Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Linux alá hol kell a nagy teljesítményű 3D?
A Cedegával futtatott játékokhoz.
Ahoz nem jobb lenne egy önálló win? (bocsi csak halkan kérdezem.)
Arra már nem marad büdzsé, mert elmegy a vidikárdra.
A cedega is fizetős, így sok különbség nem lesz, max gyorsabb játék és kevesebb kínlódás, ha tiszta win és erősebb kártya.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Linux alá hol kell a nagy teljesítményű 3D?A Cedegával futtatott játékokhoz.
Ahoz nem jobb lenne egy önálló win? (bocsi csak halkan kérdezem.)
Arra már nem marad büdzsé, mert elmegy a vidikárdra.
A cedega is fizetős, így sok különbség nem lesz, max gyorsabb játék és kevesebb kínlódás, ha tiszta win és erősebb kártya.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Linux alá hol kell a nagy teljesítményű 3D?A Cedegával futtatott játékokhoz.
Ahoz nem jobb lenne egy önálló win? (bocsi csak halkan kérdezem.)
A pörgőforgó deszktopnak meg elég egy középkategóriás kártya is (tapasztalatom szerint).
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Linux alá hol kell a nagy teljesítményű 3D?A Cedegával futtatott játékokhoz.
Ahoz nem jobb lenne egy önálló win? (bocsi csak halkan kérdezem.)
A pörgőforgó deszktopnak meg elég egy középkategóriás kártya is (tapasztalatom szerint).
Linux alá hol kell a nagy teljesítményű 3D?
Linux alá hol kell a nagy teljesítményű 3D?
vector wrote:Paler wrote:De azért köszi Vector, ha nem is mondod ki nyíltan, de burkoltan azt sugallod, hogy tök hülyével van dolgunk.
Köszönöm….Akár ezt is mondhattam volna de nem tettem, sőt eszembe sem jutott. De nyilvánvalóan a hozzáértés sajnos hiányzik, persze tanulni sosem késő. A poén csak az lenne ha előadnád, hogy IT szakon végeztél ( bár ez megmagyarázna dolgokat) és egy 100 gépes cégnél vagy rendszergazda. :D) B
vector bevetted ma a „gonosz vagyok ” tablettát? 😛
Paler ne add fel, ha egyszer döntöttél vidd véghez, ne hagyd magad eltántorítani 🙂
vector wrote:Paler wrote:De azért köszi Vector, ha nem is mondod ki nyíltan, de burkoltan azt sugallod, hogy tök hülyével van dolgunk.
Köszönöm….Akár ezt is mondhattam volna de nem tettem, sőt eszembe sem jutott. De nyilvánvalóan a hozzáértés sajnos hiányzik, persze tanulni sosem késő. A poén csak az lenne ha előadnád, hogy IT szakon végeztél ( bár ez megmagyarázna dolgokat) és egy 100 gépes cégnél vagy rendszergazda. :D) B
vector bevetted ma a „gonosz vagyok ” tablettát? 😛
Paler ne add fel, ha egyszer döntöttél vidd véghez, ne hagyd magad eltántorítani 🙂
Paler !
Nekem 1,5 évre volt szükségem, hogy végleg megszabaduljak a windows-tól. Természetesen használhatja bárki akinek az igényeit kielégíti, nincs is ezzel semmi baj. Arra viszont fel kell készülnöd, hogy ha szervert akarsz üzemeltetni, rengeteget kell olvasnod. Azt tapasztaltam, hogy sima mezei userként is van mit tanulni, ha biztonságos és stabil Linux-ot akarsz használni. Javaslom, hogy mielőtt felteszel bármilyen Linuxot, olvass utána, hogy miképpen épül fel, mik a sajátosságai. Minden disztró más és más felépítésű. Érdemes megtanulni a konzol használatát mindenképp, illetve a parancsokat.
Mostmár csak nekem kell leülnöm és elolvasni mindezt amiről írtam 🙂Paler !
Nekem 1,5 évre volt szükségem, hogy végleg megszabaduljak a windows-tól. Természetesen használhatja bárki akinek az igényeit kielégíti, nincs is ezzel semmi baj. Arra viszont fel kell készülnöd, hogy ha szervert akarsz üzemeltetni, rengeteget kell olvasnod. Azt tapasztaltam, hogy sima mezei userként is van mit tanulni, ha biztonságos és stabil Linux-ot akarsz használni. Javaslom, hogy mielőtt felteszel bármilyen Linuxot, olvass utána, hogy miképpen épül fel, mik a sajátosságai. Minden disztró más és más felépítésű. Érdemes megtanulni a konzol használatát mindenképp, illetve a parancsokat.
Mostmár csak nekem kell leülnöm és elolvasni mindezt amiről írtam 🙂 -
SzerzőBejegyzés