Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Természetesen csatolom a dmesg kimenetet.Megnéztem Én tegnap is a kimenetet, csak éppen annyit tudtam meg belőle, hogy a wifim ar242x tipusú.
kisbetu wrote:További részletekért…
És magyarul!
Nem kétlem, hogy a jó szándék vezérel amikor ilyeneket írsz, ám nekem ez nem segítség. Másképpen vagyok a dolgokra rávezethető.
Csatolom a képet ami alapján kérdezem: hogyan lehetséges az, hogy felismeri a suse a csatlakoztatott wifi eszközt, ám azt kezelni nem tudja.
Akinek van már tapasztalata a madwifi beállításával , az legyen szíves adni valami kiindulási pontot, ugyanis angolul találtam leírásokat, ám azt Én meg nem értem.Csatolom a képet ami alapján kérdezem: hogyan lehetséges az, hogy felismeri a suse a csatlakoztatott wifi eszközt, ám azt kezelni nem tudja.
Akinek van már tapasztalata a madwifi beállításával , az legyen szíves adni valami kiindulási pontot, ugyanis angolul találtam leírásokat, ám azt Én meg nem értem.Innen kezdjem el? Angolul még mosse, hogy a francapofámat 😛
„download: madwifi-r3725+AR5007EG-2.2.src.rpm
copy/move it to: /usr/src/packages/SRPMS using filemanager-superuser-mode
Kmenu > System > File Manager > filemanager-superuser-modeIn a terminal as root; that’s:”
Innen kezdjem el? Angolul még mosse, hogy a francapofámat 😛
„download: madwifi-r3725+AR5007EG-2.2.src.rpm
copy/move it to: /usr/src/packages/SRPMS using filemanager-superuser-mode
Kmenu > System > File Manager > filemanager-superuser-modeIn a terminal as root; that’s:”
Ez bizony nem megy nekem. Sorhibát ír ki (28) és leáll a telepítés. Félelmetes, hogy az Atheros wifi-t ilyen nehéz életre kelteni. Közületek senki sem használ ilyet? Ha igen, akkor hogyan leheltél bele életet?
Ez bizony nem megy nekem. Sorhibát ír ki (28) és leáll a telepítés. Félelmetes, hogy az Atheros wifi-t ilyen nehéz életre kelteni. Közületek senki sem használ ilyet? Ha igen, akkor hogyan leheltél bele életet?
-
SzerzőBejegyzés