Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 921-930 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 11.0 user root jelszóval? #2179737
    Tony Magic
    Felhasználó
      Simico wrote:
      Köszönöm, hogy ma is röhöghettem egy jót. Tulajdonképpen csak ezért nézek be néha erre az oldalra és szerencsére lelkes barátunk mindig gondoskodik a kacagásról 🙂

      Melyik részen derültél olyan jót?

      Hozzászólás: 11.0 user root jelszóval? #2179738
      Tony Magic
      Felhasználó
        Simico wrote:
        Köszönöm, hogy ma is röhöghettem egy jót. Tulajdonképpen csak ezért nézek be néha erre az oldalra és szerencsére lelkes barátunk mindig gondoskodik a kacagásról 🙂

        Melyik részen derültél olyan jót?

        Hozzászólás: 11.0 user root jelszóval? #2179727
        Tony Magic
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Nemcsak.

          (Bár nem is értem, miért kéne bárkinek az én gépemre bejelentkeznie, ha az nem én vagyok. Ott, a gépnél.)

          Mivel ennek még nem olvastam utána, így üres ez a terület (is). Ha a netről akar valaki betörni, az nem a root jelszót keresi első sorban a desktop gépemen? Ha a jelszó kereső robotok rám találnak akkor milyen jelszót akarnak megtudni?

          Hozzászólás: 11.0 user root jelszóval? #2179728
          Tony Magic
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Nemcsak.

            (Bár nem is értem, miért kéne bárkinek az én gépemre bejelentkeznie, ha az nem én vagyok. Ott, a gépnél.)

            Mivel ennek még nem olvastam utána, így üres ez a terület (is). Ha a netről akar valaki betörni, az nem a root jelszót keresi első sorban a desktop gépemen? Ha a jelszó kereső robotok rám találnak akkor milyen jelszót akarnak megtudni?

            Hozzászólás: 11.0 user root jelszóval? #2179723
            Tony Magic
            Felhasználó

              Azt meg tudom oldani, hogy sikertelen bejelentkezés esetén mondjuk 5mp szünet és csak utána próbálkozhatok? Vagy a betörés desktop gépeken nem ezen a csatornán történik?

              Hozzászólás: 11.0 user root jelszóval? #2179724
              Tony Magic
              Felhasználó

                Azt meg tudom oldani, hogy sikertelen bejelentkezés esetén mondjuk 5mp szünet és csak utána próbálkozhatok? Vagy a betörés desktop gépeken nem ezen a csatornán történik?

                Hozzászólás: Topic zárások #2179767
                Tony Magic
                Felhasználó

                  Jók az ötletek, köcc 🙂

                  Hozzászólás: Topic zárások #2179768
                  Tony Magic
                  Felhasználó

                    Jók az ötletek, köcc 🙂

                    Hozzászólás: Topic zárások #2179761
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      Sajnálnám, ha a feledés homályába veszne a bezárt topic tartalma, ugyanis olyan szípet írtam, hogy magam is megkönnyeztem mikor visszaolvastam 🙂

                      Hozzászólás: Topic zárások #2179762
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Sajnálnám, ha a feledés homályába veszne a bezárt topic tartalma, ugyanis olyan szípet írtam, hogy magam is megkönnyeztem mikor visszaolvastam 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 921-930 / 2,708