Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,811-1,820 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Glest akad… #2057413
    Tony Magic
    Felhasználó
      bacsi2 wrote:
      Elárulhatnád milyen videókártyád van, és milyen drivert használsz hozzá.

      ATI 9800 PRO a kártya és az ATI drivert innen installáltam
      http://en.opensuse.org/Ati#openSUSE_10.3

      Hozzászólás: Glest akad… #2057411
      Tony Magic
      Felhasználó

        Régi topic ez tudom, de ezt leltem meg leghamarabb. Yasttal feltettem a glest-et, de durván kifagy. A Nexuiz ami szintén 3D-s 45 fps-el megy 1024×768-ban. Szedjem le és tegyem fel a glestet máshonnan ami rpm-ben van, vagy van valakinek ötlete? Konzolból hiába indítom mert csontra fagy a rendszer és csak a képernyőkímélő képe jelenik meg befagyva.

        Tony Magic
        Felhasználó
          ELaci wrote:
          Tony Magic wrote:
          ELaci wrote:
          Nálam olyan műanyag gyerkőc csajok jönnek be a nyitó oldalon hátborzongatónak titulált arccal, meg nevetséges külalakban.
          Ez hiányzott?

          Szívattok most igaz? 😛
          Akár mennyiszer próbálok rá belépni nekem azt írja, hogy a kiszolgáló nem található.

          Uppsz… most nekem is bejött valami idétlenség.. csak azt tudnám, hogy ennek az oldalnak a reklámja hogy jöhetett be az msn-en egy chat ablakon… hmmm.

          Akkor most mi a probléma? Nem jön ez az oldal?

          http://eu.plaync.com/eu/

          Vagy mi más?

          Ohh. azt gondoltam világos volt a problémám amit az utolsó sorban fogalmaztam meg: hogyan jelenhet meg egy ilyen üzenet egy amsn-es csevegő ablak megnyitásakor.

          Tony Magic
          Felhasználó
            ELaci wrote:
            Tony Magic wrote:
            ELaci wrote:
            Nálam olyan műanyag gyerkőc csajok jönnek be a nyitó oldalon hátborzongatónak titulált arccal, meg nevetséges külalakban.
            Ez hiányzott?

            Szívattok most igaz? 😛
            Akár mennyiszer próbálok rá belépni nekem azt írja, hogy a kiszolgáló nem található.

            Uppsz… most nekem is bejött valami idétlenség.. csak azt tudnám, hogy ennek az oldalnak a reklámja hogy jöhetett be az msn-en egy chat ablakon… hmmm.

            Akkor most mi a probléma? Nem jön ez az oldal?

            http://eu.plaync.com/eu/

            Vagy mi más?

            Ohh. azt gondoltam világos volt a problémám amit az utolsó sorban fogalmaztam meg: hogyan jelenhet meg egy ilyen üzenet egy amsn-es csevegő ablak megnyitásakor.

            Tony Magic
            Felhasználó
              ELaci wrote:
              Nálam olyan műanyag gyerkőc csajok jönnek be a nyitó oldalon hátborzongatónak titulált arccal, meg nevetséges külalakban.
              Ez hiányzott?

              Szívattok most igaz? 😛
              Akár mennyiszer próbálok rá belépni nekem azt írja, hogy a kiszolgáló nem található.

              Uppsz… most nekem is bejött valami idétlenség.. csak azt tudnám, hogy ennek az oldalnak a reklámja hogy jöhetett be az msn-en egy chat ablakon… hmmm.

              Tony Magic
              Felhasználó
                ELaci wrote:
                Nálam olyan műanyag gyerkőc csajok jönnek be a nyitó oldalon hátborzongatónak titulált arccal, meg nevetséges külalakban.
                Ez hiányzott?

                Szívattok most igaz? 😛
                Akár mennyiszer próbálok rá belépni nekem azt írja, hogy a kiszolgáló nem található.

                Uppsz… most nekem is bejött valami idétlenség.. csak azt tudnám, hogy ennek az oldalnak a reklámja hogy jöhetett be az msn-en egy chat ablakon… hmmm.

                Tony Magic
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Tony Magic wrote:
                  ui: most néztem, a hivatkozott szerver nem létezik a böngészőm szerint.

                  Akkor a böngésződ is vírusos.

                  Neked bejön valami azon az oldalon kisbetu? Nekem csak az, hogy a kiszolgáló nem található.

                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Tony Magic wrote:
                    ui: most néztem, a hivatkozott szerver nem létezik a böngészőm szerint.

                    Akkor a böngésződ is vírusos.

                    Neked bejön valami azon az oldalon kisbetu? Nekem csak az, hogy a kiszolgáló nem található.

                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      ELaci wrote:
                      Felfigyelt rád a Nagy Testvér!
                      vagy
                      Tiszta röhej az egész.
                      🙂

                      Nem lehet, hogy egy vírus mókázik? Windows-os gépről jött át hozzám. (ilyenkor is hálás vagyok a Linux fejlesztőinek:-) )

                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        ELaci wrote:
                        Felfigyelt rád a Nagy Testvér!
                        vagy
                        Tiszta röhej az egész.
                        🙂

                        Nem lehet, hogy egy vírus mókázik? Windows-os gépről jött át hozzám. (ilyenkor is hálás vagyok a Linux fejlesztőinek:-) )

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,811-1,820 / 2,708