Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Jóvanna 🙂 Úgy is tudja aki akarja, hogy egy lehető legcsendesebb gépet akarok, ahol a winyó nem zúg és a ventilátorok sem csapnak zajt 🙂
Jóvanna 🙂 Úgy is tudja aki akarja, hogy egy lehető legcsendesebb gépet akarok, ahol a winyó nem zúg és a ventilátorok sem csapnak zajt 🙂
Update: átírtam a windowed=1 sort a windowed=0 -ra és így már hibátlanul megy. Köszönöm szépen az iránymutatást bacsi2 🙂
Itt aglest.ini tartalma:
” AiLog=0
AiRedir=0
CheckGlCaps=1
ColorBits=32
ConsoleMaxLines=10
ConsoleTimeout=10
DayTime=1000
DebugMode=1
DepthBits=16
FactoryGraphics=OpenGL
FactorySound=OpenAL
FastSpeedLoops=2
Filter=Bilinear
FilterMaxAnisotropy=1
FirstTime=0
FocusArrows=1
FogOfWar=1
FogOfWarSmoothing=1
FogOfWarSmoothingFrameSkip=3
FontConsole=-*-*-*-*-*-*-12-*-*-*-*-*-*-*
FontDisplay=-*-*-*-*-*-*-12-*-*-*-*-*-*-*
FontMenu=-*-*-*-*-*-*-12-*-*-*-*-*-*-*
Lang=magyar.lng
MaxLights=1
NetworkConsistencyChecks=1
PhotoMode=0
RefreshFrequency=75
ScreenHeight=1024
ScreenWidth=1280
ServerIp=192.168.1.102
ServerPort=6666
ShadowAlpha=0.2
ShadowFrameSkip=2
ShadowTextureSize=512
Shadows=Projected
SoundStaticBuffers=16
SoundStreamingBuffers=4
SoundVolumeAmbient=80
SoundVolumeFx=80
SoundVolumeMusic=90
StencilBits=0
Textures3D=1
Windowed=1
„Update: átírtam a windowed=1 sort a windowed=0 -ra és így már hibátlanul megy. Köszönöm szépen az iránymutatást bacsi2 🙂
Itt aglest.ini tartalma:
” AiLog=0
AiRedir=0
CheckGlCaps=1
ColorBits=32
ConsoleMaxLines=10
ConsoleTimeout=10
DayTime=1000
DebugMode=1
DepthBits=16
FactoryGraphics=OpenGL
FactorySound=OpenAL
FastSpeedLoops=2
Filter=Bilinear
FilterMaxAnisotropy=1
FirstTime=0
FocusArrows=1
FogOfWar=1
FogOfWarSmoothing=1
FogOfWarSmoothingFrameSkip=3
FontConsole=-*-*-*-*-*-*-12-*-*-*-*-*-*-*
FontDisplay=-*-*-*-*-*-*-12-*-*-*-*-*-*-*
FontMenu=-*-*-*-*-*-*-12-*-*-*-*-*-*-*
Lang=magyar.lng
MaxLights=1
NetworkConsistencyChecks=1
PhotoMode=0
RefreshFrequency=75
ScreenHeight=1024
ScreenWidth=1280
ServerIp=192.168.1.102
ServerPort=6666
ShadowAlpha=0.2
ShadowFrameSkip=2
ShadowTextureSize=512
Shadows=Projected
SoundStaticBuffers=16
SoundStreamingBuffers=4
SoundVolumeAmbient=80
SoundVolumeFx=80
SoundVolumeMusic=90
StencilBits=0
Textures3D=1
Windowed=1
„bacsi2 wrote:Ha a közelembe kerül a laptopom, megnézem. Úgy rémlik, hogy valami konfig fájlba (glest.ini) kellett belepiszkálni.Köszönöm szépen, ha megtalálod a megoldást. A 10.3-al az 1 clickes driverrel nem volt gondom a glesttel.
bacsi2 wrote:Ha a közelembe kerül a laptopom, megnézem. Úgy rémlik, hogy valami konfig fájlba (glest.ini) kellett belepiszkálni.Köszönöm szépen, ha megtalálod a megoldást. A 10.3-al az 1 clickes driverrel nem volt gondom a glesttel.
Azt hiszem holnap lesz miknek utána olvasni, mára ennyi fért bele, köszönöm az eddigi segítségeket.
Azt hiszem holnap lesz miknek utána olvasni, mára ennyi fért bele, köszönöm az eddigi segítségeket.
Eddig a jffs-el kapcsolatban csak routeres írásokat találtam, Linuxról ami ilyet használ nem. Valakinek sikerül?
Eddig a jffs-el kapcsolatban csak routeres írásokat találtam, Linuxról ami ilyet használ nem. Valakinek sikerül?
-
SzerzőBejegyzés