Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ugyan nem különbség, de grub problémám hátha ide is beillik. Pendrive-re szeretnék grubot telepíteni, eddig ezt tettem:
# grub-install –root-directory=/media/disk /dev/sdd1GNU GRUB version 0.97 (640K lower / 3072K upper memory)
[ Minimal BASH-like line editing is supported. For the first word, TAB
lists possible command completions. Anywhere else TAB lists the possible
completions of a device/filename. ]
grub> setup –stage2=/boot/grub/stage2 (hd0,1) (hd0,1)
Checking if „/boot/grub/stage1” exists… no
Checking if „/grub/stage1” exists… noError 15: File not found
grub> quitA /dev/sdd1 és a /media/disk mappába van csatolva. Melyik résznél csúszott meg a grub telepítése?
Ugyan nem különbség, de grub problémám hátha ide is beillik. Pendrive-re szeretnék grubot telepíteni, eddig ezt tettem:
# grub-install –root-directory=/media/disk /dev/sdd1GNU GRUB version 0.97 (640K lower / 3072K upper memory)
[ Minimal BASH-like line editing is supported. For the first word, TAB
lists possible command completions. Anywhere else TAB lists the possible
completions of a device/filename. ]
grub> setup –stage2=/boot/grub/stage2 (hd0,1) (hd0,1)
Checking if „/boot/grub/stage1” exists… no
Checking if „/grub/stage1” exists… noError 15: File not found
grub> quitA /dev/sdd1 és a /media/disk mappába van csatolva. Melyik résznél csúszott meg a grub telepítése?
2009-01-27-20:34 Hozzászólás: blackpanther USB OS 5.2.8 alatt nincs lsusb kimenet a konzolon. #2181739kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Vectorra ne várjatok, sok munkája vanBiztos az lsusb-n dolgozik.
Ismét sokat segítettél 😛
2009-01-27-20:34 Hozzászólás: blackpanther USB OS 5.2.8 alatt nincs lsusb kimenet a konzolon. #2181740kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Vectorra ne várjatok, sok munkája vanBiztos az lsusb-n dolgozik.
Ismét sokat segítettél 😛
Ma találta ismét az irtóm ezt a vírust, valamelyik repóból szedtem fel, csak onnan telepítek.
A googletől lehet tartani.Ma találta ismét az irtóm ezt a vírust, valamelyik repóból szedtem fel, csak onnan telepítek.
A googletől lehet tartani.Most már sok dolgot megállapítottunk, de azt nem, hogy ez a google sz…r milyen módon kerülhet fel a gépembe? Most csináltam egy reboot-ot és nem jött vissza a törölt file, remélem ez nem egy trükk.
OFF- bocsi vector, de fogadnád a privátomat?
Most már sok dolgot megállapítottunk, de azt nem, hogy ez a google sz…r milyen módon kerülhet fel a gépembe? Most csináltam egy reboot-ot és nem jött vissza a törölt file, remélem ez nem egy trükk.
OFF- bocsi vector, de fogadnád a privátomat?
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Gondolom nektek is megvan ez a mappaBelenéztem az /usr/share könyvtárba.
Félelmetesen sok szar van benne… Google gadgets az pont nincs.
Az a furcsa, hogy pár napja telepítettem fel a második winchesterre a 11.0-t és abban is benne van. Lehet, hogy a KDE4-ből került bele, ami a kdenlive programhoz kell? Ezt a google-gadgets dolgot biztosan, hogy nem Én tettem fel szándékosan. A „szűz” suse-ba nem tettem semmi sem bele, csak a glest játékot, az 1 click-es ATI drivert és a kdenlive és ahhoz kapcsolódó kde4-es csomagokat.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Gondolom nektek is megvan ez a mappaBelenéztem az /usr/share könyvtárba.
Félelmetesen sok szar van benne… Google gadgets az pont nincs.
Az a furcsa, hogy pár napja telepítettem fel a második winchesterre a 11.0-t és abban is benne van. Lehet, hogy a KDE4-ből került bele, ami a kdenlive programhoz kell? Ezt a google-gadgets dolgot biztosan, hogy nem Én tettem fel szándékosan. A „szűz” suse-ba nem tettem semmi sem bele, csak a glest játékot, az 1 click-es ATI drivert és a kdenlive és ahhoz kapcsolódó kde4-es csomagokat.
-
SzerzőBejegyzés