Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 551-560 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: A Nagy Testvér már mást is figyel #2187939
    Tony Magic
    Felhasználó

      Mé? Te vagy kisbetu a SÜN etetésért felelős szakember? 🙂
      vizsla bár csak ennyiből állna a sünök dolga (egy részüket csak ilyen fontos feladattal látnám el ).

      Hozzászólás: A Nagy Testvér már mást is figyel #2187932
      Tony Magic
      Felhasználó

        Én meg itten röhögök, hogy ezek után mikor visznek el benneteket Drazsé SÜN-jei 🙂

        Hozzászólás: A Nagy Testvér már mást is figyel #2187933
        Tony Magic
        Felhasználó

          Én meg itten röhögök, hogy ezek után mikor visznek el benneteket Drazsé SÜN-jei 🙂

          Hozzászólás: A v9.1 alapértelmezett programjai #2186190
          Tony Magic
          Felhasználó
            vector wrote:
            Helyzetjelentés:
            notify daemon bugfix, frissítve
            blackPanther-notification frissítve, telepítve
            blackPanther-systemsettings elkészítve, beépítve
            kpackagekit fix/update (nem végleges)
            kppp profilok beépítve
            jockey driver manager, portolva az Ubuntuból,  beépítve (a zártforrású eszközmeghajtókhoz)
            power-devil pótolva
            battery applet pótolva
            továbbfejlesztett splashy live módban (szar az egész :))

            Az új ISO feltöltve és mivel új hiba nem jelentkezett a meglévőket pedig sorban javítom megkapta az rc1 jelölést.

            Új szolgáltatás: rsync  elérhető a szerveren így a letöltési idő (persze ha már van iso-d) elméletileg csak pár pillanat
            (TonyMagic: ha nincs másik optikai eszközöd le se töltsed semmi értelme)

            Oks, akkor majd holnap  a laptopon fogom tesztelni.. 😛

            Hozzászólás: A v9.1 alapértelmezett programjai #2186191
            Tony Magic
            Felhasználó
              vector wrote:
              Helyzetjelentés:
              notify daemon bugfix, frissítve
              blackPanther-notification frissítve, telepítve
              blackPanther-systemsettings elkészítve, beépítve
              kpackagekit fix/update (nem végleges)
              kppp profilok beépítve
              jockey driver manager, portolva az Ubuntuból,  beépítve (a zártforrású eszközmeghajtókhoz)
              power-devil pótolva
              battery applet pótolva
              továbbfejlesztett splashy live módban (szar az egész :))

              Az új ISO feltöltve és mivel új hiba nem jelentkezett a meglévőket pedig sorban javítom megkapta az rc1 jelölést.

              Új szolgáltatás: rsync  elérhető a szerveren így a letöltési idő (persze ha már van iso-d) elméletileg csak pár pillanat
              (TonyMagic: ha nincs másik optikai eszközöd le se töltsed semmi értelme)

              Oks, akkor majd holnap  a laptopon fogom tesztelni.. 😛

              Hozzászólás: Laptop segitseg #2140330
              Tony Magic
              Felhasználó
                tarodid wrote:
                bocsi, de máshol nem találtam segítséget. akkor itt nem tudtok segíteni?

                Ami legtöbb segítség megadható azt most megkapod: google- xp alatt laptop kikapcsol  ….. ha valami hasonlót írsz be a keresőbe, meglátod elvisz a tuti helyre 🙂

                Hozzászólás: Laptop segitseg #2140331
                Tony Magic
                Felhasználó
                  tarodid wrote:
                  bocsi, de máshol nem találtam segítséget. akkor itt nem tudtok segíteni?

                  Ami legtöbb segítség megadható azt most megkapod: google- xp alatt laptop kikapcsol  ….. ha valami hasonlót írsz be a keresőbe, meglátod elvisz a tuti helyre 🙂

                  Hozzászólás: Csak kíváncsi vagyok… #2187213
                  Tony Magic
                  Felhasználó

                    Jólessza meglássátok 😀

                    Hozzászólás: Csak kíváncsi vagyok… #2187214
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      Jólessza meglássátok 😀

                      Hozzászólás: Kültéri kamera kölcsön 1 hétre #2187145
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        vizsla wrote:
                        sany wrote:
                        A figyelmeztető táblát ne feledd, így a felelősség az illetéktelen behatolóé!

                        Én ezt nem így hallottam. 😉

                        Hiszen olvasni sem tud a szerencsétlenje. Windows-ikonokkal meg mégse rakhatod körbe a telket.

                        Heheheheee 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 551-560 / 2,708