      ATI 9800PRO kártya és fglrx-el.
      fglrxinfo
      display: :0.0  screen: 0
      OpenGL vendor string: ATI Technologies Inc.
      OpenGL renderer string: RADEON 9800 PRO
      OpenGL version string: 2.1.7170 Release

      Tony Magic
      Felhasználó
        Macskajancsi wrote:
        Tony Magic wrote:
        Például a foobillard program KDE alatt lefagy és csak konzolból indul el, akkor is ablakban hajlandó menni. Azt sem értem még, hogy pár játék hiába Yasttal lett feltéve, nem jelenik meg sehol sem. Sem a játékok között, sem az alkalmazások közt. Találkozott hasonló jelenséggel valaki? Mi a magyarázat erre a jelenségre?

        Lehetne konkrétabban?
        A kedvedért felraktam a foobilliard-ot. Megy rendesen.

        (Persze nekem warez suse-m van. 1.gif  )

        Mit lehetne konkrétumot írnom? Konzolból fut a játék és a Glest is, ám ezeket ha kde alatt próbálom elindítani akkor nem hogy nem indul el, de szó szerint kifagy és csak a gép resetelése  segít  újra feléleszteni a rendszert. Valahol van használható log erről? Ha segítesz mit adjak meg, én szivesen adom a logot. Nekem is warez susém van, lehet a service pack2 hibásan műxik? 10.gif 

        Tony Magic
        Felhasználó
          Macskajancsi wrote:
          Tony Magic wrote:
          Például a foobillard program KDE alatt lefagy és csak konzolból indul el, akkor is ablakban hajlandó menni. Azt sem értem még, hogy pár játék hiába Yasttal lett feltéve, nem jelenik meg sehol sem. Sem a játékok között, sem az alkalmazások közt. Találkozott hasonló jelenséggel valaki? Mi a magyarázat erre a jelenségre?

          Lehetne konkrétabban?
          A kedvedért felraktam a foobilliard-ot. Megy rendesen.

          (Persze nekem warez suse-m van. 1.gif  )

          Mit lehetne konkrétumot írnom? Konzolból fut a játék és a Glest is, ám ezeket ha kde alatt próbálom elindítani akkor nem hogy nem indul el, de szó szerint kifagy és csak a gép resetelése  segít  újra feléleszteni a rendszert. Valahol van használható log erről? Ha segítesz mit adjak meg, én szivesen adom a logot. Nekem is warez susém van, lehet a service pack2 hibásan műxik? 10.gif 

          Hozzászólás: Virus for Linux? #2124189
          Tony Magic
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Egy-két koncepcióvírus készült linukszra, ami az adott laboratóriumi körülmények között bemutathatóan fertőzőképes.

            Csak szerintem a vírusirtós kolléga kicsit túlértékelte a fontosságát, rájátszva az újságíró veszélyérzetére.

            Valami hasonló fogalmazódott meg bennem is.

            Hozzászólás: Virus for Linux? #2124190
            Tony Magic
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              Egy-két koncepcióvírus készült linukszra, ami az adott laboratóriumi körülmények között bemutathatóan fertőzőképes.

              Csak szerintem a vírusirtós kolléga kicsit túlértékelte a fontosságát, rájátszva az újságíró veszélyérzetére.

              Valami hasonló fogalmazódott meg bennem is.

              Hozzászólás: Virus for Linux? #2124185
              Tony Magic
              Felhasználó

                Azért arra kíváncsi vagyok, hogy milyen iszonyatosan veszélyes vírust mutogattak ott a cikkben. Mármint Linuxost.

                Hozzászólás: Virus for Linux? #2124186
                Tony Magic
                Felhasználó

                  Azért arra kíváncsi vagyok, hogy milyen iszonyatosan veszélyes vírust mutogattak ott a cikkben. Mármint Linuxost.

                  Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2008. február #2151013
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Hozzad.
                    Amíg kiásod a gödröt, rendbe tesszük a gépet.

                    Kiásom, kiásom, de Én döntöm majd el, hogy ki fekszik bele 10.gif 

                    Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2008. február #2151014
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Hozzad.
                      Amíg kiásod a gödröt, rendbe tesszük a gépet.

                      Kiásom, kiásom, de Én döntöm majd el, hogy ki fekszik bele 10.gif 

                      Hozzászólás: aMSN és a videó-csevej #2056651
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        salaud wrote:
                        Amsn gyönyörűen magyarul kiírja a beállításoknál, hogy a snack könyvtár szükséges a hangátvitelhez. Nem olvastál figyelmesen.

                        Igen, erről írtam pontosan 1.gif 
                        A tűzfal képes a hangátvitelt blokkolni?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,781-1,790 / 2,708