Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
labor wrote:Tony Magic wrote:labor, bacsi2 köszönöm szépen, kisbetu elolvastam annak idején a kézikönyvet és abban volt, hogy vagy 1, vagy mind a 3 slot legyen tele.
Jó már?
Még nem tudom tesztelni, majd holnap kerítek erre sort. Természetesen megírom mi lesz az eredmény 😛
labor wrote:Tony Magic wrote:labor, bacsi2 köszönöm szépen, kisbetu elolvastam annak idején a kézikönyvet és abban volt, hogy vagy 1, vagy mind a 3 slot legyen tele.Jó már?
Még nem tudom tesztelni, majd holnap kerítek erre sort. Természetesen megírom mi lesz az eredmény 😛
labor, bacsi2 köszönöm szépen, kisbetu elolvastam annak idején a kézikönyvet és abban volt, hogy vagy 1, vagy mind a 3 slot legyen tele.
labor, bacsi2 köszönöm szépen, kisbetu elolvastam annak idején a kézikönyvet és abban volt, hogy vagy 1, vagy mind a 3 slot legyen tele.
Paler wrote:kisbetu wrote:Én is megkaptam már ezt, mert volt olyan, hogy ellustultam és persze, hogy könnyebb volt kérdezni, mint a google-t használni. Aztán csak néztem, hogy milyen béna voltam mert nagyon könnyen megtaláltam volna a választ a kérdésemre a neten.Csak az baj hogy nagyon eddig nem is kérdeztem, inkább csak kaptam az észt ;D
No mindegy, tényleg lezárom ezt az egész témát. Nem kellene szét off-ni a fórumot.
Mindenkinek megköszönöm az építő és kevésbbé építő kritikát.
Kellemes Hétvégét Kívánok Mindenkinek 😉
Na pá1.- légy kitartó
2.- koncentrálj a konkrét igényedre
3.- olvass önállóan minél több oldalt( szabilinux.hu ez a bibliánk )
4.- csak a konkrét problémádat írd meg, minél több információval ellátva, hogy tudjanak az okoksok segíteni,
5.- fogalmazz helyesen, mert kisbetu mióta nem találja a Playboy újságját azóta háklis mindenre amit nem ő követ el 🙂Paler wrote:kisbetu wrote:Én is megkaptam már ezt, mert volt olyan, hogy ellustultam és persze, hogy könnyebb volt kérdezni, mint a google-t használni. Aztán csak néztem, hogy milyen béna voltam mert nagyon könnyen megtaláltam volna a választ a kérdésemre a neten.Csak az baj hogy nagyon eddig nem is kérdeztem, inkább csak kaptam az észt ;D
No mindegy, tényleg lezárom ezt az egész témát. Nem kellene szét off-ni a fórumot.
Mindenkinek megköszönöm az építő és kevésbbé építő kritikát.
Kellemes Hétvégét Kívánok Mindenkinek 😉
Na pá1.- légy kitartó
2.- koncentrálj a konkrét igényedre
3.- olvass önállóan minél több oldalt( szabilinux.hu ez a bibliánk )
4.- csak a konkrét problémádat írd meg, minél több információval ellátva, hogy tudjanak az okoksok segíteni,
5.- fogalmazz helyesen, mert kisbetu mióta nem találja a Playboy újságját azóta háklis mindenre amit nem ő követ el 🙂kisbetu wrote:Tony Magic wrote:A cedega is fizetősNeked.
Akinek nem, az ne Linuxozzon. Max azt használja mi már nem fizetős.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:A cedega is fizetősNeked.
Akinek nem, az ne Linuxozzon. Max azt használja mi már nem fizetős.
-
SzerzőBejegyzés