Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 821-830 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: hardy-hoz milyen vga? #2183281
    Tony Magic
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Tony Magic wrote:
      kisbetu wrote:
      Tony Magic wrote:
      Linux alá hol kell a nagy teljesítményű 3D?

      A Cedegával futtatott játékokhoz.

      Ahoz nem jobb lenne egy önálló win? (bocsi csak halkan kérdezem.)

      Arra már nem marad büdzsé, mert elmegy a vidikárdra.

      A cedega is fizetős, így sok különbség nem lesz, max gyorsabb játék és kevesebb kínlódás, ha tiszta win és erősebb kártya.

      Hozzászólás: hardy-hoz milyen vga? #2183282
      Tony Magic
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        Tony Magic wrote:
        kisbetu wrote:
        Tony Magic wrote:
        Linux alá hol kell a nagy teljesítményű 3D?

        A Cedegával futtatott játékokhoz.

        Ahoz nem jobb lenne egy önálló win? (bocsi csak halkan kérdezem.)

        Arra már nem marad büdzsé, mert elmegy a vidikárdra.

        A cedega is fizetős, így sok különbség nem lesz, max gyorsabb játék és kevesebb kínlódás, ha tiszta win és erősebb kártya.

        Hozzászólás: hardy-hoz milyen vga? #2183277
        Tony Magic
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Tony Magic wrote:
          Linux alá hol kell a nagy teljesítményű 3D?

          A Cedegával futtatott játékokhoz.

          Ahoz nem jobb lenne egy önálló win? (bocsi csak halkan kérdezem.)

          A pörgőforgó deszktopnak meg elég egy középkategóriás kártya is (tapasztalatom szerint).

          Hozzászólás: hardy-hoz milyen vga? #2183278
          Tony Magic
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Tony Magic wrote:
            Linux alá hol kell a nagy teljesítményű 3D?

            A Cedegával futtatott játékokhoz.

            Ahoz nem jobb lenne egy önálló win? (bocsi csak halkan kérdezem.)

            A pörgőforgó deszktopnak meg elég egy középkategóriás kártya is (tapasztalatom szerint).

            Hozzászólás: hardy-hoz milyen vga? #2183273
            Tony Magic
            Felhasználó

              Linux alá hol kell a nagy teljesítményű 3D?

              Hozzászólás: hardy-hoz milyen vga? #2183274
              Tony Magic
              Felhasználó

                Linux alá hol kell a nagy teljesítményű 3D?

                Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169842
                Tony Magic
                Felhasználó
                  vector wrote:
                  Paler wrote:
                  De azért köszi Vector, ha nem is mondod ki nyíltan, de burkoltan azt sugallod, hogy tök hülyével van dolgunk.
                  Köszönöm….

                  Akár ezt is mondhattam volna de nem tettem, sőt eszembe sem jutott. De nyilvánvalóan a hozzáértés sajnos hiányzik, persze tanulni sosem késő. A poén csak az lenne ha előadnád, hogy IT szakon végeztél ( bár ez megmagyarázna dolgokat) és egy 100 gépes cégnél vagy rendszergazda. :D) B

                  vector bevetted ma a „gonosz vagyok ” tablettát? 😛

                  Paler ne add fel, ha egyszer döntöttél vidd véghez, ne hagyd magad eltántorítani 🙂

                  Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169843
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    vector wrote:
                    Paler wrote:
                    De azért köszi Vector, ha nem is mondod ki nyíltan, de burkoltan azt sugallod, hogy tök hülyével van dolgunk.
                    Köszönöm….

                    Akár ezt is mondhattam volna de nem tettem, sőt eszembe sem jutott. De nyilvánvalóan a hozzáértés sajnos hiányzik, persze tanulni sosem késő. A poén csak az lenne ha előadnád, hogy IT szakon végeztél ( bár ez megmagyarázna dolgokat) és egy 100 gépes cégnél vagy rendszergazda. :D) B

                    vector bevetted ma a „gonosz vagyok ” tablettát? 😛

                    Paler ne add fel, ha egyszer döntöttél vidd véghez, ne hagyd magad eltántorítani 🙂

                    Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169832
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      Paler !

                      Nekem 1,5 évre volt szükségem, hogy végleg megszabaduljak a windows-tól. Természetesen használhatja bárki akinek az igényeit kielégíti, nincs is ezzel semmi baj. Arra viszont fel kell készülnöd, hogy ha szervert akarsz üzemeltetni, rengeteget kell olvasnod. Azt tapasztaltam, hogy sima mezei userként is van mit tanulni, ha biztonságos és stabil Linux-ot akarsz használni. Javaslom, hogy mielőtt felteszel bármilyen Linuxot, olvass utána, hogy miképpen épül fel, mik a sajátosságai. Minden disztró más és más felépítésű. Érdemes megtanulni a konzol használatát mindenképp, illetve a parancsokat.
                      Mostmár csak nekem kell leülnöm és elolvasni mindezt amiről írtam 🙂

                      Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169833
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Paler !

                        Nekem 1,5 évre volt szükségem, hogy végleg megszabaduljak a windows-tól. Természetesen használhatja bárki akinek az igényeit kielégíti, nincs is ezzel semmi baj. Arra viszont fel kell készülnöd, hogy ha szervert akarsz üzemeltetni, rengeteget kell olvasnod. Azt tapasztaltam, hogy sima mezei userként is van mit tanulni, ha biztonságos és stabil Linux-ot akarsz használni. Javaslom, hogy mielőtt felteszel bármilyen Linuxot, olvass utána, hogy miképpen épül fel, mik a sajátosságai. Minden disztró más és más felépítésű. Érdemes megtanulni a konzol használatát mindenképp, illetve a parancsokat.
                        Mostmár csak nekem kell leülnöm és elolvasni mindezt amiről írtam 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 821-830 / 2,708