Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
suse 11.0, i915 chip, 3D bekapcsolva mégis csak 11-12 fps-el megy a játék. Az openarena viszont 30 fps-el. Tudok valamit tenni, hogy ezen az inteles videókártyával is legalább 25 fps-el menjen a glest?
Köszönöm szépen a válaszokat, így van min elindulnom, hogy begyorsuljon wpa titkosítással is a letöltés.
Köszönöm szépen a válaszokat, így van min elindulnom, hogy begyorsuljon wpa titkosítással is a letöltés.
Geeco wrote:Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni, hogy opensuse 11.0 alatt milyen progit ajánlanátok hogy usb-s wlan stikkel fel lehessen menni netre?
Sajna még nem nekem lett aktuális a dolog, egyik haveromnak szeretnék segíteni, ő nemrég rakott fel linuxot (opensuse 11.0, + kde 3.5) és még csak most ismerkedik vele, eddig kizárólag wint használt.
A problémája az, hogy van egy SMCWUSB-G típusú usb-s wlan adaptere, de nem tud vele felcsatlakozni netre. A cucc driverét már felrakta, azt mondta, hogy a yast fel is ismerte, de azt írja ki, hogy nem fog működni az eszköz, szal a cuccot látja elvileg a rendszer, de netre nem megy ki…:(
Ebben szeretném a tanácsotokat kérni, mert sajna én sem próbálkoztam még ilyesmivel, csak tervbe van, szerintetek mi lehet a gáz, esetleg kell hozzá vmilyen progi is, hogy működjön a dolog?Bármilyen infót előre is nagyon szépen köszi!
Mit írt ki pontosan a yast?
Geeco wrote:Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni, hogy opensuse 11.0 alatt milyen progit ajánlanátok hogy usb-s wlan stikkel fel lehessen menni netre?
Sajna még nem nekem lett aktuális a dolog, egyik haveromnak szeretnék segíteni, ő nemrég rakott fel linuxot (opensuse 11.0, + kde 3.5) és még csak most ismerkedik vele, eddig kizárólag wint használt.
A problémája az, hogy van egy SMCWUSB-G típusú usb-s wlan adaptere, de nem tud vele felcsatlakozni netre. A cucc driverét már felrakta, azt mondta, hogy a yast fel is ismerte, de azt írja ki, hogy nem fog működni az eszköz, szal a cuccot látja elvileg a rendszer, de netre nem megy ki…:(
Ebben szeretném a tanácsotokat kérni, mert sajna én sem próbálkoztam még ilyesmivel, csak tervbe van, szerintetek mi lehet a gáz, esetleg kell hozzá vmilyen progi is, hogy működjön a dolog?Bármilyen infót előre is nagyon szépen köszi!
Mit írt ki pontosan a yast?
Megvan a megoldása a billentyűzetről való wifi elindításnak. A vezérlőpultban a kezelési segítségben vannak beviteli műveletek és itt lehet mindenhez mindent rendelni, ha van hozzá parancsunk.
Megvan a megoldása a billentyűzetről való wifi elindításnak. A vezérlőpultban a kezelési segítségben vannak beviteli műveletek és itt lehet mindenhez mindent rendelni, ha van hozzá parancsunk.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:kisbetu wrote:Billegtyűkonbi nációt nem tudok, nálam az asztalra kibarmolt parancsikon a bejövős. Azt meg már megbeszéltük.Végig olvastam itt mind a 10 oldalt, ám sehol nem találtam erre vonatkozó részt. Hol beszéltük meg? És pontosan mit?
A dologban az a legdühítőbb, hogy határozottan emlékszem, hogy leírtam a technikámat.
Nem ebben a topikban, az is igaz.Viszont most semmiféle furmánnyal nem találom, ezért ezennel és azonnal az elnézésedet kérem a félrevezető mondatomért. Ha egyszer az életben még rálelek, megpróbállak értesíteni róla.
EMBEREK !!! Mindenki ide ! 🙂 El van nézve 🙂 Megköszönöm, ha a ki-be kapcsolással kapcsolatban értesítesz a megoldásról .
A vezérlőpultban is próbáltam beállítani billentyűparancsokat, de ott csak előre beállított dolgokhoz rendelhetünk parancsokat.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:kisbetu wrote:Billegtyűkonbi nációt nem tudok, nálam az asztalra kibarmolt parancsikon a bejövős. Azt meg már megbeszéltük.Végig olvastam itt mind a 10 oldalt, ám sehol nem találtam erre vonatkozó részt. Hol beszéltük meg? És pontosan mit?
A dologban az a legdühítőbb, hogy határozottan emlékszem, hogy leírtam a technikámat.
Nem ebben a topikban, az is igaz.Viszont most semmiféle furmánnyal nem találom, ezért ezennel és azonnal az elnézésedet kérem a félrevezető mondatomért. Ha egyszer az életben még rálelek, megpróbállak értesíteni róla.
EMBEREK !!! Mindenki ide ! 🙂 El van nézve 🙂 Megköszönöm, ha a ki-be kapcsolással kapcsolatban értesítesz a megoldásról .
A vezérlőpultban is próbáltam beállítani billentyűparancsokat, de ott csak előre beállított dolgokhoz rendelhetünk parancsokat.
labor wrote:modprobe acerhk
echo 1 >> /proc/driver/acerhk/wirelessledNem jó így?
Igen, így már tökéletesen működik. Most is tanultam valamit, köszönöm szépen labor. Természetesen minden segítő tanácsot köszönök ami elvezetett a megoldáshoz !
-
SzerzőBejegyzés