Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
salaud wrote:Ez volt az utolsó alkalom, hogy neked segíteni próbáltam! Tanulni nem akarsz semmit, amit írunk, fel sem fogod. Elmondtam, mi a hiba, mit kéne csinálni. El sem jutott az agyadig. Én csak kipróbálás céljából használtam opensuse-t, mert nem tetszik, de öt perc alatt össze lehet abban a k..@ yast2-ben kattintgatni amit leírtam. De mivel már valószínűleg egy teljesen összekuszált rendszer előtt ülsz, akkor sem sikerülne, ha jól csinálnád. Ezenkívül azt is leírtam, hogy próbáld ki az ubuntu 9.04 beta live cd-t, abban működik-e? Nem tetted. És ezek után még felháborodva elküldesz mindenkit aki segíteni próbált neked, a fenébe, hogy dilettánsok gyülekezete. Ostoba vagy. A helyesírásról meg csak annyit, hogy én diszgráfiás vagyok, mégis tudom használni a Firefox nyavalyás beépített helyesírás ellenőrzőjét. Ignorállak ettől kezdve, van ugyanis egy házi szabályom, miszerint: „hülyéknek csak pénzért van support”.
Mondhatnám azt, hogy akinek nem inge…nem segít most a pillanatnyi helyzetben az, hogy nem találtam meg (eddig )azt a verziót amit javasoltál, pedig minden más live cd-t kipróbáltam. Sajnálom, hogy pont Te vetted magadra aki nagyon komoly ötleteket adtál és aki miatt utána olvastam mindennek amit csak elértem. Kivéve a live cd-t.
Valószínűleg nem AR242x van abban a gépben amit felélesztettél, mert ezzel a kártyával nem soknak sikerült suse alatt wifizni, még ndiswrapperrel sem.Egyébként meg hülye aki mondja 😛
Ha vetted volna a fáradtságot és elolvasod amit írtam a hozzászólásod után, backlistre tettem az ath5k modult, mert olvastam valahol, hogy valóban akad az ath_pci modullal. Mivel Az eszközöm PCI -express csatolású, így nem olyan vicces életre kelteni, csak a 0.10.5.6- madwifi verzióval, de az sem leányálom, most kutatom mi miatt nem tudom a make paranccsal elindítani az installt.
kisbetu wrote:A Mein Kampf és más tiltott könyvek – rendelje meg hírportálunkon! (x)Kérem, engedjétek meg, hogy szánalmasnak nevezzem!
Megengedjük mert jogodban áll, mint ahogyan a másképpen gondolkodóknak is jogában áll olvasni és azonosulni azokkal belőle amik a hazájukat erősítik.
glen wrote:Sziasztok!Kaptam otthonra egy T-Mobilos mobil internetet (web and walk stick). Windows XP-n szépen megy (UMTS/HSDPA), viszont szeretném használni linux alatt is. Van már valakinek tapasztalata, hogy hogyan lehet életre kelteni?
Most még semmi disztri nincs telepítve, tehát teljesen rugalmas vagyok. Öteletek? Javaslatok? Megoldások…
G.
Elsőként erősen javaslom, hogy keress akár ebben a fórumban rá erre a kérdésedre, másrész ha itt nem, de tele a gugli megoldásokkal.
glen wrote:Sziasztok!Kaptam otthonra egy T-Mobilos mobil internetet (web and walk stick). Windows XP-n szépen megy (UMTS/HSDPA), viszont szeretném használni linux alatt is. Van már valakinek tapasztalata, hogy hogyan lehet életre kelteni?
Most még semmi disztri nincs telepítve, tehát teljesen rugalmas vagyok. Öteletek? Javaslatok? Megoldások…
G.
Elsőként erősen javaslom, hogy keress akár ebben a fórumban rá erre a kérdésedre, másrész ha itt nem, de tele a gugli megoldásokkal.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:kisbetu wrote:Őmaga setudja kinek írta.embernek annyit nem jártam utána még látatlanban moduljának, mint az ő szar ateroszának…
Nem baj, ha nem tud valaki segíteni, de akkor annyi is jól esik, hogy bocsi, de ebben nem tudok segíteni, nem értek ehhez a részhez.
Félreértesz, ismét…
Én rengeteg energiát fektettem abba, hogy SEGÍTSEK neked. Kerestem, olvastam, fordítottam, linkeltem.
De te azért légy csak sértődött.Mindegy, aludd ki magadból a locsolást.
Mint említettem nem történt hathatós segítségnyújtás és ebben az esetben megértem, ha kifúj valaki és elmondja őszintén, hogy mire jutott.
Lehet rád fér a csucsuka és utána józan fejjel már megérted az írott szöveget is 🙂kisbetu wrote:Tony Magic wrote:kisbetu wrote:Őmaga setudja kinek írta.embernek annyit nem jártam utána még látatlanban moduljának, mint az ő szar ateroszának…
Nem baj, ha nem tud valaki segíteni, de akkor annyi is jól esik, hogy bocsi, de ebben nem tudok segíteni, nem értek ehhez a részhez.
Félreértesz, ismét…
Én rengeteg energiát fektettem abba, hogy SEGÍTSEK neked. Kerestem, olvastam, fordítottam, linkeltem.
De te azért légy csak sértődött.Mindegy, aludd ki magadból a locsolást.
Mint említettem nem történt hathatós segítségnyújtás és ebben az esetben megértem, ha kifúj valaki és elmondja őszintén, hogy mire jutott.
Lehet rád fér a csucsuka és utána józan fejjel már megérted az írott szöveget is 🙂kisbetu wrote:Őmaga setudja kinek írta.embernek annyit nem jártam utána még látatlanban moduljának, mint az ő szar ateroszának…
Nem baj, ha nem tud valaki segíteni, de akkor annyi is jól esik, hogy bocsi, de ebben nem tudok segíteni, nem értek ehhez a részhez.
kisbetu wrote:Őmaga setudja kinek írta.embernek annyit nem jártam utána még látatlanban moduljának, mint az ő szar ateroszának…
Nem baj, ha nem tud valaki segíteni, de akkor annyi is jól esik, hogy bocsi, de ebben nem tudok segíteni, nem értek ehhez a részhez.
vector wrote:Tony Magic wrote:Nos a sok okostojásnak gratulálok, legközelebb majd akkor kérek segítséget ha nem találok egy ikont, vagy egy csomagot a repóban, mert ha valódi nehézségbe ütközök úgy tűnik segítség nem érkezik. Illetve ha majd helyesírási problémáim lesznek akkor is idejövök segítségért, hiszen az is kiválóan működik. Még egyszer gratulálok !ezt most kinek írtad ?
Annak írtam aki osztja az észt ha egyszerű kérdéseket kérdeznek a júzerek, de egy igazán fogós kérdésnél semmi szakmaiság el nem hangzik. Ez nem rád vonatkozik Vector.
vector wrote:Tony Magic wrote:Nos a sok okostojásnak gratulálok, legközelebb majd akkor kérek segítséget ha nem találok egy ikont, vagy egy csomagot a repóban, mert ha valódi nehézségbe ütközök úgy tűnik segítség nem érkezik. Illetve ha majd helyesírási problémáim lesznek akkor is idejövök segítségért, hiszen az is kiválóan működik. Még egyszer gratulálok !ezt most kinek írtad ?
Annak írtam aki osztja az észt ha egyszerű kérdéseket kérdeznek a júzerek, de egy igazán fogós kérdésnél semmi szakmaiság el nem hangzik. Ez nem rád vonatkozik Vector.
-
SzerzőBejegyzés