Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 931-940 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hogyan védhetjük meg önmagunkat ? #2154075
    Tony Magic
    Felhasználó
      ELaci wrote:
      Úgy tűnik el lesztek az én témámmal egy darabig, rágódjatok a csonton!

      Nekem soha nem volt veled konfliktusom, így remélem ugyanolyan barátsággal olvasod soraimat, mint amilyen barátsággal írom neked. kisbetu modora nem mindenkinek nyeri el a tetszését, mint ahogy egyikünk sem tökéletes. Ilyen esetekben ha visszaolvasod néhány hozzászólásomat, magam is hangot adtam nemtetszésemnek, de ennek meg van a maga elfogadható ironikus, vagy éppen cinikus és főleg kulturált lehetősége. Éljünk vele, ezzel a netikettet nem sértjük meg és mégis jó érzés visszavágni úgy, hogy azzal nagyot nem sértünk, ugyanakkor éreztetjük azt, hogy velünk sem lehet mindent megtenni 🙂  Mindenki értékes számomra aki a fórumban a Linuxszal kapcsolatban  előrébb visz bennünket (igen, még kisbetu is 🙂  ). Amennyiben úgy érzed hülyeség amit írtam, akkor vagy maradsz és szembesülsz minden nap azzal amit eddig is tapasztaltál, vagy továbbra is fontos marad számodra a Linux és a segítség azoknak akiknek erre szükségük van, néha beszólsz kulturáltan, ha sérelem ér, vagy amit nem szeretnék, hogy elhagyod a jó vagy  számodra kevésbé jó embereket.

      Hozzászólás: Hogyan védhetjük meg önmagunkat ? #2154076
      Tony Magic
      Felhasználó
        ELaci wrote:
        Úgy tűnik el lesztek az én témámmal egy darabig, rágódjatok a csonton!

        Nekem soha nem volt veled konfliktusom, így remélem ugyanolyan barátsággal olvasod soraimat, mint amilyen barátsággal írom neked. kisbetu modora nem mindenkinek nyeri el a tetszését, mint ahogy egyikünk sem tökéletes. Ilyen esetekben ha visszaolvasod néhány hozzászólásomat, magam is hangot adtam nemtetszésemnek, de ennek meg van a maga elfogadható ironikus, vagy éppen cinikus és főleg kulturált lehetősége. Éljünk vele, ezzel a netikettet nem sértjük meg és mégis jó érzés visszavágni úgy, hogy azzal nagyot nem sértünk, ugyanakkor éreztetjük azt, hogy velünk sem lehet mindent megtenni 🙂  Mindenki értékes számomra aki a fórumban a Linuxszal kapcsolatban  előrébb visz bennünket (igen, még kisbetu is 🙂  ). Amennyiben úgy érzed hülyeség amit írtam, akkor vagy maradsz és szembesülsz minden nap azzal amit eddig is tapasztaltál, vagy továbbra is fontos marad számodra a Linux és a segítség azoknak akiknek erre szükségük van, néha beszólsz kulturáltan, ha sérelem ér, vagy amit nem szeretnék, hogy elhagyod a jó vagy  számodra kevésbé jó embereket.

        Hozzászólás: 11.0 user root jelszóval? #2179717
        Tony Magic
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Ott a pont. Szerencsédre megírta, mire jöttem.

          Mihez is kell az a szerencse?

          Hozzászólás: 11.0 user root jelszóval? #2179718
          Tony Magic
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Ott a pont. Szerencsédre megírta, mire jöttem.

            Mihez is kell az a szerencse?

            Hozzászólás: 11.0 user root jelszóval? #2179713
            Tony Magic
            Felhasználó
              strapal wrote:
              Emlékeim szerint, amikor létrehoztam saját magamat, akkor bevolt ikszelve egy olyan opció is, hogy az adott felhasználó jelszavának használata root jelszóként is.

              Ezt látod nem néztem, vagy legalább is nem emlékszek rá, de biztosan így van, hiszen ez logikus. Köszönöm 🙂

              Hozzászólás: 11.0 user root jelszóval? #2179714
              Tony Magic
              Felhasználó
                strapal wrote:
                Emlékeim szerint, amikor létrehoztam saját magamat, akkor bevolt ikszelve egy olyan opció is, hogy az adott felhasználó jelszavának használata root jelszóként is.

                Ezt látod nem néztem, vagy legalább is nem emlékszek rá, de biztosan így van, hiszen ez logikus. Köszönöm 🙂

                Hozzászólás: 11.0 user root jelszóval? #2179709
                Tony Magic
                Felhasználó

                  Mindkét telepítésnél azt tapasztaltam, hogy megkérdezi a suse, hogy mi a teljes nevem, majd a felhasználói nevet kéri és egy jelszót a root-nak. Bejelöltem, hogy legyen bejelentkezési felület, így az első bejelentkezéskor (mivel csak 1db jelszót kért a suse, nem úgy mint a 10.3-ban) csak a root jelszóval tudtam bemenni a sima felhasználói fiókba.

                  Hozzászólás: 11.0 user root jelszóval? #2179710
                  Tony Magic
                  Felhasználó

                    Mindkét telepítésnél azt tapasztaltam, hogy megkérdezi a suse, hogy mi a teljes nevem, majd a felhasználói nevet kéri és egy jelszót a root-nak. Bejelöltem, hogy legyen bejelentkezési felület, így az első bejelentkezéskor (mivel csak 1db jelszót kért a suse, nem úgy mint a 10.3-ban) csak a root jelszóval tudtam bemenni a sima felhasználói fiókba.

                    Hozzászólás: 8.04 alatt modem felélesztése #2179695
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      lapatyo wrote:
                      az a baj, hogyTéged is, mint kezdőt mindenféle kozolos hókusz-pókusszal elijesztenek ettől a rendszertől. Simán próbáld ki a KPPP nevű progival, nekem a HUAWEI modem tökéletesen megy vele.

                      http://linux.nincs.com/kppp/

                      Hozzászólás: 8.04 alatt modem felélesztése #2179696
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        lapatyo wrote:
                        az a baj, hogyTéged is, mint kezdőt mindenféle kozolos hókusz-pókusszal elijesztenek ettől a rendszertől. Simán próbáld ki a KPPP nevű progival, nekem a HUAWEI modem tökéletesen megy vele.

                        http://linux.nincs.com/kppp/

                      10 bejegyzés megtekintése - 931-940 / 2,708