Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184810
    Tony Magic
    Felhasználó

      Természetesen csatolom a dmesg kimenetet.Megnéztem Én tegnap is a kimenetet, csak éppen annyit tudtam meg belőle, hogy a wifim ar242x tipusú.

      Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184807
      Tony Magic
      Felhasználó
        kisbetu wrote:

        További részletekért…

        És magyarul!

        Nem kétlem, hogy a jó szándék vezérel amikor ilyeneket írsz, ám nekem ez nem segítség. Másképpen vagyok a dolgokra rávezethető.

        Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184804
        Tony Magic
        Felhasználó

          Csatolom a képet ami alapján kérdezem: hogyan lehetséges az, hogy felismeri a suse a csatlakoztatott wifi eszközt, ám azt kezelni nem tudja.
          Akinek van már tapasztalata a madwifi beállításával , az legyen szíves adni valami kiindulási pontot, ugyanis angolul találtam leírásokat, ám azt Én meg nem értem.

          Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184805
          Tony Magic
          Felhasználó

            Csatolom a képet ami alapján kérdezem: hogyan lehetséges az, hogy felismeri a suse a csatlakoztatott wifi eszközt, ám azt kezelni nem tudja.
            Akinek van már tapasztalata a madwifi beállításával , az legyen szíves adni valami kiindulási pontot, ugyanis angolul találtam leírásokat, ám azt Én meg nem értem.

            Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184800
            Tony Magic
            Felhasználó

              Innen kezdjem el? Angolul még mosse, hogy a francapofámat 😛

              http://forums.opensuse.org/network-internet/wireless/390476-success-hp-dv9700z-laptop-athros-ar5007-wireless.html

              „download: madwifi-r3725+AR5007EG-2.2.src.rpm

              copy/move it to: /usr/src/packages/SRPMS using filemanager-superuser-mode
              Kmenu > System > File Manager > filemanager-superuser-mode

              In a terminal as root; that’s:”

              Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184801
              Tony Magic
              Felhasználó

                Innen kezdjem el? Angolul még mosse, hogy a francapofámat 😛

                http://forums.opensuse.org/network-internet/wireless/390476-success-hp-dv9700z-laptop-athros-ar5007-wireless.html

                „download: madwifi-r3725+AR5007EG-2.2.src.rpm

                copy/move it to: /usr/src/packages/SRPMS using filemanager-superuser-mode
                Kmenu > System > File Manager > filemanager-superuser-mode

                In a terminal as root; that’s:”

                Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184796
                Tony Magic
                Felhasználó

                  Ez bizony nem megy nekem. Sorhibát ír ki (28) és leáll a telepítés. Félelmetes, hogy az Atheros wifi-t ilyen nehéz életre kelteni. Közületek senki sem használ ilyet? Ha igen, akkor hogyan leheltél bele életet?

                  Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184797
                  Tony Magic
                  Felhasználó

                    Ez bizony nem megy nekem. Sorhibát ír ki (28) és leáll a telepítés. Félelmetes, hogy az Atheros wifi-t ilyen nehéz életre kelteni. Közületek senki sem használ ilyet? Ha igen, akkor hogyan leheltél bele életet?

                    Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184794
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Itt azt írja, hogy ennek felhasználásával sikerült.

                      Még ma megpróbálom feltenni ez alapján.

                      Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184795
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        Itt azt írja, hogy ennek felhasználásával sikerült.

                        Még ma megpróbálom feltenni ez alapján.

                      10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 2,708