Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vector wrote:Paler wrote:Szal próbálkozok a Linuxal, ezért sem értem Vektor megjegyzését.
Tulajdonképpen InterMatrix válaszolt. De ha őszinte akarok lenni akkor:
Annak aki EGY Windows-t nem tud rendben tartani, nincs tisztában a ‘régóta ismert’ és használt rendszerrel (amit indoklásnak írtál, már bocsánat de nevetséges ) annak felesleges egy új, főleg egy másik. Elnézést de a magad fajta emberek lefoglalnak bennünket a keresztkérdéseikkel, a megváltó ötleteikkel, majd ~2 hónapig majd eltűnnek örökre. Persze a lehetőség adott, cáfolj rá a sokéves statisztikára, nem sokan voltak eddig.Ui: a nickem Vector, kösz.
Valóban kevesen vagyok akik a hülye kérdéseim után is itt maradtam 🙂
vector wrote:Paler wrote:Szal próbálkozok a Linuxal, ezért sem értem Vektor megjegyzését.Tulajdonképpen InterMatrix válaszolt. De ha őszinte akarok lenni akkor:
Annak aki EGY Windows-t nem tud rendben tartani, nincs tisztában a ‘régóta ismert’ és használt rendszerrel (amit indoklásnak írtál, már bocsánat de nevetséges ) annak felesleges egy új, főleg egy másik. Elnézést de a magad fajta emberek lefoglalnak bennünket a keresztkérdéseikkel, a megváltó ötleteikkel, majd ~2 hónapig majd eltűnnek örökre. Persze a lehetőség adott, cáfolj rá a sokéves statisztikára, nem sokan voltak eddig.Ui: a nickem Vector, kösz.
Valóban kevesen vagyok akik a hülye kérdéseim után is itt maradtam 🙂
Köszönöm a fáradozásodat, de nekem ez magas, mert a suse alá nemtom hogyan adaptálhatom.
Köszönöm a fáradozásodat, de nekem ez magas, mert a suse alá nemtom hogyan adaptálhatom.
bacsi2 wrote:http://ubuntustudio.org/Erre esetleg vess egy pillantást. (Nem kell _konkrétan ezt_ telepítened, szerintem bármelyik mainstream disztróra rá lehet hegeszteni ezeket az alkalmazásokat, vagy sima ubuntun felveszed a repojukat)
Köszönöm, máris olvasom.
bacsi2 wrote:http://ubuntustudio.org/Erre esetleg vess egy pillantást. (Nem kell _konkrétan ezt_ telepítened, szerintem bármelyik mainstream disztróra rá lehet hegeszteni ezeket az alkalmazásokat, vagy sima ubuntun felveszed a repojukat)
Köszönöm, máris olvasom.
sany wrote:„tudnak adni akár kamera, vagy operatőri munkaként”Mennyi a gázsi? ;D
Max Gazsi lesz, szerzek egyet neked 🙂 Nem mondtam még, ez nonprofit jellegű film, művészi alkotás lesz.
sany wrote:„tudnak adni akár kamera, vagy operatőri munkaként”Mennyi a gázsi? ;D
Max Gazsi lesz, szerzek egyet neked 🙂 Nem mondtam még, ez nonprofit jellegű film, művészi alkotás lesz.
vector wrote:barátod a kmix 😀Épp most írtam le veled egyidőben a megoldást, de azért köszönöm 🙂
vector wrote:barátod a kmix 😀Épp most írtam le veled egyidőben a megoldást, de azért köszönöm 🙂
-
SzerzőBejegyzés