Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184932
    Tony Magic
    Felhasználó
      uzsolt wrote:
      Talán a kernel-source-ot vagy kernel-headers-t vagy valami ilyesmit kell telepítened. Ui. szerintem (bár nem vagyok suse-s) ez hozza majd a .config-ot.

      Szerk.:
      Ezt láttad már? Bár mintha kisbetu okostojás linkelte volna…

      A kernel-source most töltődik le, alig 263mega 🙂

      Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184933
      Tony Magic
      Felhasználó
        uzsolt wrote:
        Talán a kernel-source-ot vagy kernel-headers-t vagy valami ilyesmit kell telepítened. Ui. szerintem (bár nem vagyok suse-s) ez hozza majd a .config-ot.

        Szerk.:
        Ezt láttad már? Bár mintha kisbetu okostojás linkelte volna…

        A kernel-source most töltődik le, alig 263mega 🙂

        Hozzászólás: Kocsma topik #1951905
        Tony Magic
        Felhasználó
          uzsolt wrote:
          strapal wrote:
          És ne rekessz ki senkit

          Nem rekeszthetek ki senkit, kirekesztek hát mindenkit.

          Te megteheted, így ha bárkit kirekesztesz az csak jól jár 😛

          Hozzászólás: Kocsma topik #1951901
          Tony Magic
          Felhasználó
            salaud wrote:
            Felét sem fogtad fel annak, amit írtam. Maradunk annyiban, mint az atheros topic-odban. /ignore Tony Magic

            U.I. a salaud nicknek köze nincs a héber nyelvhez. Ismét mellé…

            Hülye vagyok így nézd el nekem. Nem mondtam, hogy a salaud héber, jelentése: rohadék, szemét alak (francia).

            Hozzászólás: Kocsma topik #1951899
            Tony Magic
            Felhasználó
              salaud wrote:
              Ez ma Magyarország. Mein Kampf, Rocsild-ok és Rokkefeller-ek, ávósok, fegyverbe, zöldek.hu.

              Miattatok ég a pofám. Nem magyarkodni kell, és mellet verni, hanem úgy élni, hogy büszkén mondhasd ha megkérdik: Magyar vagyok!
               Csak ez valahogy mindenki elfelejti…

              Hazám neve: Abszurdisztán. Fővárosa: Butapest. Lakói: Abszurdok.

              Amúgy a magyarkodóknak üzenem, hogy aki címert, és levéltári nemesi okiratot tud felmutatni, az szólhat érdemben. A többi magyarkodó meg gondolkozzon el azon, hol lenne most. A szegényparaszt, a cseléd, az éhbérért dolgozó munkás, és a vándorkubikus jusson eszetekbe, mint jövőkép. És szép csendben fogjátok be a szátok. Aki meg „nemesi familiából” származik, az viselkedjen nemesen.
              Nemesen ne beszéljen ostobaságokat.

              Köszönjük szépen, a nicked jelentéséhez méltó volt ez a hozzászólásod. A Te pofád ég miattunk, mi pedig tesszük a dolgunkat. Azokkal akik nem különböztetnek meg szegényt és gazdagot, csupán emberként akarnak élni egy ma élhetetlen országban. shalom…izé… salaud 🙂

              Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184926
              Tony Magic
              Felhasználó

                # make
                Makefile.inc:91: *** KERNELCONF: /lib/modules/2.6.25.20-0.1-pae/build/.config does not exist..  Stop.

                Kell ez a verzió, hiába nincsen benne a suse repókban, minden leírés szerint ezzel indul el.
                Mit tegyek, hogy a make lefusson?

                Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184927
                Tony Magic
                Felhasználó

                  # make
                  Makefile.inc:91: *** KERNELCONF: /lib/modules/2.6.25.20-0.1-pae/build/.config does not exist..  Stop.

                  Kell ez a verzió, hiába nincsen benne a suse repókban, minden leírés szerint ezzel indul el.
                  Mit tegyek, hogy a make lefusson?

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1951887
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    sany wrote:
                    „tökéletesen példázza azon törekvéseinket amit tenni akarunk”

                    A nagytőke érdekével szemben haladni életveszélyes! 🙂

                    Ahhoz szélesebb támogatás kell, jobb marketing eredményesebb.

                    Nem könnyű feladat tudjuk, ám semmi sem lehetetlen, ha ésszel csináljuk 🙂

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1951885
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      sany wrote:
                      Agymosottaknak: http://www.youtube.com/watch?v=_gd_TBUso7k&feature=related

                      Köszönöm szépen a videót, tökéletesen példázza azon törekvéseinket amit tenni akarunk: http://www.zoldek.hu

                      Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184922
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        salaud wrote:
                        Ez volt az utolsó alkalom, hogy neked segíteni próbáltam! Tanulni nem akarsz semmit, amit írunk, fel sem fogod. Elmondtam, mi a hiba, mit kéne csinálni. El sem jutott az agyadig.

                        Elnézést, hogy látszólag neked válaszolok.

                        Okostojás kollégát egész nap itt eszi a fene a szájtépős magyarkodó topikban, de hogy egy szakmai kérdést értelmesen feltegyen, az még mindig nem megy.

                        De a szemetek ti vagytok, mert nem segítetek neki.

                        Mivel Te olyan nagyon okos vagy, biztosan el tudod magyarázni hogyan kell egy szakmai kérdést feltenni az AR242x-el kapcsolatban.
                        Bocsánat, ha nem szégyellem a magyarságomat.

                      10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 2,708