Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Köszönöm a linket kisbetu. Azon töröm a fejem, hogy mikor telepítettem Én fel bármilyen google-s dolgot, de nem jövök rá. Gondolom nektek is megvan ez a mappa, csak vírusmentesen ahogyan nekem is az egyik winyómon. Egyedül a superkaramba témákat tettem fel a kde.org-ról, mást ami widgetet használ nem. Van ötletetek, hogy hogyan lehet felszedni ezt a trójait?
Köszönöm a linket kisbetu. Azon töröm a fejem, hogy mikor telepítettem Én fel bármilyen google-s dolgot, de nem jövök rá. Gondolom nektek is megvan ez a mappa, csak vírusmentesen ahogyan nekem is az egyik winyómon. Egyedül a superkaramba témákat tettem fel a kde.org-ról, mást ami widgetet használ nem. Van ötletetek, hogy hogyan lehet felszedni ezt a trójait?
zoltan22 wrote:En inkabb amiatt aggodnek, hogy hogyan kerult oda.Emiatt Én is aggódok. 2 winyóm van amiken suse 11.0 van. A régebben használton találtam meg ezt a vírust, a másik még szűz vírus tekintetében. Most megpróbálom kideríteni mi is ez a google-gadgets és mi tette fel nekem.
Wine-t nem használok, de régebben egy másik winyón woltak adataim winesek, amiket már megszüntettem.zoltan22 wrote:En inkabb amiatt aggodnek, hogy hogyan kerult oda.Emiatt Én is aggódok. 2 winyóm van amiken suse 11.0 van. A régebben használton találtam meg ezt a vírust, a másik még szűz vírus tekintetében. Most megpróbálom kideríteni mi is ez a google-gadgets és mi tette fel nekem.
Wine-t nem használok, de régebben egy másik winyón woltak adataim winesek, amiket már megszüntettem.Törölni is csak root joggal tudtam, az írtó nem törölte.
Törölni is csak root joggal tudtam, az írtó nem törölte.
madi wrote:Hát én mégis csak mandrivánál maradtam, ott simán mentek a telepítések. De ha a tudásszintem megüti a mércét, akkor váltok debianra. Addig még kell egy „kicsit” okosodnom 😮 Már 1 hete nem indítottam windowst, tom hülyén hangzik de sokkal jobban érzem magam tőle 😀OFF- meg tudlak érteni, Én is így kezdtem és mára teljesen fertőzötté váltam, még a tartalék rendszerem is Linux 🙂
madi wrote:Hát én mégis csak mandrivánál maradtam, ott simán mentek a telepítések. De ha a tudásszintem megüti a mércét, akkor váltok debianra. Addig még kell egy „kicsit” okosodnom 😮 Már 1 hete nem indítottam windowst, tom hülyén hangzik de sokkal jobban érzem magam tőle 😀OFF- meg tudlak érteni, Én is így kezdtem és mára teljesen fertőzötté váltam, még a tartalék rendszerem is Linux 🙂
dedesz wrote:El vagyok keseredve! 🙁Jól működő Ubuntu 8.04-ek (több is) frissítése 8.10-re (a) CD-ről b) netről). gdm fut, grafikus képernyő nincs, monitor kikapcsol.
8.10 újratelepít, ugyanez.
Recovery mód, xfix – semmi.
xorg.conf-ban device átírva vesa-ra – semmi.
Volt olyan gép, ahol a frissítés sikerült (AGP-s grafikus kártya).Grafikuskártya: intel integrált (82945G/GZ)
Azért vagyok elkeseredve, mert kb. fél éve tértem át Uhuról, és eddig semmi komolyabb gond nem volt, sőt nagyon tetszett, de ez most teljesen megbénított!
Nem lehet, hogy a felbontást egy olyanra állította be a frissítés amit a monitorod nem bír el? A xorg.conf-ban meg tudod ezt is nézni.
dedesz wrote:El vagyok keseredve! 🙁Jól működő Ubuntu 8.04-ek (több is) frissítése 8.10-re (a) CD-ről b) netről). gdm fut, grafikus képernyő nincs, monitor kikapcsol.
8.10 újratelepít, ugyanez.
Recovery mód, xfix – semmi.
xorg.conf-ban device átírva vesa-ra – semmi.
Volt olyan gép, ahol a frissítés sikerült (AGP-s grafikus kártya).Grafikuskártya: intel integrált (82945G/GZ)
Azért vagyok elkeseredve, mert kb. fél éve tértem át Uhuról, és eddig semmi komolyabb gond nem volt, sőt nagyon tetszett, de ez most teljesen megbénított!
Nem lehet, hogy a felbontást egy olyanra állította be a frissítés amit a monitorod nem bír el? A xorg.conf-ban meg tudod ezt is nézni.
-
SzerzőBejegyzés