Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kültéri kamera kölcsön 1 hétre #2187122
    Tony Magic
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Ellopják a ka’merát is mire észreveszed.

      Így legalább tudni fogom melyik tetves jár be és lesz lehetőségem szociális korrekcióra velük szemben 🙂

      Hozzászólás: Kültéri kamera kölcsön 1 hétre #2187115
      Tony Magic
      Felhasználó

        Bolondok vagytok 🙂

        Majd elmesélem a cigányoknak , hogy ne jöjjenek be a kerítésen, mert kötök 😛

        Hozzászólás: Kültéri kamera kölcsön 1 hétre #2187116
        Tony Magic
        Felhasználó

          Bolondok vagytok 🙂

          Majd elmesélem a cigányoknak , hogy ne jöjjenek be a kerítésen, mert kötök 😛

          Hozzászólás: Megjelent a blackPanther OS v9.1 BETA #2186861
          Tony Magic
          Felhasználó

            vector már régen kész lehetnél, ha nem itt írkálnál sok hülyeséget 😛

            (már Én is nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy telepítve mit tud a kispárduc 🙂  )

            Hozzászólás: Megjelent a blackPanther OS v9.1 BETA #2186862
            Tony Magic
            Felhasználó

              vector már régen kész lehetnél, ha nem itt írkálnál sok hülyeséget 😛

              (már Én is nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy telepítve mit tud a kispárduc 🙂  )

              Hozzászólás: A v9.1 alapértelmezett programjai #2186032
              Tony Magic
              Felhasználó

                A live cd-be is el tudtam volna képzelni egy akksi töltöttség jelzőt a tálcára.

                Hozzászólás: A v9.1 alapértelmezett programjai #2186033
                Tony Magic
                Felhasználó

                  A live cd-be is el tudtam volna képzelni egy akksi töltöttség jelzőt a tálcára.

                  Hozzászólás: Megjelent a blackPanther OS v9.1 BETA #2186805
                  Tony Magic
                  Felhasználó

                    Megdöbbenésemre a livecd-s pantheren azonnal lett wifis kapcsolatom amint szoftveresen bekapcsoltam.
                    Próbálgattam amit csak tudtam, nekem nem tűnt fel semmi rendellenes eddig. Újrainditásnál amikor megjelent a kék képernyő amin a csík megy ott esc-et nyomtam, majd a lemez kidobása után beírtam, hogy reboot és 2mp múlva a gép rebootolt.

                    Hozzászólás: Megjelent a blackPanther OS v9.1 BETA #2186806
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      Megdöbbenésemre a livecd-s pantheren azonnal lett wifis kapcsolatom amint szoftveresen bekapcsoltam.
                      Próbálgattam amit csak tudtam, nekem nem tűnt fel semmi rendellenes eddig. Újrainditásnál amikor megjelent a kék képernyő amin a csík megy ott esc-et nyomtam, majd a lemez kidobása után beírtam, hogy reboot és 2mp múlva a gép rebootolt.

                      Hozzászólás: Glest #2182585
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        suse 11.0, i915 chip, 3D bekapcsolva mégis csak 11-12 fps-el megy a játék. Az openarena viszont 30 fps-el. Tudok valamit tenni, hogy ezen az inteles videókártyával is legalább 25 fps-el menjen a glest?

                      10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 2,708