Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 941-950 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 8.04 alatt modem felélesztése #2179689
    Tony Magic
    Felhasználó

      Köszönöm szépen attila1964 a fáradozásodat, nem megy nekem ez az ubuntu, valószínűleg a konzol és a fájlok alaposabb ismerete megoldotta volna a gondjaimat. Így marad tartalék rendszernek is a suse, azt legalább tudom használni és mára már egyedül beállítani 2 perc alatt mindent amit csak szeretnék. Nem rossz az ubuntu, csak nekem nem jött be.

      Hozzászólás: 8.04 alatt modem felélesztése #2179690
      Tony Magic
      Felhasználó

        Köszönöm szépen attila1964 a fáradozásodat, nem megy nekem ez az ubuntu, valószínűleg a konzol és a fájlok alaposabb ismerete megoldotta volna a gondjaimat. Így marad tartalék rendszernek is a suse, azt legalább tudom használni és mára már egyedül beállítani 2 perc alatt mindent amit csak szeretnék. Nem rossz az ubuntu, csak nekem nem jött be.

        Hozzászólás: kdenlive kifagy. #2178957
        Tony Magic
        Felhasználó
          Simico wrote:
          Tony Magic wrote:
          Induláskor jelezte, hogy az ffmpeg-el nem tud mit kezdeni. Tudja valaki, hogy az ffmpeg hiányában mit nem tudok majd megvalósítani a programmal?

          Videókat szerkeszteni.
          El nem tudom képzelni, hogy neked miért ilyen borzalmasan nehéz bármilyen programot feltelepíteni… Én yast-ban kijelöltem a kdenlive-kde4-et telepítésre és simán felment, működik, szerkesztettem is vele egy-két kisebb videófájlt. KDE 3.5, csak a standard + packman repo van beállítva.

          10.3 alatt is ez volt, megoldom aztán idővel 🙂

          Hozzászólás: kdenlive kifagy. #2178958
          Tony Magic
          Felhasználó
            Simico wrote:
            Tony Magic wrote:
            Induláskor jelezte, hogy az ffmpeg-el nem tud mit kezdeni. Tudja valaki, hogy az ffmpeg hiányában mit nem tudok majd megvalósítani a programmal?

            Videókat szerkeszteni.
            El nem tudom képzelni, hogy neked miért ilyen borzalmasan nehéz bármilyen programot feltelepíteni… Én yast-ban kijelöltem a kdenlive-kde4-et telepítésre és simán felment, működik, szerkesztettem is vele egy-két kisebb videófájlt. KDE 3.5, csak a standard + packman repo van beállítva.

            10.3 alatt is ez volt, megoldom aztán idővel 🙂

            Tony Magic
            Felhasználó

              Ezek a tulajdonságai annak az avi fájlnak amit tovább fogok majd tömöríteni.

              Tony Magic
              Felhasználó

                Ezek a tulajdonságai annak az avi fájlnak amit tovább fogok majd tömöríteni.

                Hozzászólás: Mi lesz a Linuxal, ha elterjed? #2179093
                Tony Magic
                Felhasználó
                  vector wrote:
                  pomm wrote:
                  Én csodálom, hogy vector még egyáltalán tudja működtetni a cégét és nem lehetetlenítették teljesen el. Mert ilyenkor az a szokásuk.

                  hmm.. hajszálon táncolok, a legnagyobb adósom az állam, lehet, hogy szándékosan, 7. hónapja lejárt számlák mellett növekvő rezsivel, költségekkel és gazdasági válsággal.

                  7 hónapja nem kaptad meg a pénzedet? Tettél lépéseket jogi úton? Gondolom ilyenkor is jár a kamat.

                  Hozzászólás: Mi lesz a Linuxal, ha elterjed? #2179094
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    vector wrote:
                    pomm wrote:
                    Én csodálom, hogy vector még egyáltalán tudja működtetni a cégét és nem lehetetlenítették teljesen el. Mert ilyenkor az a szokásuk.

                    hmm.. hajszálon táncolok, a legnagyobb adósom az állam, lehet, hogy szándékosan, 7. hónapja lejárt számlák mellett növekvő rezsivel, költségekkel és gazdasági válsággal.

                    7 hónapja nem kaptad meg a pénzedet? Tettél lépéseket jogi úton? Gondolom ilyenkor is jár a kamat.

                    Hozzászólás: suse 11.0 nagy fájlok törlése. #2179459
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Tony Magic wrote:
                      Köszönöm az érdekesen megfogalmazott válaszokat 🙂

                      Én pedig köszönöm, hogy a „Magyar Nyelv” helyesírásának ismét fittyet hányva, ismét pontot tettél a cím végére.
                      Smile.jpg

                      Szívesen, máskor is 🙂

                      Hozzászólás: suse 11.0 nagy fájlok törlése. #2179460
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        Tony Magic wrote:
                        Köszönöm az érdekesen megfogalmazott válaszokat 🙂

                        Én pedig köszönöm, hogy a „Magyar Nyelv” helyesírásának ismét fittyet hányva, ismét pontot tettél a cím végére.
                        Smile.jpg

                        Szívesen, máskor is 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 941-950 / 2,708