Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mé? Te vagy kisbetu a SÜN etetésért felelős szakember? 🙂
vizsla bár csak ennyiből állna a sünök dolga (egy részüket csak ilyen fontos feladattal látnám el ).Én meg itten röhögök, hogy ezek után mikor visznek el benneteket Drazsé SÜN-jei 🙂
Én meg itten röhögök, hogy ezek után mikor visznek el benneteket Drazsé SÜN-jei 🙂
vector wrote:Helyzetjelentés:
notify daemon bugfix, frissítve
blackPanther-notification frissítve, telepítve
blackPanther-systemsettings elkészítve, beépítve
kpackagekit fix/update (nem végleges)
kppp profilok beépítve
jockey driver manager, portolva az Ubuntuból, beépítve (a zártforrású eszközmeghajtókhoz)
power-devil pótolva
battery applet pótolva
továbbfejlesztett splashy live módban (szar az egész :))Az új ISO feltöltve és mivel új hiba nem jelentkezett a meglévőket pedig sorban javítom megkapta az rc1 jelölést.
Új szolgáltatás: rsync elérhető a szerveren így a letöltési idő (persze ha már van iso-d) elméletileg csak pár pillanat
(TonyMagic: ha nincs másik optikai eszközöd le se töltsed semmi értelme)Oks, akkor majd holnap a laptopon fogom tesztelni.. 😛
vector wrote:Helyzetjelentés:
notify daemon bugfix, frissítve
blackPanther-notification frissítve, telepítve
blackPanther-systemsettings elkészítve, beépítve
kpackagekit fix/update (nem végleges)
kppp profilok beépítve
jockey driver manager, portolva az Ubuntuból, beépítve (a zártforrású eszközmeghajtókhoz)
power-devil pótolva
battery applet pótolva
továbbfejlesztett splashy live módban (szar az egész :))Az új ISO feltöltve és mivel új hiba nem jelentkezett a meglévőket pedig sorban javítom megkapta az rc1 jelölést.
Új szolgáltatás: rsync elérhető a szerveren így a letöltési idő (persze ha már van iso-d) elméletileg csak pár pillanat
(TonyMagic: ha nincs másik optikai eszközöd le se töltsed semmi értelme)Oks, akkor majd holnap a laptopon fogom tesztelni.. 😛
tarodid wrote:bocsi, de máshol nem találtam segítséget. akkor itt nem tudtok segíteni?Ami legtöbb segítség megadható azt most megkapod: google- xp alatt laptop kikapcsol ….. ha valami hasonlót írsz be a keresőbe, meglátod elvisz a tuti helyre 🙂
tarodid wrote:bocsi, de máshol nem találtam segítséget. akkor itt nem tudtok segíteni?Ami legtöbb segítség megadható azt most megkapod: google- xp alatt laptop kikapcsol ….. ha valami hasonlót írsz be a keresőbe, meglátod elvisz a tuti helyre 🙂
Jólessza meglássátok 😀
Jólessza meglássátok 😀
kisbetu wrote:vizsla wrote:sany wrote:A figyelmeztető táblát ne feledd, így a felelősség az illetéktelen behatolóé!Én ezt nem így hallottam. 😉
Hiszen olvasni sem tud a szerencsétlenje. Windows-ikonokkal meg mégse rakhatod körbe a telket.
Heheheheee 😀
-
SzerzőBejegyzés