Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:salaud wrote:Ez volt az utolsó alkalom, hogy neked segíteni próbáltam! Tanulni nem akarsz semmit, amit írunk, fel sem fogod. Elmondtam, mi a hiba, mit kéne csinálni. El sem jutott az agyadig.
Elnézést, hogy látszólag neked válaszolok.
Okostojás kollégát egész nap itt eszi a fene a szájtépős magyarkodó topikban, de hogy egy szakmai kérdést értelmesen feltegyen, az még mindig nem megy.
De a szemetek ti vagytok, mert nem segítetek neki.
Mivel Te olyan nagyon okos vagy, biztosan el tudod magyarázni hogyan kell egy szakmai kérdést feltenni az AR242x-el kapcsolatban.
Bocsánat, ha nem szégyellem a magyarságomat.vizsla wrote:uzsolt wrote:Megj.: mi a fene van azzal a tux faliórával?Az már csak egy mítosz. :DDD
Állítólag valami időszámítás előtti korból ránk maradt ékírásos bizonyíték, miszerint Magyarország már akkor létezett, csak más néven 🙂
pomm ne írj ilyeneket, mert uzsolt megcáfol 🙂
sany wrote:Milyen érzelmek jönnek elő? Pláne az elcsatolt területek új bírtokosaiból a nagy haza térképe láttán! Csoda hogy magyar gyűlölet van? Nem. Google: zeit1, zeit2, zeit3. Az antiszemitizmus sem véletlen. Mindennek oka van! A dokument/filmek alapján az is feltételezhető, hogy Hitler palimadár volt.Van benne igazság amit mondasz 🙂
uzsolt wrote:Tony Magic wrote:ezért kell megismernünk minél több történelmi tényt. Akármilyen is az a forrás.Na, ezzel nem értek egyet. Azért a forrást is meg kell válogatni, nem szabad mindent kritika nélkül elhinni. Mondjuk azt nem értem, hogy annak a „becses műnek” mi köze van a magyarsághoz ill. a magyargyűlölethez. Bár tény, hogy nem olvastam még.
Na mindegy, kicsi vagyok én ehhez.Nem azért kell minél több művet megismerni, hogy elhiggyük ami benne van, hanem megismerhessünk minél több gondolkodási módot, leellenőrizzük azok valóságtartalmát, majd ezen tudások birtokában megvédjük hazánkat és ezáltal saját magunkat. Semmi sem fekete, vagy fehér. Mindenben van önző érdek és vannak tények. Hogy ki és mit képes belőlük leszűrni, az külön tanulmányt érdemel.
vizsla wrote:Ne legyél olyan biztos benne! :DDDJóvanna 🙂
vizsla wrote:Igen, gond, hogy egyesek (majdnem) szent könyvként és nem a történelem részeként kezelik az ilyen könyveket.
Sajnálatos, hogy a „szent könyvekbe” (vagy hasonlókba) politikai és faji okokból belekerültek „ördögtől való” dolgok, vagy cenzúrázták azokat és a mindenkori politikai helyzetnek megfelelően értelmezték. Ez alól nem kivétel a Talmud, de a Biblia sem. Ráadásul még rosszabb, hogy az „ellenség” meg megint torzít e könyvek értelmezésén… sosincs vége?Azonnal vége lesz, ha már csak 1 ember marad a földön 🙂
vizsla wrote:A gyűlölet nem megoldás… ezekben a helyzetekben különösen nem.
Egyetértek. Így hát ne hagyjuk, hogy bennünket magyarokat bárki is nyíltan gyűlöljön, ezért kell megismernünk minél több történelmi tényt. Akármilyen is az a forrás.
salaud wrote:TE csak nem „erősítsd” az ÉN hazámat! A Mein Kampf egy szemét. Hitler elmebeteg volt. A követői is elmebetegek. MIND.Ez a Te véleményed. Biztosan vannak mások akik tőled jobban ismerik a történelmet és másképpen gondolkodnak. Olyan ez mint a nyílt forráskódú rendszer. Szabadon gondolkodhatsz.
Gondolom a Talmud is szemét ezek szerint, hiszen ugyan azt az elvet vallja, csak mások benne a főszereplők.
salaud wrote:Ez volt az utolsó alkalom, hogy neked segíteni próbáltam! Tanulni nem akarsz semmit, amit írunk, fel sem fogod. Elmondtam, mi a hiba, mit kéne csinálni. El sem jutott az agyadig. Én csak kipróbálás céljából használtam opensuse-t, mert nem tetszik, de öt perc alatt össze lehet abban a k..@ yast2-ben kattintgatni amit leírtam. De mivel már valószínűleg egy teljesen összekuszált rendszer előtt ülsz, akkor sem sikerülne, ha jól csinálnád. Ezenkívül azt is leírtam, hogy próbáld ki az ubuntu 9.04 beta live cd-t, abban működik-e? Nem tetted. És ezek után még felháborodva elküldesz mindenkit aki segíteni próbált neked, a fenébe, hogy dilettánsok gyülekezete. Ostoba vagy. A helyesírásról meg csak annyit, hogy én diszgráfiás vagyok, mégis tudom használni a Firefox nyavalyás beépített helyesírás ellenőrzőjét. Ignorállak ettől kezdve, van ugyanis egy házi szabályom, miszerint: „hülyéknek csak pénzért van support”.Mondhatnám azt, hogy akinek nem inge…nem segít most a pillanatnyi helyzetben az, hogy nem találtam meg (eddig )azt a verziót amit javasoltál, pedig minden más live cd-t kipróbáltam. Sajnálom, hogy pont Te vetted magadra aki nagyon komoly ötleteket adtál és aki miatt utána olvastam mindennek amit csak elértem. Kivéve a live cd-t.
Valószínűleg nem AR242x van abban a gépben amit felélesztettél, mert ezzel a kártyával nem soknak sikerült suse alatt wifizni, még ndiswrapperrel sem.Egyébként meg hülye aki mondja 😛
Ha vetted volna a fáradtságot és elolvasod amit írtam a hozzászólásod után, backlistre tettem az ath5k modult, mert olvastam valahol, hogy valóban akad az ath_pci modullal. Mivel Az eszközöm PCI -express csatolású, így nem olyan vicces életre kelteni, csak a 0.10.5.6- madwifi verzióval, de az sem leányálom, most kutatom mi miatt nem tudom a make paranccsal elindítani az installt.
-
SzerzőBejegyzés