Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185077
    Tony Magic
    Felhasználó
      labor wrote:
      modprobe acerhk
      echo 1 >> /proc/driver/acerhk/wirelessled

      Nem jó így?

      Igen, így már tökéletesen működik. Most is tanultam valamit, köszönöm szépen labor. Természetesen minden segítő tanácsot köszönök ami elvezetett a megoldáshoz !

      Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185074
      Tony Magic
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        Tony Magic wrote:
        Akkor mit írjak be?

        … ezt inkább kitöröltem …

        Tony Magic wrote:
        melyik oldal foglalkozik ilyen paranccsal?

        A huszonhatodik.

        Biztosan nem tűnt fel, de segítséget nem adtál pár hozzászólásod óta. Az a segítség amellyel  a kérdező vagy rá tud jönni a megoldásra, vagy konkrétan megnevezzük a teendőit.

        Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185075
        Tony Magic
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Tony Magic wrote:
          Akkor mit írjak be?

          … ezt inkább kitöröltem …

          Tony Magic wrote:
          melyik oldal foglalkozik ilyen paranccsal?

          A huszonhatodik.

          Biztosan nem tűnt fel, de segítséget nem adtál pár hozzászólásod óta. Az a segítség amellyel  a kérdező vagy rá tud jönni a megoldásra, vagy konkrétan megnevezzük a teendőit.

          Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185070
          Tony Magic
          Felhasználó
            labor wrote:
            modprobe acerhk
            echo 1 >> /proc/driver/acerhk/wirelessled

            Nem jó így?

            Megnézem pár perc múlva.

            Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185071
            Tony Magic
            Felhasználó
              labor wrote:
              modprobe acerhk
              echo 1 >> /proc/driver/acerhk/wirelessled

              Nem jó így?

              Megnézem pár perc múlva.

              Hozzászólás: opensuse 11 #2165383
              Tony Magic
              Felhasználó
                Geeco wrote:
                Tony Magic:

                Igen, erre, köszi szépen! 🙂 🙂

                Örülök, hogy segíthettem 🙂
                Legközelebb, ha lesz hasonló gond, érdemes a gugliban a következőkre rákeresni: 1 click suse nv .

                Hozzászólás: opensuse 11 #2165384
                Tony Magic
                Felhasználó
                  Geeco wrote:
                  Tony Magic:

                  Igen, erre, köszi szépen! 🙂 🙂

                  Örülök, hogy segíthettem 🙂
                  Legközelebb, ha lesz hasonló gond, érdemes a gugliban a következőkre rákeresni: 1 click suse nv .

                  Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185064
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Mit írtál beeeeeeeeeeeeeeeee?

                    Akkor mit írjak be, vagy melyik oldal foglalkozik ilyen paranccsal?

                    Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2185065
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Mit írtál beeeeeeeeeeeeeeeee?

                      Akkor mit írjak be, vagy melyik oldal foglalkozik ilyen paranccsal?

                      Hozzászólás: opensuse 11 #2165379
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Ha erre gondoltál használjátok egészséggel:

                        http://en.opensuse.org/NVIDIA

                      10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 2,708