Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 891-900 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 0 decibeles gép építése #2180183
    Tony Magic
    Felhasználó

      Jóvanna 🙂 Úgy is tudja aki akarja, hogy egy lehető legcsendesebb gépet akarok, ahol a winyó nem zúg és a ventilátorok sem csapnak zajt 🙂

      Hozzászólás: 0 decibeles gép építése #2180184
      Tony Magic
      Felhasználó

        Jóvanna 🙂 Úgy is tudja aki akarja, hogy egy lehető legcsendesebb gépet akarok, ahol a winyó nem zúg és a ventilátorok sem csapnak zajt 🙂

        Hozzászólás: glest ablakban hajlandó futni #2180195
        Tony Magic
        Felhasználó

          Update: átírtam a windowed=1  sort a windowed=0 -ra és így már hibátlanul megy. Köszönöm szépen az iránymutatást bacsi2 🙂

          Itt aglest.ini tartalma:

          ” AiLog=0
          AiRedir=0
          CheckGlCaps=1
          ColorBits=32
          ConsoleMaxLines=10
          ConsoleTimeout=10
          DayTime=1000
          DebugMode=1
          DepthBits=16
          FactoryGraphics=OpenGL
          FactorySound=OpenAL
          FastSpeedLoops=2
          Filter=Bilinear
          FilterMaxAnisotropy=1
          FirstTime=0
          FocusArrows=1
          FogOfWar=1
          FogOfWarSmoothing=1
          FogOfWarSmoothingFrameSkip=3
          FontConsole=-*-*-*-*-*-*-12-*-*-*-*-*-*-*
          FontDisplay=-*-*-*-*-*-*-12-*-*-*-*-*-*-*
          FontMenu=-*-*-*-*-*-*-12-*-*-*-*-*-*-*
          Lang=magyar.lng
          MaxLights=1
          NetworkConsistencyChecks=1
          PhotoMode=0
          RefreshFrequency=75
          ScreenHeight=1024
          ScreenWidth=1280
          ServerIp=192.168.1.102
          ServerPort=6666
          ShadowAlpha=0.2
          ShadowFrameSkip=2
          ShadowTextureSize=512
          Shadows=Projected
          SoundStaticBuffers=16
          SoundStreamingBuffers=4
          SoundVolumeAmbient=80
          SoundVolumeFx=80
          SoundVolumeMusic=90
          StencilBits=0
          Textures3D=1
          Windowed=1

          Hozzászólás: glest ablakban hajlandó futni #2180196
          Tony Magic
          Felhasználó

            Update: átírtam a windowed=1  sort a windowed=0 -ra és így már hibátlanul megy. Köszönöm szépen az iránymutatást bacsi2 🙂

            Itt aglest.ini tartalma:

            ” AiLog=0
            AiRedir=0
            CheckGlCaps=1
            ColorBits=32
            ConsoleMaxLines=10
            ConsoleTimeout=10
            DayTime=1000
            DebugMode=1
            DepthBits=16
            FactoryGraphics=OpenGL
            FactorySound=OpenAL
            FastSpeedLoops=2
            Filter=Bilinear
            FilterMaxAnisotropy=1
            FirstTime=0
            FocusArrows=1
            FogOfWar=1
            FogOfWarSmoothing=1
            FogOfWarSmoothingFrameSkip=3
            FontConsole=-*-*-*-*-*-*-12-*-*-*-*-*-*-*
            FontDisplay=-*-*-*-*-*-*-12-*-*-*-*-*-*-*
            FontMenu=-*-*-*-*-*-*-12-*-*-*-*-*-*-*
            Lang=magyar.lng
            MaxLights=1
            NetworkConsistencyChecks=1
            PhotoMode=0
            RefreshFrequency=75
            ScreenHeight=1024
            ScreenWidth=1280
            ServerIp=192.168.1.102
            ServerPort=6666
            ShadowAlpha=0.2
            ShadowFrameSkip=2
            ShadowTextureSize=512
            Shadows=Projected
            SoundStaticBuffers=16
            SoundStreamingBuffers=4
            SoundVolumeAmbient=80
            SoundVolumeFx=80
            SoundVolumeMusic=90
            StencilBits=0
            Textures3D=1
            Windowed=1

            Hozzászólás: glest ablakban hajlandó futni #2180193
            Tony Magic
            Felhasználó
              bacsi2 wrote:
              Ha a közelembe kerül a laptopom, megnézem. Úgy rémlik, hogy valami konfig fájlba (glest.ini) kellett belepiszkálni.

              Köszönöm szépen, ha megtalálod a megoldást. A 10.3-al az 1 clickes driverrel nem volt gondom a glesttel.

              Hozzászólás: glest ablakban hajlandó futni #2180194
              Tony Magic
              Felhasználó
                bacsi2 wrote:
                Ha a közelembe kerül a laptopom, megnézem. Úgy rémlik, hogy valami konfig fájlba (glest.ini) kellett belepiszkálni.

                Köszönöm szépen, ha megtalálod a megoldást. A 10.3-al az 1 clickes driverrel nem volt gondom a glesttel.

                Hozzászólás: 0 decibeles gép építése #2180175
                Tony Magic
                Felhasználó

                  Azt hiszem holnap lesz miknek utána olvasni, mára ennyi fért bele, köszönöm az eddigi segítségeket.

                  Hozzászólás: 0 decibeles gép építése #2180176
                  Tony Magic
                  Felhasználó

                    Azt hiszem holnap lesz miknek utána olvasni, mára ennyi fért bele, köszönöm az eddigi segítségeket.

                    Hozzászólás: 0 decibeles gép építése #2180171
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      Eddig a jffs-el kapcsolatban csak routeres írásokat találtam, Linuxról ami ilyet használ nem. Valakinek sikerül?

                      Hozzászólás: 0 decibeles gép építése #2180172
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Eddig a jffs-el kapcsolatban csak routeres írásokat találtam, Linuxról ami ilyet használ nem. Valakinek sikerül?

                      10 bejegyzés megtekintése - 891-900 / 2,708