Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: RAM-ok összeférhetősége #2184036
    Tony Magic
    Felhasználó
      labor wrote:
      Tony Magic wrote:
      labor, bacsi2 köszönöm szépen, kisbetu elolvastam annak idején a kézikönyvet és abban volt, hogy vagy 1, vagy mind a 3 slot legyen tele.

      Jó már?

      Még nem tudom tesztelni, majd holnap kerítek erre sort. Természetesen megírom mi lesz az eredmény 😛

      Hozzászólás: RAM-ok összeférhetősége #2184037
      Tony Magic
      Felhasználó
        labor wrote:
        Tony Magic wrote:
        labor, bacsi2 köszönöm szépen, kisbetu elolvastam annak idején a kézikönyvet és abban volt, hogy vagy 1, vagy mind a 3 slot legyen tele.

        Jó már?

        Még nem tudom tesztelni, majd holnap kerítek erre sort. Természetesen megírom mi lesz az eredmény 😛

        Hozzászólás: RAM-ok összeférhetősége #2184030
        Tony Magic
        Felhasználó

          labor, bacsi2 köszönöm szépen, kisbetu elolvastam annak idején a kézikönyvet és abban volt, hogy vagy 1, vagy mind a 3 slot legyen tele.

          Hozzászólás: RAM-ok összeférhetősége #2184031
          Tony Magic
          Felhasználó

            labor, bacsi2 köszönöm szépen, kisbetu elolvastam annak idején a kézikönyvet és abban volt, hogy vagy 1, vagy mind a 3 slot legyen tele.

            Hozzászólás: Megszívtam ? Pinnacle PCTV Analog stick.. #2183565
            Tony Magic
            Felhasználó
              Hozzászólás: Megszívtam ? Pinnacle PCTV Analog stick.. #2183566
              Tony Magic
              Felhasználó
                Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169868
                Tony Magic
                Felhasználó
                  Paler wrote:
                  kisbetu wrote:
                  Én is megkaptam már ezt, mert volt olyan, hogy ellustultam és persze, hogy könnyebb volt kérdezni, mint a google-t használni. Aztán csak néztem, hogy milyen béna voltam mert nagyon könnyen megtaláltam volna a választ a kérdésemre a neten.

                  Csak az baj hogy nagyon eddig nem is kérdeztem, inkább csak kaptam az észt  ;D

                  No mindegy, tényleg lezárom ezt az egész témát. Nem kellene szét off-ni a fórumot.

                  Mindenkinek megköszönöm az építő és kevésbbé építő kritikát.
                  Kellemes Hétvégét Kívánok Mindenkinek  😉
                  Na pá

                  1.- légy kitartó
                  2.- koncentrálj a konkrét igényedre
                  3.- olvass önállóan minél több oldalt( szabilinux.hu ez a bibliánk )
                  4.- csak a konkrét problémádat írd meg, minél több információval ellátva, hogy tudjanak az okoksok segíteni,
                  5.- fogalmazz helyesen, mert kisbetu mióta nem találja a Playboy újságját azóta háklis mindenre amit nem ő követ el 🙂

                  Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169869
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    Paler wrote:
                    kisbetu wrote:
                    Én is megkaptam már ezt, mert volt olyan, hogy ellustultam és persze, hogy könnyebb volt kérdezni, mint a google-t használni. Aztán csak néztem, hogy milyen béna voltam mert nagyon könnyen megtaláltam volna a választ a kérdésemre a neten.

                    Csak az baj hogy nagyon eddig nem is kérdeztem, inkább csak kaptam az észt  ;D

                    No mindegy, tényleg lezárom ezt az egész témát. Nem kellene szét off-ni a fórumot.

                    Mindenkinek megköszönöm az építő és kevésbbé építő kritikát.
                    Kellemes Hétvégét Kívánok Mindenkinek  😉
                    Na pá

                    1.- légy kitartó
                    2.- koncentrálj a konkrét igényedre
                    3.- olvass önállóan minél több oldalt( szabilinux.hu ez a bibliánk )
                    4.- csak a konkrét problémádat írd meg, minél több információval ellátva, hogy tudjanak az okoksok segíteni,
                    5.- fogalmazz helyesen, mert kisbetu mióta nem találja a Playboy újságját azóta háklis mindenre amit nem ő követ el 🙂

                    Hozzászólás: hardy-hoz milyen vga? #2183285
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Tony Magic wrote:
                      A cedega is fizetős

                      Neked.

                      Akinek nem, az ne Linuxozzon. Max azt használja mi már nem fizetős.

                      Hozzászólás: hardy-hoz milyen vga? #2183286
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        Tony Magic wrote:
                        A cedega is fizetős

                        Neked.

                        Akinek nem, az ne Linuxozzon. Max azt használja mi már nem fizetős.

                      10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 2,708