Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:kisbetu wrote:Tony Magic wrote:egy pendrive-ra úgy dolgozzon, mintha winchester lenne? Tehát letöltések mentése, beállítások mentése, stb.
Egyik pendrive sem alkalmas erre.
A pendrive nem képes erre a feladatra, vagy a Linuxok nincsennek úgy beállítva?
A flash eszköz nem alkalmas a folyamatos irkálásra.
Keress olyan linukszot, ami jffs-t használ.http://itszotar.hu/?q=839 Ezt találtam eddig a jffs-ről,de még keresek adatokat, hogy ez mi is tulajdonképpen, mert soha nem hallottam róla.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:kisbetu wrote:Tony Magic wrote:egy pendrive-ra úgy dolgozzon, mintha winchester lenne? Tehát letöltések mentése, beállítások mentése, stb.Egyik pendrive sem alkalmas erre.
A pendrive nem képes erre a feladatra, vagy a Linuxok nincsennek úgy beállítva?
A flash eszköz nem alkalmas a folyamatos irkálásra.
Keress olyan linukszot, ami jffs-t használ.http://itszotar.hu/?q=839 Ezt találtam eddig a jffs-ről,de még keresek adatokat, hogy ez mi is tulajdonképpen, mert soha nem hallottam róla.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:egy pendrive-ra úgy dolgozzon, mintha winchester lenne? Tehát letöltések mentése, beállítások mentése, stb.Egyik pendrive sem alkalmas erre.
A pendrive nem képes erre a feladatra, vagy a Linuxok nincsennek úgy beállítva?
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:egy pendrive-ra úgy dolgozzon, mintha winchester lenne? Tehát letöltések mentése, beállítások mentése, stb.Egyik pendrive sem alkalmas erre.
A pendrive nem képes erre a feladatra, vagy a Linuxok nincsennek úgy beállítva?
A kérdés továbbra is az, hogy melyik Linux képes arra, hogy egy pendrive-ra úgy dolgozzon, mintha winchester lenne? Tehát letöltések mentése, beállítások mentése, stb. Illetve lehessen rajta biztonsági frissítéseket is végezni.
A kérdés továbbra is az, hogy melyik Linux képes arra, hogy egy pendrive-ra úgy dolgozzon, mintha winchester lenne? Tehát letöltések mentése, beállítások mentése, stb. Illetve lehessen rajta biztonsági frissítéseket is végezni.
andrei28 wrote:a procit mi hüti? passziv hütés?Igen a procit passzív hűtéssel fogom ellátni.
A kérdés már csak az, hogy lehet-e vásárolni olyan laptopot ami kijön max 15.000-ből és simán elbítja a Linuxot, vagy erre mindenképpen egy saját magam által épített asztali lesz a legjobb megoldás.andrei28 wrote:a procit mi hüti? passziv hütés?Igen a procit passzív hűtéssel fogom ellátni.
A kérdés már csak az, hogy lehet-e vásárolni olyan laptopot ami kijön max 15.000-ből és simán elbítja a Linuxot, vagy erre mindenképpen egy saját magam által épített asztali lesz a legjobb megoldás.Köszönöm a választ bacsi2.
Köszönöm a választ bacsi2.
-
SzerzőBejegyzés