Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Trójait találtam, elindul Linux alatt? #2180217
    Tony Magic
    Felhasználó

      Köszönöm a linket kisbetu. Azon töröm a fejem, hogy mikor telepítettem Én fel bármilyen google-s dolgot, de nem jövök rá. Gondolom nektek is megvan ez a mappa, csak vírusmentesen ahogyan nekem is az egyik winyómon. Egyedül a superkaramba témákat tettem fel a kde.org-ról, mást ami widgetet használ nem. Van ötletetek, hogy hogyan lehet felszedni ezt a trójait?

      Hozzászólás: Trójait találtam, elindul Linux alatt? #2180218
      Tony Magic
      Felhasználó

        Köszönöm a linket kisbetu. Azon töröm a fejem, hogy mikor telepítettem Én fel bármilyen google-s dolgot, de nem jövök rá. Gondolom nektek is megvan ez a mappa, csak vírusmentesen ahogyan nekem is az egyik winyómon. Egyedül a superkaramba témákat tettem fel a kde.org-ról, mást ami widgetet használ nem. Van ötletetek, hogy hogyan lehet felszedni ezt a trójait?

        Hozzászólás: Trójait találtam, elindul Linux alatt? #2180213
        Tony Magic
        Felhasználó
          zoltan22 wrote:
          En inkabb amiatt aggodnek, hogy hogyan kerult oda.

          Emiatt Én is aggódok. 2 winyóm van amiken suse 11.0 van. A régebben használton találtam meg ezt a vírust, a másik még szűz vírus tekintetében. Most megpróbálom kideríteni mi is ez a google-gadgets és mi tette fel nekem.
          Wine-t nem használok, de régebben egy másik winyón woltak adataim winesek, amiket már megszüntettem.

          Hozzászólás: Trójait találtam, elindul Linux alatt? #2180214
          Tony Magic
          Felhasználó
            zoltan22 wrote:
            En inkabb amiatt aggodnek, hogy hogyan kerult oda.

            Emiatt Én is aggódok. 2 winyóm van amiken suse 11.0 van. A régebben használton találtam meg ezt a vírust, a másik még szűz vírus tekintetében. Most megpróbálom kideríteni mi is ez a google-gadgets és mi tette fel nekem.
            Wine-t nem használok, de régebben egy másik winyón woltak adataim winesek, amiket már megszüntettem.

            Hozzászólás: Trójait találtam, elindul Linux alatt? #2180207
            Tony Magic
            Felhasználó

              Törölni is csak root joggal tudtam, az írtó nem törölte.

              Hozzászólás: Trójait találtam, elindul Linux alatt? #2180208
              Tony Magic
              Felhasználó

                Törölni is csak root joggal tudtam, az írtó nem törölte.

                Hozzászólás: Adobe Flash player telepítési problémák #2179843
                Tony Magic
                Felhasználó
                  madi wrote:
                  Hát én mégis csak mandrivánál maradtam, ott simán mentek a telepítések. De ha a tudásszintem megüti a mércét, akkor váltok debianra. Addig még kell egy „kicsit” okosodnom  😮  Már 1 hete nem indítottam windowst, tom hülyén hangzik de sokkal jobban érzem magam tőle  😀

                  OFF-  meg tudlak érteni, Én is így kezdtem és mára teljesen fertőzötté váltam, még a tartalék rendszerem is Linux 🙂

                  Hozzászólás: Adobe Flash player telepítési problémák #2179844
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    madi wrote:
                    Hát én mégis csak mandrivánál maradtam, ott simán mentek a telepítések. De ha a tudásszintem megüti a mércét, akkor váltok debianra. Addig még kell egy „kicsit” okosodnom  😮  Már 1 hete nem indítottam windowst, tom hülyén hangzik de sokkal jobban érzem magam tőle  😀

                    OFF-  meg tudlak érteni, Én is így kezdtem és mára teljesen fertőzötté váltam, még a tartalék rendszerem is Linux 🙂

                    Hozzászólás: Grafikus probléma Ubuntu 8.10 #2180197
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      dedesz wrote:
                      El vagyok keseredve! 🙁

                      Jól működő Ubuntu 8.04-ek (több is) frissítése 8.10-re (a) CD-ről b) netről). gdm fut, grafikus képernyő nincs, monitor kikapcsol.
                      8.10 újratelepít, ugyanez.
                      Recovery mód, xfix – semmi.
                      xorg.conf-ban device átírva vesa-ra – semmi.
                      Volt olyan gép, ahol a frissítés sikerült (AGP-s grafikus kártya).

                      Grafikuskártya: intel integrált (82945G/GZ)

                      Azért vagyok elkeseredve, mert kb. fél éve tértem át Uhuról, és eddig semmi komolyabb gond nem volt, sőt nagyon tetszett, de ez most teljesen megbénított!

                      Nem lehet, hogy a felbontást egy olyanra állította be a frissítés amit a monitorod nem bír el? A xorg.conf-ban meg tudod ezt is nézni.

                      Hozzászólás: Grafikus probléma Ubuntu 8.10 #2180198
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        dedesz wrote:
                        El vagyok keseredve! 🙁

                        Jól működő Ubuntu 8.04-ek (több is) frissítése 8.10-re (a) CD-ről b) netről). gdm fut, grafikus képernyő nincs, monitor kikapcsol.
                        8.10 újratelepít, ugyanez.
                        Recovery mód, xfix – semmi.
                        xorg.conf-ban device átírva vesa-ra – semmi.
                        Volt olyan gép, ahol a frissítés sikerült (AGP-s grafikus kártya).

                        Grafikuskártya: intel integrált (82945G/GZ)

                        Azért vagyok elkeseredve, mert kb. fél éve tértem át Uhuról, és eddig semmi komolyabb gond nem volt, sőt nagyon tetszett, de ez most teljesen megbénított!

                        Nem lehet, hogy a felbontást egy olyanra állította be a frissítés amit a monitorod nem bír el? A xorg.conf-ban meg tudod ezt is nézni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 2,708