Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ugyan nekem nem a kezdeti beállítással vannak gondjaim, hanem már meglévő partíciókat szeretnék módosítani. 3 partícióm van, egyiken a „/” a másikon a „/home” és a harmadikon a „/swap” . A „/” kicsire sikeredett, így a swapból szeretnék lecsípni egy nagyobb részt és hozzátoldani a „/”-hez. Egyelőre a swapot átállítottam egy kisebb méretre a yast segítségével, de nem találtam lehetőséget arra, hogy ne elvegyek, hanem hozzátegyem az így megüresedett részt a „/”-hez. Van erre lehetőség úgy, hogy ne kelljen újra telepítenem a rendszert?
Ugyan nekem nem a kezdeti beállítással vannak gondjaim, hanem már meglévő partíciókat szeretnék módosítani. 3 partícióm van, egyiken a „/” a másikon a „/home” és a harmadikon a „/swap” . A „/” kicsire sikeredett, így a swapból szeretnék lecsípni egy nagyobb részt és hozzátoldani a „/”-hez. Egyelőre a swapot átállítottam egy kisebb méretre a yast segítségével, de nem találtam lehetőséget arra, hogy ne elvegyek, hanem hozzátegyem az így megüresedett részt a „/”-hez. Van erre lehetőség úgy, hogy ne kelljen újra telepítenem a rendszert?
Soltan wrote:Sziasztok!
A gond a következő:
Feltettem Debian Etch alá az amsn-t egy laptopra ami wifin keresztül csatlakozik a routeremhez.
Próbálok csatlakozni de a csatlakozás leáll és újraindul mert nem tudott a megadott idő alatt a szerverhez konnektálni.
A roureten ami egy dlink524-es a virtual szervernél forvardoltam a gép felé az 1863-as portot de ugyanaz a hiba.
Az asztali gépemen megy minden simán forward nélkül is.
Mit kéne tennem, hogy a wifis laptopról is tudjak amsn-zni.
Köszi.Próbáltad a beállítások-kapcsolat (vagy csatlakozás) ott nem direkt az internetre, hanem csatlakozás HTTP módban?
Soltan wrote:Sziasztok!
A gond a következő:
Feltettem Debian Etch alá az amsn-t egy laptopra ami wifin keresztül csatlakozik a routeremhez.
Próbálok csatlakozni de a csatlakozás leáll és újraindul mert nem tudott a megadott idő alatt a szerverhez konnektálni.
A roureten ami egy dlink524-es a virtual szervernél forvardoltam a gép felé az 1863-as portot de ugyanaz a hiba.
Az asztali gépemen megy minden simán forward nélkül is.
Mit kéne tennem, hogy a wifis laptopról is tudjak amsn-zni.
Köszi.Próbáltad a beállítások-kapcsolat (vagy csatlakozás) ott nem direkt az internetre, hanem csatlakozás HTTP módban?
Nekem Suse fannak is sokat segített amiket ott olvastam, csak gratulálni tudok az oldal készítőjének !
Nekem Suse fannak is sokat segített amiket ott olvastam, csak gratulálni tudok az oldal készítőjének !
kisbetu wrote:A bootidő kb. 3-5 perc (franc se tudja, mindig megzavartak közben…), azt hiszem mindegyik USB 2.0-s port volt.Azt hiszed, vagy meg is győződtél róla? 😛
kisbetu wrote:A bootidő kb. 3-5 perc (franc se tudja, mindig megzavartak közben…), azt hiszem mindegyik USB 2.0-s port volt.Azt hiszed, vagy meg is győződtél róla? 😛
labor wrote:Tony Magic wrote:Hát Én úgy gondolom, hogy csak elvállalom havi 500.000 Ft nettóért, de csak akkor, ha Suse 11.0-t kell karbantartani és engedik, hogy játsszak a Glesttel.Kösz, én jót derültem :). Ha egy menedzser ezt látná nem azon röhögne hogy csak suse 11.0, meg hogy Glest ( mert azt sem tudja hogy eszik vagy isszák), hanem a nettó ötszázezer :). De ha van menedzser papírod …
Örülök, hogy pár percre jókedved lett az írásom nyomán 🙂
Olyan papírom van amilyet csak akarsz havi 500 ezerért 🙂labor wrote:Tony Magic wrote:Hát Én úgy gondolom, hogy csak elvállalom havi 500.000 Ft nettóért, de csak akkor, ha Suse 11.0-t kell karbantartani és engedik, hogy játsszak a Glesttel.Kösz, én jót derültem :). Ha egy menedzser ezt látná nem azon röhögne hogy csak suse 11.0, meg hogy Glest ( mert azt sem tudja hogy eszik vagy isszák), hanem a nettó ötszázezer :). De ha van menedzser papírod …
Örülök, hogy pár percre jókedved lett az írásom nyomán 🙂
Olyan papírom van amilyet csak akarsz havi 500 ezerért 🙂 -
SzerzőBejegyzés