Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Laptopot vásárolnék #2184774
    Tony Magic
    Felhasználó

      Elfelejtettem ideírni, hogy használtra gondoltam ennyi pénzért.

      Hozzászólás: Laptopot vásárolnék #2184775
      Tony Magic
      Felhasználó

        Elfelejtettem ideírni, hogy használtra gondoltam ennyi pénzért.

        Hozzászólás: Laptopot vásárolnék #2184772
        Tony Magic
        Felhasználó
          vector wrote:
          biztos, hogy 17″-ra gondoltál? Persze sokkal könnyebb cipelni mint az egész IT-labort 🙂

          Mint jeleztem, ez csak közelítő érték, lehet a látható kijelző mérete akár 15,4 col is… 🙂

          Hozzászólás: Laptopot vásárolnék #2184773
          Tony Magic
          Felhasználó
            vector wrote:
            biztos, hogy 17″-ra gondoltál? Persze sokkal könnyebb cipelni mint az egész IT-labort 🙂

            Mint jeleztem, ez csak közelítő érték, lehet a látható kijelző mérete akár 15,4 col is… 🙂

            Hozzászólás: opensuse 11 #2165369
            Tony Magic
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              Tony Magic wrote:
              cups fent van, adtam neki 2,3,5 futtatási jogot és mint mondtam nyomtat.

              Tony Magic wrote:
              404 Not Found

              Ezt kapom, ha beírom bármelyik böngészőbe.

              Nem kerek a dolog.

              Írtam a gugliba „localhost, cups,suse11 nyomtatás” címszavakra keresést, de nem találtam olyat amiből okos lehettem volna.

              Hozzászólás: opensuse 11 #2165370
              Tony Magic
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                Tony Magic wrote:
                cups fent van, adtam neki 2,3,5 futtatási jogot és mint mondtam nyomtat.

                Tony Magic wrote:
                404 Not Found

                Ezt kapom, ha beírom bármelyik böngészőbe.

                Nem kerek a dolog.

                Írtam a gugliba „localhost, cups,suse11 nyomtatás” címszavakra keresést, de nem találtam olyat amiből okos lehettem volna.

                Hozzászólás: opensuse 11 #2165365
                Tony Magic
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Akkor telepítsd fel a cupsot.

                  (Mondjuk, nem nagyon értem… Nekem nyomtatóm sincs, kattingatóbzui sem vagyok, valamitől mégis fenn van a cups.
                  Francnak akarok én mindent érteni…)

                  cups fent van, adtam neki 2,3,5 futtatási jogot és mint mondtam nyomtat. Csupán azt nem értem, hogy miért nem automatán tette fel a drivert, ha már egyszer megtalálta a pontos típust.

                  Hozzászólás: opensuse 11 #2165366
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Akkor telepítsd fel a cupsot.

                    (Mondjuk, nem nagyon értem… Nekem nyomtatóm sincs, kattingatóbzui sem vagyok, valamitől mégis fenn van a cups.
                    Francnak akarok én mindent érteni…)

                    cups fent van, adtam neki 2,3,5 futtatási jogot és mint mondtam nyomtat. Csupán azt nem értem, hogy miért nem automatán tette fel a drivert, ha már egyszer megtalálta a pontos típust.

                    Hozzászólás: opensuse 11 #2165361
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      404 Not Found

                      Ezt kapom, ha beírom bármelyik böngészőbe.

                      Hozzászólás: opensuse 11 #2165362
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        404 Not Found

                        Ezt kapom, ha beírom bármelyik böngészőbe.

                      10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 2,708