Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Ellopják a ka’merát is mire észreveszed.
Így legalább tudni fogom melyik tetves jár be és lesz lehetőségem szociális korrekcióra velük szemben 🙂
Bolondok vagytok 🙂
Majd elmesélem a cigányoknak , hogy ne jöjjenek be a kerítésen, mert kötök 😛
Bolondok vagytok 🙂
Majd elmesélem a cigányoknak , hogy ne jöjjenek be a kerítésen, mert kötök 😛
vector már régen kész lehetnél, ha nem itt írkálnál sok hülyeséget 😛
(már Én is nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy telepítve mit tud a kispárduc 🙂 )
vector már régen kész lehetnél, ha nem itt írkálnál sok hülyeséget 😛
(már Én is nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy telepítve mit tud a kispárduc 🙂 )
A live cd-be is el tudtam volna képzelni egy akksi töltöttség jelzőt a tálcára.
A live cd-be is el tudtam volna képzelni egy akksi töltöttség jelzőt a tálcára.
Megdöbbenésemre a livecd-s pantheren azonnal lett wifis kapcsolatom amint szoftveresen bekapcsoltam.
Próbálgattam amit csak tudtam, nekem nem tűnt fel semmi rendellenes eddig. Újrainditásnál amikor megjelent a kék képernyő amin a csík megy ott esc-et nyomtam, majd a lemez kidobása után beírtam, hogy reboot és 2mp múlva a gép rebootolt.Megdöbbenésemre a livecd-s pantheren azonnal lett wifis kapcsolatom amint szoftveresen bekapcsoltam.
Próbálgattam amit csak tudtam, nekem nem tűnt fel semmi rendellenes eddig. Újrainditásnál amikor megjelent a kék képernyő amin a csík megy ott esc-et nyomtam, majd a lemez kidobása után beírtam, hogy reboot és 2mp múlva a gép rebootolt.suse 11.0, i915 chip, 3D bekapcsolva mégis csak 11-12 fps-el megy a játék. Az openarena viszont 30 fps-el. Tudok valamit tenni, hogy ezen az inteles videókártyával is legalább 25 fps-el menjen a glest?
-
SzerzőBejegyzés