Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:vizsla wrote:sany wrote:A figyelmeztető táblát ne feledd, így a felelősség az illetéktelen behatolóé!
Én ezt nem így hallottam. 😉
Hiszen olvasni sem tud a szerencsétlenje. Windows-ikonokkal meg mégse rakhatod körbe a telket.
Heheheheee 😀
vizsla wrote:Tony Magic wrote:vizsla wrote:Tony Magic wrote:bizonyos helyzetekben viszont erősen jól jön az a 80 fontos erő.Főleg, hogy a font azért fontosabb, mint a forint.
Köszi, ezt majd elmondom a cigányoknak is 🙂
Tudják ők azt.:D Szeretik ők a forintot is. Pl. – úgy hallottam – tudják, hogy a kopogtató cédula csak annyira fontos, hogy forintot lehet érte kapni.
Te meg fontold meg, hogy mibe ugrasz bele, mert hogy megéri-e, az attól függ, hogy hány fontos.Ami nekem fontos, azt fontos dolgokkal intézem el 🙂
vizsla wrote:Tony Magic wrote:vizsla wrote:Tony Magic wrote:bizonyos helyzetekben viszont erősen jól jön az a 80 fontos erő.Főleg, hogy a font azért fontosabb, mint a forint.
Köszi, ezt majd elmondom a cigányoknak is 🙂
Tudják ők azt.:D Szeretik ők a forintot is. Pl. – úgy hallottam – tudják, hogy a kopogtató cédula csak annyira fontos, hogy forintot lehet érte kapni.
Te meg fontold meg, hogy mibe ugrasz bele, mert hogy megéri-e, az attól függ, hogy hány fontos.Ami nekem fontos, azt fontos dolgokkal intézem el 🙂
vizsla wrote:Tony Magic wrote:bizonyos helyzetekben viszont erősen jól jön az a 80 fontos erő.Főleg, hogy a font azért fontosabb, mint a forint.
Köszi, ezt majd elmondom a cigányoknak is 🙂
vizsla wrote:Tony Magic wrote:bizonyos helyzetekben viszont erősen jól jön az a 80 fontos erő.Főleg, hogy a font azért fontosabb, mint a forint.
Köszi, ezt majd elmondom a cigányoknak is 🙂
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Az emberi jogaikat mind Én, mind a barátom (egy 80 fontos nyílpuska) igen erősen tiszteljük.A mai magyar jogalkalmazást ismerve ezt nem mondhatod komolyan.
Polifoammal burkolt bézbólütőt talán nem bizonyítanak rád.
Segíthet esetleg egy ismerős (rokon) rendőr.Sajnos igazad van a mai jogrendszerrel kapcsolatosan valóban a polifómosbézbólütő az okosság, bizonyos helyzetekben viszont erősen jól jön az a 80 fontos erő.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Az emberi jogaikat mind Én, mind a barátom (egy 80 fontos nyílpuska) igen erősen tiszteljük.A mai magyar jogalkalmazást ismerve ezt nem mondhatod komolyan.
Polifoammal burkolt bézbólütőt talán nem bizonyítanak rád.
Segíthet esetleg egy ismerős (rokon) rendőr.Sajnos igazad van a mai jogrendszerrel kapcsolatosan valóban a polifómosbézbólütő az okosság, bizonyos helyzetekben viszont erősen jól jön az a 80 fontos erő.
vizsla wrote:Tony Magic wrote:kisbetu wrote:Ellopják a ka’merát is mire észreveszed.Így legalább tudni fogom melyik tetves jár be és lesz lehetőségem szociális korrekcióra velük szemben 🙂
Inkább örülj neki, hogy nincsen kamerád, amivel meg tudnád sérteni az emberi jogaikat. :DDD
Az emberi jogaikat mind Én, mind a barátom (egy 80 fontos nyílpuska) igen erősen tiszteljük.
vizsla wrote:Tony Magic wrote:kisbetu wrote:Ellopják a ka’merát is mire észreveszed.Így legalább tudni fogom melyik tetves jár be és lesz lehetőségem szociális korrekcióra velük szemben 🙂
Inkább örülj neki, hogy nincsen kamerád, amivel meg tudnád sérteni az emberi jogaikat. :DDD
Az emberi jogaikat mind Én, mind a barátom (egy 80 fontos nyílpuska) igen erősen tiszteljük.
kisbetu wrote:Ellopják a ka’merát is mire észreveszed.Így legalább tudni fogom melyik tetves jár be és lesz lehetőségem szociális korrekcióra velük szemben 🙂
-
SzerzőBejegyzés