Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
bacsi2 wrote:Elárulhatnád milyen videókártyád van, és milyen drivert használsz hozzá.
ATI 9800 PRO a kártya és az ATI drivert innen installáltam
http://en.opensuse.org/Ati#openSUSE_10.3Régi topic ez tudom, de ezt leltem meg leghamarabb. Yasttal feltettem a glest-et, de durván kifagy. A Nexuiz ami szintén 3D-s 45 fps-el megy 1024×768-ban. Szedjem le és tegyem fel a glestet máshonnan ami rpm-ben van, vagy van valakinek ötlete? Konzolból hiába indítom mert csontra fagy a rendszer és csak a képernyőkímélő képe jelenik meg befagyva.
ELaci wrote:Tony Magic wrote:ELaci wrote:Nálam olyan műanyag gyerkőc csajok jönnek be a nyitó oldalon hátborzongatónak titulált arccal, meg nevetséges külalakban.
Ez hiányzott?Szívattok most igaz? 😛
Akár mennyiszer próbálok rá belépni nekem azt írja, hogy a kiszolgáló nem található.Uppsz… most nekem is bejött valami idétlenség.. csak azt tudnám, hogy ennek az oldalnak a reklámja hogy jöhetett be az msn-en egy chat ablakon… hmmm.
Akkor most mi a probléma? Nem jön ez az oldal?
Vagy mi más?
Ohh. azt gondoltam világos volt a problémám amit az utolsó sorban fogalmaztam meg: hogyan jelenhet meg egy ilyen üzenet egy amsn-es csevegő ablak megnyitásakor.
ELaci wrote:Tony Magic wrote:ELaci wrote:Nálam olyan műanyag gyerkőc csajok jönnek be a nyitó oldalon hátborzongatónak titulált arccal, meg nevetséges külalakban.
Ez hiányzott?Szívattok most igaz? 😛
Akár mennyiszer próbálok rá belépni nekem azt írja, hogy a kiszolgáló nem található.Uppsz… most nekem is bejött valami idétlenség.. csak azt tudnám, hogy ennek az oldalnak a reklámja hogy jöhetett be az msn-en egy chat ablakon… hmmm.
Akkor most mi a probléma? Nem jön ez az oldal?
Vagy mi más?
Ohh. azt gondoltam világos volt a problémám amit az utolsó sorban fogalmaztam meg: hogyan jelenhet meg egy ilyen üzenet egy amsn-es csevegő ablak megnyitásakor.
ELaci wrote:Nálam olyan műanyag gyerkőc csajok jönnek be a nyitó oldalon hátborzongatónak titulált arccal, meg nevetséges külalakban.
Ez hiányzott?Szívattok most igaz? 😛
Akár mennyiszer próbálok rá belépni nekem azt írja, hogy a kiszolgáló nem található.Uppsz… most nekem is bejött valami idétlenség.. csak azt tudnám, hogy ennek az oldalnak a reklámja hogy jöhetett be az msn-en egy chat ablakon… hmmm.
ELaci wrote:Nálam olyan műanyag gyerkőc csajok jönnek be a nyitó oldalon hátborzongatónak titulált arccal, meg nevetséges külalakban.
Ez hiányzott?Szívattok most igaz? 😛
Akár mennyiszer próbálok rá belépni nekem azt írja, hogy a kiszolgáló nem található.Uppsz… most nekem is bejött valami idétlenség.. csak azt tudnám, hogy ennek az oldalnak a reklámja hogy jöhetett be az msn-en egy chat ablakon… hmmm.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:ui: most néztem, a hivatkozott szerver nem létezik a böngészőm szerint.Akkor a böngésződ is vírusos.
Neked bejön valami azon az oldalon kisbetu? Nekem csak az, hogy a kiszolgáló nem található.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:ui: most néztem, a hivatkozott szerver nem létezik a böngészőm szerint.Akkor a böngésződ is vírusos.
Neked bejön valami azon az oldalon kisbetu? Nekem csak az, hogy a kiszolgáló nem található.
ELaci wrote:Felfigyelt rád a Nagy Testvér!
vagy
Tiszta röhej az egész.
🙂Nem lehet, hogy egy vírus mókázik? Windows-os gépről jött át hozzám. (ilyenkor is hálás vagyok a Linux fejlesztőinek:-) )
ELaci wrote:Felfigyelt rád a Nagy Testvér!
vagy
Tiszta röhej az egész.
🙂Nem lehet, hogy egy vírus mókázik? Windows-os gépről jött át hozzám. (ilyenkor is hálás vagyok a Linux fejlesztőinek:-) )
-
SzerzőBejegyzés