Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vizsla wrote:uzsolt wrote:Vicces 🙂
Emlékeim szerint az award-nál is pont ugyanezt írja ki… de, hát – tényleg – próbáld ki (nem tart semmiből) – hogy lásd közvetlen közelről.
(Amúgy poén az, hogy alig bírtam elkapni a fényképező géppel… nem baj – mondhatnám – nyomok egy a+c+del-et, ha már f1-et lehet… :DDD)Most azt fényképezd le, amikor nyomtál egy ctrl+alt+del-t 😀
kisbetu wrote:– nekem nem megy
– mid van?
– nem tudom
– nézd meg
– hogykell
– így
– akkor ez van
– akkor itt egy link, mások így csinálják
– de én nem tudom elolvasni, nem értem
– jó, akkor írd be ezt meg ezt
– beírtam nemmegy
– mit írtál be
– ezt
– nem ezt mondtam, azt írd, amit mondtam
– azt is írtam, de nemmegy
– írd be újra, és másold ide a hibát
– hova írjam
– a terminálba, és másold ide a hibát
– tessék
– látod: ezt írtad, de ezt kellett volna
– tényleg mostmár megy kösziEz jó 🙂
kisbetu wrote:– nekem nem megy
– mid van?
– nem tudom
– nézd meg
– hogykell
– így
– akkor ez van
– akkor itt egy link, mások így csinálják
– de én nem tudom elolvasni, nem értem
– jó, akkor írd be ezt meg ezt
– beírtam nemmegy
– mit írtál be
– ezt
– nem ezt mondtam, azt írd, amit mondtam
– azt is írtam, de nemmegy
– írd be újra, és másold ide a hibát
– hova írjam
– a terminálba, és másold ide a hibát
– tessék
– látod: ezt írtad, de ezt kellett volna
– tényleg mostmár megy kösziEz jó 🙂
OFF-
Én még azért elolvasgattam volna erről a témáról 🙂
ON-
OFF-
Én még azért elolvasgattam volna erről a témáról 🙂
ON-
kisbetu wrote:Akkor legyen „egy műszaki” is:„Ugye az USB az USA továbbfejlesztett változata?”
Bár így lenne 🙂
kisbetu wrote:Akkor legyen „egy műszaki” is:„Ugye az USB az USA továbbfejlesztett változata?”
Bár így lenne 🙂
„disznó” vicceid vannak vizsla 🙂
„disznó” vicceid vannak vizsla 🙂
Mé? Te vagy kisbetu a SÜN etetésért felelős szakember? 🙂
vizsla bár csak ennyiből állna a sünök dolga (egy részüket csak ilyen fontos feladattal látnám el ). -
SzerzőBejegyzés