Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Simico wrote:Köszönöm, hogy ma is röhöghettem egy jót. Tulajdonképpen csak ezért nézek be néha erre az oldalra és szerencsére lelkes barátunk mindig gondoskodik a kacagásról 🙂
Melyik részen derültél olyan jót?
Simico wrote:Köszönöm, hogy ma is röhöghettem egy jót. Tulajdonképpen csak ezért nézek be néha erre az oldalra és szerencsére lelkes barátunk mindig gondoskodik a kacagásról 🙂Melyik részen derültél olyan jót?
kisbetu wrote:Nemcsak.(Bár nem is értem, miért kéne bárkinek az én gépemre bejelentkeznie, ha az nem én vagyok. Ott, a gépnél.)
Mivel ennek még nem olvastam utána, így üres ez a terület (is). Ha a netről akar valaki betörni, az nem a root jelszót keresi első sorban a desktop gépemen? Ha a jelszó kereső robotok rám találnak akkor milyen jelszót akarnak megtudni?
kisbetu wrote:Nemcsak.(Bár nem is értem, miért kéne bárkinek az én gépemre bejelentkeznie, ha az nem én vagyok. Ott, a gépnél.)
Mivel ennek még nem olvastam utána, így üres ez a terület (is). Ha a netről akar valaki betörni, az nem a root jelszót keresi első sorban a desktop gépemen? Ha a jelszó kereső robotok rám találnak akkor milyen jelszót akarnak megtudni?
Azt meg tudom oldani, hogy sikertelen bejelentkezés esetén mondjuk 5mp szünet és csak utána próbálkozhatok? Vagy a betörés desktop gépeken nem ezen a csatornán történik?
Azt meg tudom oldani, hogy sikertelen bejelentkezés esetén mondjuk 5mp szünet és csak utána próbálkozhatok? Vagy a betörés desktop gépeken nem ezen a csatornán történik?
Jók az ötletek, köcc 🙂
Jók az ötletek, köcc 🙂
Sajnálnám, ha a feledés homályába veszne a bezárt topic tartalma, ugyanis olyan szípet írtam, hogy magam is megkönnyeztem mikor visszaolvastam 🙂
Sajnálnám, ha a feledés homályába veszne a bezárt topic tartalma, ugyanis olyan szípet írtam, hogy magam is megkönnyeztem mikor visszaolvastam 🙂
-
SzerzőBejegyzés