Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169822
    Tony Magic
    Felhasználó
      vector wrote:
      Paler wrote:
      Szal próbálkozok a Linuxal, ezért sem értem Vektor megjegyzését.

      Tulajdonképpen InterMatrix válaszolt. De ha őszinte akarok lenni akkor:
      Annak aki EGY Windows-t nem tud rendben tartani, nincs tisztában a ‘régóta ismert’ és használt rendszerrel (amit indoklásnak írtál, már bocsánat de nevetséges ) annak felesleges egy új, főleg egy másik. Elnézést de a magad fajta emberek lefoglalnak bennünket a keresztkérdéseikkel, a megváltó ötleteikkel, majd ~2 hónapig majd eltűnnek örökre. Persze a lehetőség adott, cáfolj rá a sokéves statisztikára, nem sokan voltak eddig.

      Ui: a nickem Vector, kösz.

      Valóban kevesen vagyok akik a hülye kérdéseim után is itt maradtam 🙂

      Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169823
      Tony Magic
      Felhasználó
        vector wrote:
        Paler wrote:
        Szal próbálkozok a Linuxal, ezért sem értem Vektor megjegyzését.

        Tulajdonképpen InterMatrix válaszolt. De ha őszinte akarok lenni akkor:
        Annak aki EGY Windows-t nem tud rendben tartani, nincs tisztában a ‘régóta ismert’ és használt rendszerrel (amit indoklásnak írtál, már bocsánat de nevetséges ) annak felesleges egy új, főleg egy másik. Elnézést de a magad fajta emberek lefoglalnak bennünket a keresztkérdéseikkel, a megváltó ötleteikkel, majd ~2 hónapig majd eltűnnek örökre. Persze a lehetőség adott, cáfolj rá a sokéves statisztikára, nem sokan voltak eddig.

        Ui: a nickem Vector, kösz.

        Valóban kevesen vagyok akik a hülye kérdéseim után is itt maradtam 🙂

        Hozzászólás: Film forgatáshoz segítségeteket kérem #2182949
        Tony Magic
        Felhasználó

          Köszönöm a fáradozásodat, de nekem ez magas, mert a suse alá nemtom hogyan adaptálhatom.

          Hozzászólás: Film forgatáshoz segítségeteket kérem #2182950
          Tony Magic
          Felhasználó

            Köszönöm a fáradozásodat, de nekem ez magas, mert a suse alá nemtom hogyan adaptálhatom.

            Hozzászólás: Film forgatáshoz segítségeteket kérem #2182947
            Tony Magic
            Felhasználó
              bacsi2 wrote:
              http://ubuntustudio.org/

              Erre esetleg vess egy pillantást. (Nem kell _konkrétan ezt_ telepítened, szerintem bármelyik mainstream disztróra rá lehet hegeszteni ezeket az alkalmazásokat, vagy sima ubuntun felveszed a repojukat)

              Köszönöm, máris olvasom.

              Hozzászólás: Film forgatáshoz segítségeteket kérem #2182948
              Tony Magic
              Felhasználó
                bacsi2 wrote:
                http://ubuntustudio.org/

                Erre esetleg vess egy pillantást. (Nem kell _konkrétan ezt_ telepítened, szerintem bármelyik mainstream disztróra rá lehet hegeszteni ezeket az alkalmazásokat, vagy sima ubuntun felveszed a repojukat)

                Köszönöm, máris olvasom.

                Hozzászólás: Film forgatáshoz segítségeteket kérem #2182941
                Tony Magic
                Felhasználó
                  sany wrote:
                  „tudnak adni akár kamera, vagy operatőri munkaként”

                  Mennyi a gázsi? ;D

                  Max Gazsi lesz, szerzek egyet neked 🙂 Nem mondtam még, ez nonprofit jellegű film, művészi alkotás lesz.

                  Hozzászólás: Film forgatáshoz segítségeteket kérem #2182942
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    sany wrote:
                    „tudnak adni akár kamera, vagy operatőri munkaként”

                    Mennyi a gázsi? ;D

                    Max Gazsi lesz, szerzek egyet neked 🙂 Nem mondtam még, ez nonprofit jellegű film, művészi alkotás lesz.

                    Hozzászólás: Suse Linuxon a hang beállítása #2144165
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      vector wrote:
                      barátod a kmix 😀

                      Épp most írtam le veled egyidőben a megoldást, de azért köszönöm 🙂

                      Hozzászólás: Suse Linuxon a hang beállítása #2144166
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        vector wrote:
                        barátod a kmix 😀

                        Épp most írtam le veled egyidőben a megoldást, de azért köszönöm 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 2,708