Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
uzsolt wrote:Talán a kernel-source-ot vagy kernel-headers-t vagy valami ilyesmit kell telepítened. Ui. szerintem (bár nem vagyok suse-s) ez hozza majd a .config-ot.
Szerk.:
Ezt láttad már? Bár mintha kisbetu okostojás linkelte volna…A kernel-source most töltődik le, alig 263mega 🙂
uzsolt wrote:Talán a kernel-source-ot vagy kernel-headers-t vagy valami ilyesmit kell telepítened. Ui. szerintem (bár nem vagyok suse-s) ez hozza majd a .config-ot.Szerk.:
Ezt láttad már? Bár mintha kisbetu okostojás linkelte volna…A kernel-source most töltődik le, alig 263mega 🙂
uzsolt wrote:strapal wrote:És ne rekessz ki senkitNem rekeszthetek ki senkit, kirekesztek hát mindenkit.
Te megteheted, így ha bárkit kirekesztesz az csak jól jár 😛
salaud wrote:Felét sem fogtad fel annak, amit írtam. Maradunk annyiban, mint az atheros topic-odban. /ignore Tony MagicU.I. a salaud nicknek köze nincs a héber nyelvhez. Ismét mellé…
Hülye vagyok így nézd el nekem. Nem mondtam, hogy a salaud héber, jelentése: rohadék, szemét alak (francia).
salaud wrote:Ez ma Magyarország. Mein Kampf, Rocsild-ok és Rokkefeller-ek, ávósok, fegyverbe, zöldek.hu.Miattatok ég a pofám. Nem magyarkodni kell, és mellet verni, hanem úgy élni, hogy büszkén mondhasd ha megkérdik: Magyar vagyok!
Csak ez valahogy mindenki elfelejti…Hazám neve: Abszurdisztán. Fővárosa: Butapest. Lakói: Abszurdok.
Amúgy a magyarkodóknak üzenem, hogy aki címert, és levéltári nemesi okiratot tud felmutatni, az szólhat érdemben. A többi magyarkodó meg gondolkozzon el azon, hol lenne most. A szegényparaszt, a cseléd, az éhbérért dolgozó munkás, és a vándorkubikus jusson eszetekbe, mint jövőkép. És szép csendben fogjátok be a szátok. Aki meg „nemesi familiából” származik, az viselkedjen nemesen.
Nemesen ne beszéljen ostobaságokat.Köszönjük szépen, a nicked jelentéséhez méltó volt ez a hozzászólásod. A Te pofád ég miattunk, mi pedig tesszük a dolgunkat. Azokkal akik nem különböztetnek meg szegényt és gazdagot, csupán emberként akarnak élni egy ma élhetetlen országban. shalom…izé… salaud 🙂
# make
Makefile.inc:91: *** KERNELCONF: /lib/modules/2.6.25.20-0.1-pae/build/.config does not exist.. Stop.Kell ez a verzió, hiába nincsen benne a suse repókban, minden leírés szerint ezzel indul el.
Mit tegyek, hogy a make lefusson?# make
Makefile.inc:91: *** KERNELCONF: /lib/modules/2.6.25.20-0.1-pae/build/.config does not exist.. Stop.Kell ez a verzió, hiába nincsen benne a suse repókban, minden leírés szerint ezzel indul el.
Mit tegyek, hogy a make lefusson?sany wrote:„tökéletesen példázza azon törekvéseinket amit tenni akarunk”A nagytőke érdekével szemben haladni életveszélyes! 🙂
Ahhoz szélesebb támogatás kell, jobb marketing eredményesebb.
Nem könnyű feladat tudjuk, ám semmi sem lehetetlen, ha ésszel csináljuk 🙂
sany wrote:Agymosottaknak: http://www.youtube.com/watch?v=_gd_TBUso7k&feature=relatedKöszönöm szépen a videót, tökéletesen példázza azon törekvéseinket amit tenni akarunk: http://www.zoldek.hu
kisbetu wrote:salaud wrote:Ez volt az utolsó alkalom, hogy neked segíteni próbáltam! Tanulni nem akarsz semmit, amit írunk, fel sem fogod. Elmondtam, mi a hiba, mit kéne csinálni. El sem jutott az agyadig.Elnézést, hogy látszólag neked válaszolok.
Okostojás kollégát egész nap itt eszi a fene a szájtépős magyarkodó topikban, de hogy egy szakmai kérdést értelmesen feltegyen, az még mindig nem megy.
De a szemetek ti vagytok, mert nem segítetek neki.
Mivel Te olyan nagyon okos vagy, biztosan el tudod magyarázni hogyan kell egy szakmai kérdést feltenni az AR242x-el kapcsolatban.
Bocsánat, ha nem szégyellem a magyarságomat. -
SzerzőBejegyzés