Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ELaci wrote:Úgy tűnik el lesztek az én témámmal egy darabig, rágódjatok a csonton!
Nekem soha nem volt veled konfliktusom, így remélem ugyanolyan barátsággal olvasod soraimat, mint amilyen barátsággal írom neked. kisbetu modora nem mindenkinek nyeri el a tetszését, mint ahogy egyikünk sem tökéletes. Ilyen esetekben ha visszaolvasod néhány hozzászólásomat, magam is hangot adtam nemtetszésemnek, de ennek meg van a maga elfogadható ironikus, vagy éppen cinikus és főleg kulturált lehetősége. Éljünk vele, ezzel a netikettet nem sértjük meg és mégis jó érzés visszavágni úgy, hogy azzal nagyot nem sértünk, ugyanakkor éreztetjük azt, hogy velünk sem lehet mindent megtenni 🙂 Mindenki értékes számomra aki a fórumban a Linuxszal kapcsolatban előrébb visz bennünket (igen, még kisbetu is 🙂 ). Amennyiben úgy érzed hülyeség amit írtam, akkor vagy maradsz és szembesülsz minden nap azzal amit eddig is tapasztaltál, vagy továbbra is fontos marad számodra a Linux és a segítség azoknak akiknek erre szükségük van, néha beszólsz kulturáltan, ha sérelem ér, vagy amit nem szeretnék, hogy elhagyod a jó vagy számodra kevésbé jó embereket.
ELaci wrote:Úgy tűnik el lesztek az én témámmal egy darabig, rágódjatok a csonton!Nekem soha nem volt veled konfliktusom, így remélem ugyanolyan barátsággal olvasod soraimat, mint amilyen barátsággal írom neked. kisbetu modora nem mindenkinek nyeri el a tetszését, mint ahogy egyikünk sem tökéletes. Ilyen esetekben ha visszaolvasod néhány hozzászólásomat, magam is hangot adtam nemtetszésemnek, de ennek meg van a maga elfogadható ironikus, vagy éppen cinikus és főleg kulturált lehetősége. Éljünk vele, ezzel a netikettet nem sértjük meg és mégis jó érzés visszavágni úgy, hogy azzal nagyot nem sértünk, ugyanakkor éreztetjük azt, hogy velünk sem lehet mindent megtenni 🙂 Mindenki értékes számomra aki a fórumban a Linuxszal kapcsolatban előrébb visz bennünket (igen, még kisbetu is 🙂 ). Amennyiben úgy érzed hülyeség amit írtam, akkor vagy maradsz és szembesülsz minden nap azzal amit eddig is tapasztaltál, vagy továbbra is fontos marad számodra a Linux és a segítség azoknak akiknek erre szükségük van, néha beszólsz kulturáltan, ha sérelem ér, vagy amit nem szeretnék, hogy elhagyod a jó vagy számodra kevésbé jó embereket.
kisbetu wrote:Ott a pont. Szerencsédre megírta, mire jöttem.Mihez is kell az a szerencse?
kisbetu wrote:Ott a pont. Szerencsédre megírta, mire jöttem.Mihez is kell az a szerencse?
strapal wrote:Emlékeim szerint, amikor létrehoztam saját magamat, akkor bevolt ikszelve egy olyan opció is, hogy az adott felhasználó jelszavának használata root jelszóként is.Ezt látod nem néztem, vagy legalább is nem emlékszek rá, de biztosan így van, hiszen ez logikus. Köszönöm 🙂
strapal wrote:Emlékeim szerint, amikor létrehoztam saját magamat, akkor bevolt ikszelve egy olyan opció is, hogy az adott felhasználó jelszavának használata root jelszóként is.Ezt látod nem néztem, vagy legalább is nem emlékszek rá, de biztosan így van, hiszen ez logikus. Köszönöm 🙂
Mindkét telepítésnél azt tapasztaltam, hogy megkérdezi a suse, hogy mi a teljes nevem, majd a felhasználói nevet kéri és egy jelszót a root-nak. Bejelöltem, hogy legyen bejelentkezési felület, így az első bejelentkezéskor (mivel csak 1db jelszót kért a suse, nem úgy mint a 10.3-ban) csak a root jelszóval tudtam bemenni a sima felhasználói fiókba.
Mindkét telepítésnél azt tapasztaltam, hogy megkérdezi a suse, hogy mi a teljes nevem, majd a felhasználói nevet kéri és egy jelszót a root-nak. Bejelöltem, hogy legyen bejelentkezési felület, így az első bejelentkezéskor (mivel csak 1db jelszót kért a suse, nem úgy mint a 10.3-ban) csak a root jelszóval tudtam bemenni a sima felhasználói fiókba.
lapatyo wrote:az a baj, hogyTéged is, mint kezdőt mindenféle kozolos hókusz-pókusszal elijesztenek ettől a rendszertől. Simán próbáld ki a KPPP nevű progival, nekem a HUAWEI modem tökéletesen megy vele.lapatyo wrote:az a baj, hogyTéged is, mint kezdőt mindenféle kozolos hókusz-pókusszal elijesztenek ettől a rendszertől. Simán próbáld ki a KPPP nevű progival, nekem a HUAWEI modem tökéletesen megy vele. -
SzerzőBejegyzés