Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: USB 3.0, de vajon mihez? #2187825
    Tony Magic
    Felhasználó
      vizsla wrote:
      uzsolt wrote:
      Vicces 🙂

      Emlékeim szerint az award-nál is pont ugyanezt írja ki… de, hát – tényleg – próbáld ki (nem tart semmiből) – hogy lásd közvetlen közelről.
      (Amúgy poén az, hogy alig bírtam elkapni a fényképező géppel… nem baj – mondhatnám – nyomok egy a+c+del-et, ha már f1-et lehet… :DDD)

      Most azt fényképezd le, amikor nyomtál egy ctrl+alt+del-t 😀

      Hozzászólás: mobil-internet ubuntu alatt #2181699
      Tony Magic
      Felhasználó
        kisbetu wrote:

        – nekem nem megy
        – mid van?
        – nem tudom
        – nézd meg
        – hogykell
        – így
        – akkor ez van
        – akkor itt egy link, mások így csinálják
        – de én nem tudom elolvasni, nem értem
        – jó, akkor írd be ezt meg ezt
        – beírtam nemmegy
        – mit írtál be
        – ezt
        – nem ezt mondtam, azt írd, amit mondtam
        – azt is írtam, de nemmegy
        – írd be újra, és másold ide a hibát
        – hova írjam
        – a terminálba, és másold ide a hibát
        – tessék
        – látod: ezt írtad, de ezt kellett volna
        – tényleg mostmár megy köszi

        Ez jó 🙂

        Hozzászólás: mobil-internet ubuntu alatt #2181700
        Tony Magic
        Felhasználó
          kisbetu wrote:

          – nekem nem megy
          – mid van?
          – nem tudom
          – nézd meg
          – hogykell
          – így
          – akkor ez van
          – akkor itt egy link, mások így csinálják
          – de én nem tudom elolvasni, nem értem
          – jó, akkor írd be ezt meg ezt
          – beírtam nemmegy
          – mit írtál be
          – ezt
          – nem ezt mondtam, azt írd, amit mondtam
          – azt is írtam, de nemmegy
          – írd be újra, és másold ide a hibát
          – hova írjam
          – a terminálba, és másold ide a hibát
          – tessék
          – látod: ezt írtad, de ezt kellett volna
          – tényleg mostmár megy köszi

          Ez jó 🙂

          Hozzászólás: mobil-internet ubuntu alatt #2181689
          Tony Magic
          Felhasználó

            OFF-

            Én még azért elolvasgattam volna erről a témáról 🙂

            ON-

            Hozzászólás: mobil-internet ubuntu alatt #2181690
            Tony Magic
            Felhasználó

              OFF-

              Én még azért elolvasgattam volna erről a témáról 🙂

              ON-

              Hozzászólás: A Nagy Testvér már mást is figyel #2187956
              Tony Magic
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                Akkor legyen „egy műszaki” is:

                „Ugye az USB az USA továbbfejlesztett változata?”

                Bár így lenne 🙂

                Hozzászólás: A Nagy Testvér már mást is figyel #2187957
                Tony Magic
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Akkor legyen „egy műszaki” is:

                  „Ugye az USB az USA továbbfejlesztett változata?”

                  Bár így lenne 🙂

                  Hozzászólás: A Nagy Testvér már mást is figyel #2187952
                  Tony Magic
                  Felhasználó

                    „disznó” vicceid vannak vizsla 🙂

                    Hozzászólás: A Nagy Testvér már mást is figyel #2187953
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      „disznó” vicceid vannak vizsla 🙂

                      Hozzászólás: A Nagy Testvér már mást is figyel #2187938
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Mé? Te vagy kisbetu a SÜN etetésért felelős szakember? 🙂
                        vizsla bár csak ennyiből állna a sünök dolga (egy részüket csak ilyen fontos feladattal látnám el ).

                      10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 2,708