Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 581-590 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Glest #2182586
    Tony Magic
    Felhasználó

      suse 11.0, i915 chip, 3D bekapcsolva mégis csak 11-12 fps-el megy a játék. Az openarena viszont 30 fps-el. Tudok valamit tenni, hogy ezen az inteles videókártyával is legalább 25 fps-el menjen a glest?

      Hozzászólás: WPA titkosítással lassulhat az adat átvitel #2185818
      Tony Magic
      Felhasználó

        Köszönöm szépen a válaszokat, így van min elindulnom, hogy begyorsuljon wpa titkosítással is a letöltés.

        Hozzászólás: WPA titkosítással lassulhat az adat átvitel #2185819
        Tony Magic
        Felhasználó

          Köszönöm szépen a válaszokat, így van min elindulnom, hogy begyorsuljon wpa titkosítással is a letöltés.

          Hozzászólás: Wifi driver #2153617
          Tony Magic
          Felhasználó
            Geeco wrote:
            Sziasztok!

            Azt szeretném megkérdezni, hogy opensuse 11.0 alatt milyen progit ajánlanátok hogy usb-s wlan stikkel fel lehessen menni netre?

            Sajna még nem nekem lett aktuális a dolog, egyik haveromnak szeretnék segíteni, ő nemrég rakott fel linuxot (opensuse 11.0, + kde 3.5) és még csak most ismerkedik vele, eddig kizárólag wint használt.
            A problémája az, hogy van egy SMCWUSB-G típusú usb-s wlan adaptere, de nem tud vele felcsatlakozni netre. A cucc driverét már felrakta, azt mondta, hogy a yast fel is ismerte, de azt írja ki, hogy nem fog működni az eszköz, szal a cuccot látja elvileg a rendszer, de netre nem megy ki…:(
            Ebben szeretném a tanácsotokat kérni, mert sajna én sem próbálkoztam még ilyesmivel, csak tervbe van, szerintetek mi lehet a gáz, esetleg kell hozzá vmilyen progi is, hogy működjön a dolog?

            Bármilyen infót előre is nagyon szépen köszi!

            Mit írt ki pontosan a yast?

            Hozzászólás: Wifi driver #2153618
            Tony Magic
            Felhasználó
              Geeco wrote:
              Sziasztok!

              Azt szeretném megkérdezni, hogy opensuse 11.0 alatt milyen progit ajánlanátok hogy usb-s wlan stikkel fel lehessen menni netre?

              Sajna még nem nekem lett aktuális a dolog, egyik haveromnak szeretnék segíteni, ő nemrég rakott fel linuxot (opensuse 11.0, + kde 3.5) és még csak most ismerkedik vele, eddig kizárólag wint használt.
              A problémája az, hogy van egy SMCWUSB-G típusú usb-s wlan adaptere, de nem tud vele felcsatlakozni netre. A cucc driverét már felrakta, azt mondta, hogy a yast fel is ismerte, de azt írja ki, hogy nem fog működni az eszköz, szal a cuccot látja elvileg a rendszer, de netre nem megy ki…:(
              Ebben szeretném a tanácsotokat kérni, mert sajna én sem próbálkoztam még ilyesmivel, csak tervbe van, szerintetek mi lehet a gáz, esetleg kell hozzá vmilyen progi is, hogy működjön a dolog?

              Bármilyen infót előre is nagyon szépen köszi!

              Mit írt ki pontosan a yast?

              Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185084
              Tony Magic
              Felhasználó

                Megvan a megoldása a billentyűzetről való wifi elindításnak. A vezérlőpultban a kezelési segítségben vannak beviteli műveletek és itt lehet mindenhez mindent rendelni, ha van hozzá parancsunk.

                Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185085
                Tony Magic
                Felhasználó

                  Megvan a megoldása a billentyűzetről való wifi elindításnak. A vezérlőpultban a kezelési segítségben vannak beviteli műveletek és itt lehet mindenhez mindent rendelni, ha van hozzá parancsunk.

                  Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185082
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Tony Magic wrote:
                    kisbetu wrote:
                    Billegtyűkonbi nációt nem tudok, nálam az asztalra kibarmolt parancsikon a bejövős. Azt meg már megbeszéltük.

                    Végig olvastam itt mind a 10 oldalt, ám sehol nem találtam erre vonatkozó részt. Hol beszéltük meg? És pontosan mit?

                    A dologban az a legdühítőbb, hogy határozottan emlékszem, hogy leírtam a technikámat.
                    Nem ebben a topikban, az is igaz.

                    Viszont most semmiféle furmánnyal nem találom, ezért ezennel és azonnal az elnézésedet kérem a félrevezető mondatomért. Ha egyszer az életben még rálelek, megpróbállak értesíteni róla.

                    EMBEREK !!! Mindenki ide ! 🙂 El van nézve 🙂  Megköszönöm, ha a ki-be kapcsolással kapcsolatban értesítesz a megoldásról .

                    A vezérlőpultban is próbáltam beállítani billentyűparancsokat, de ott csak előre beállított dolgokhoz rendelhetünk parancsokat.

                    Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185083
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Tony Magic wrote:
                      kisbetu wrote:
                      Billegtyűkonbi nációt nem tudok, nálam az asztalra kibarmolt parancsikon a bejövős. Azt meg már megbeszéltük.

                      Végig olvastam itt mind a 10 oldalt, ám sehol nem találtam erre vonatkozó részt. Hol beszéltük meg? És pontosan mit?

                      A dologban az a legdühítőbb, hogy határozottan emlékszem, hogy leírtam a technikámat.
                      Nem ebben a topikban, az is igaz.

                      Viszont most semmiféle furmánnyal nem találom, ezért ezennel és azonnal az elnézésedet kérem a félrevezető mondatomért. Ha egyszer az életben még rálelek, megpróbállak értesíteni róla.

                      EMBEREK !!! Mindenki ide ! 🙂 El van nézve 🙂  Megköszönöm, ha a ki-be kapcsolással kapcsolatban értesítesz a megoldásról .

                      A vezérlőpultban is próbáltam beállítani billentyűparancsokat, de ott csak előre beállított dolgokhoz rendelhetünk parancsokat.

                      Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185076
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        labor wrote:
                        modprobe acerhk
                        echo 1 >> /proc/driver/acerhk/wirelessled

                        Nem jó így?

                        Igen, így már tökéletesen működik. Most is tanultam valamit, köszönöm szépen labor. Természetesen minden segítő tanácsot köszönök ami elvezetett a megoldáshoz !

                      10 bejegyzés megtekintése - 581-590 / 2,708