Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 901-910 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 0 decibeles gép építése #2180169
    Tony Magic
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Tony Magic wrote:
      kisbetu wrote:
      Tony Magic wrote:
      egy pendrive-ra úgy dolgozzon, mintha winchester lenne? Tehát letöltések mentése, beállítások mentése, stb.

      Egyik pendrive sem alkalmas erre.

      A pendrive nem képes erre a feladatra, vagy a Linuxok nincsennek úgy beállítva?

      A flash eszköz nem alkalmas a folyamatos irkálásra.
      Keress olyan linukszot, ami jffs-t használ.

      http://itszotar.hu/?q=839  Ezt találtam eddig a jffs-ről,de még keresek adatokat, hogy ez mi is tulajdonképpen, mert soha nem hallottam róla.

      Hozzászólás: 0 decibeles gép építése #2180170
      Tony Magic
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        Tony Magic wrote:
        kisbetu wrote:
        Tony Magic wrote:
        egy pendrive-ra úgy dolgozzon, mintha winchester lenne? Tehát letöltések mentése, beállítások mentése, stb.

        Egyik pendrive sem alkalmas erre.

        A pendrive nem képes erre a feladatra, vagy a Linuxok nincsennek úgy beállítva?

        A flash eszköz nem alkalmas a folyamatos irkálásra.
        Keress olyan linukszot, ami jffs-t használ.

        http://itszotar.hu/?q=839  Ezt találtam eddig a jffs-ről,de még keresek adatokat, hogy ez mi is tulajdonképpen, mert soha nem hallottam róla.

        Hozzászólás: 0 decibeles gép építése #2180161
        Tony Magic
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Tony Magic wrote:
          egy pendrive-ra úgy dolgozzon, mintha winchester lenne? Tehát letöltések mentése, beállítások mentése, stb.

          Egyik pendrive sem alkalmas erre.

          A pendrive nem képes erre a feladatra, vagy a Linuxok nincsennek úgy beállítva?

          Hozzászólás: 0 decibeles gép építése #2180162
          Tony Magic
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Tony Magic wrote:
            egy pendrive-ra úgy dolgozzon, mintha winchester lenne? Tehát letöltések mentése, beállítások mentése, stb.

            Egyik pendrive sem alkalmas erre.

            A pendrive nem képes erre a feladatra, vagy a Linuxok nincsennek úgy beállítva?

            Hozzászólás: 0 decibeles gép építése #2180153
            Tony Magic
            Felhasználó

              A kérdés továbbra is az, hogy melyik Linux képes arra, hogy egy pendrive-ra úgy dolgozzon, mintha winchester lenne? Tehát letöltések mentése, beállítások mentése, stb. Illetve lehessen rajta biztonsági frissítéseket is végezni.

              Hozzászólás: 0 decibeles gép építése #2180154
              Tony Magic
              Felhasználó

                A kérdés továbbra is az, hogy melyik Linux képes arra, hogy egy pendrive-ra úgy dolgozzon, mintha winchester lenne? Tehát letöltések mentése, beállítások mentése, stb. Illetve lehessen rajta biztonsági frissítéseket is végezni.

                Hozzászólás: 0 decibeles gép építése #2180133
                Tony Magic
                Felhasználó
                  andrei28 wrote:
                  a procit mi hüti? passziv hütés?

                  Igen a procit passzív hűtéssel fogom ellátni.
                  A kérdés már csak az, hogy lehet-e vásárolni olyan laptopot ami kijön max 15.000-ből és simán elbítja a Linuxot, vagy erre mindenképpen egy saját magam által épített asztali lesz a legjobb megoldás.

                  Hozzászólás: 0 decibeles gép építése #2180134
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    andrei28 wrote:
                    a procit mi hüti? passziv hütés?

                    Igen a procit passzív hűtéssel fogom ellátni.
                    A kérdés már csak az, hogy lehet-e vásárolni olyan laptopot ami kijön max 15.000-ből és simán elbítja a Linuxot, vagy erre mindenképpen egy saját magam által épített asztali lesz a legjobb megoldás.

                    Hozzászólás: suse 11.0 milyen modulok feleslegesek #2180127
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      Köszönöm a választ bacsi2.

                      Hozzászólás: suse 11.0 milyen modulok feleslegesek #2180128
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Köszönöm a választ bacsi2.

                      10 bejegyzés megtekintése - 901-910 / 2,708