Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
retaliator44 wrote:Szerintem takaríts az xorg.confban. Minimum azt a sok Optiont irtsd ki a device szekcióból, attól nagyon el tud szállni ez a csodásra megírt fglrx driver.
Köszönöm, megpróbálom 1 óra múlva, beszámolok mi lett az eredmény.
retaliator44 wrote:Szerintem takaríts az xorg.confban. Minimum azt a sok Optiont irtsd ki a device szekcióból, attól nagyon el tud szállni ez a csodásra megírt fglrx driver.Köszönöm, megpróbálom 1 óra múlva, beszámolok mi lett az eredmény.
kisbetu wrote:Nem.(Lehet paranolyának hívni, óvatosságnak, babonának, de linukszot sose frissítek. A kezdeti „emlékek” óvatossá tettek.)
Mi a javaslat akkor ezügyben?
kisbetu wrote:Nem.(Lehet paranolyának hívni, óvatosságnak, babonának, de linukszot sose frissítek. A kezdeti „emlékek” óvatossá tettek.)
Mi a javaslat akkor ezügyben?
kisbetu wrote:A memóriahiba szerintem kisebb valószínűségű, leginkább szoftver „hibából” adódik ilyen.
Mert mi is a 11-es hiba?a program olyan memóriacímre hivatkozik, amihez semmi joga nem lenne
Tehát tegnap óta a memória(vezérlő) hirtelen megmurdelt, és fals címmel küszködik? Na neeee!
Hiába, no, nincs jobb egy jó frissítésnél.
Ha a frissitést választom a 10.3 DVD-ről akkor helyre állhat szerinted a probléma kisbetu ?
kisbetu wrote:A memóriahiba szerintem kisebb valószínűségű, leginkább szoftver „hibából” adódik ilyen.
Mert mi is a 11-es hiba?a program olyan memóriacímre hivatkozik, amihez semmi joga nem lenne
Tehát tegnap óta a memória(vezérlő) hirtelen megmurdelt, és fals címmel küszködik? Na neeee!
Hiába, no, nincs jobb egy jó frissítésnél.
Ha a frissitést választom a 10.3 DVD-ről akkor helyre állhat szerinted a probléma kisbetu ?
Memóriahibát mondanak a 11-es leállásra, igy hamarosan letesztelem. Olvastam glibc rossz telepitését is, majd annak is utána járok.
Memóriahibát mondanak a 11-es leállásra, igy hamarosan letesztelem. Olvastam glibc rossz telepitését is, majd annak is utána járok.
Kértem az fglrx-ről modinfo-t:
modinfo fglrx
filename: /lib/modules/2.6.22.5-31-default/weak-updates/fglrx.ko
license: Proprietary. (C) 2002 – ATI Technologies, Starnberg, GERMANY
description: ATI Fire GL
author: Fire GL – ATI Research GmbH, Germanyitt kivágtam egy rakás alias-t…
depends: agpgart
supported: external
vermagic: 2.6.22.13-0.2-default SMP mod_unload 586
parm: firegl:charpAmi még fennálló probléma, hogy a sax2 nem megfelelő működésének a kideritése. A sax2-vel kapcsolatban hol van log (a xorg.conf-on kivül) ?
Azt olvastam, hogy a modeline rész kikapcsolása segithet a xorg.conf-ban. Próbálkozzak vele, vagy gondokat okozhat?
Nincsen modeline sorom, ez a friss xorg-om a csatolmányban.
A xorg.99.conf-ot is csatolom, most böngöm a server leállásának okát.Kértem az fglrx-ről modinfo-t:
modinfo fglrx
filename: /lib/modules/2.6.22.5-31-default/weak-updates/fglrx.ko
license: Proprietary. (C) 2002 – ATI Technologies, Starnberg, GERMANY
description: ATI Fire GL
author: Fire GL – ATI Research GmbH, Germanyitt kivágtam egy rakás alias-t…
depends: agpgart
supported: external
vermagic: 2.6.22.13-0.2-default SMP mod_unload 586
parm: firegl:charpAmi még fennálló probléma, hogy a sax2 nem megfelelő működésének a kideritése. A sax2-vel kapcsolatban hol van log (a xorg.conf-on kivül) ?
Azt olvastam, hogy a modeline rész kikapcsolása segithet a xorg.conf-ban. Próbálkozzak vele, vagy gondokat okozhat?
Nincsen modeline sorom, ez a friss xorg-om a csatolmányban.
A xorg.99.conf-ot is csatolom, most böngöm a server leállásának okát. -
SzerzőBejegyzés