Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Köszönöm szépen attila1964 a fáradozásodat, nem megy nekem ez az ubuntu, valószínűleg a konzol és a fájlok alaposabb ismerete megoldotta volna a gondjaimat. Így marad tartalék rendszernek is a suse, azt legalább tudom használni és mára már egyedül beállítani 2 perc alatt mindent amit csak szeretnék. Nem rossz az ubuntu, csak nekem nem jött be.
Köszönöm szépen attila1964 a fáradozásodat, nem megy nekem ez az ubuntu, valószínűleg a konzol és a fájlok alaposabb ismerete megoldotta volna a gondjaimat. Így marad tartalék rendszernek is a suse, azt legalább tudom használni és mára már egyedül beállítani 2 perc alatt mindent amit csak szeretnék. Nem rossz az ubuntu, csak nekem nem jött be.
Simico wrote:Tony Magic wrote:Induláskor jelezte, hogy az ffmpeg-el nem tud mit kezdeni. Tudja valaki, hogy az ffmpeg hiányában mit nem tudok majd megvalósítani a programmal?Videókat szerkeszteni.
El nem tudom képzelni, hogy neked miért ilyen borzalmasan nehéz bármilyen programot feltelepíteni… Én yast-ban kijelöltem a kdenlive-kde4-et telepítésre és simán felment, működik, szerkesztettem is vele egy-két kisebb videófájlt. KDE 3.5, csak a standard + packman repo van beállítva.10.3 alatt is ez volt, megoldom aztán idővel 🙂
Simico wrote:Tony Magic wrote:Induláskor jelezte, hogy az ffmpeg-el nem tud mit kezdeni. Tudja valaki, hogy az ffmpeg hiányában mit nem tudok majd megvalósítani a programmal?Videókat szerkeszteni.
El nem tudom képzelni, hogy neked miért ilyen borzalmasan nehéz bármilyen programot feltelepíteni… Én yast-ban kijelöltem a kdenlive-kde4-et telepítésre és simán felment, működik, szerkesztettem is vele egy-két kisebb videófájlt. KDE 3.5, csak a standard + packman repo van beállítva.10.3 alatt is ez volt, megoldom aztán idővel 🙂
Ezek a tulajdonságai annak az avi fájlnak amit tovább fogok majd tömöríteni.
Ezek a tulajdonságai annak az avi fájlnak amit tovább fogok majd tömöríteni.
vector wrote:pomm wrote:Én csodálom, hogy vector még egyáltalán tudja működtetni a cégét és nem lehetetlenítették teljesen el. Mert ilyenkor az a szokásuk.hmm.. hajszálon táncolok, a legnagyobb adósom az állam, lehet, hogy szándékosan, 7. hónapja lejárt számlák mellett növekvő rezsivel, költségekkel és gazdasági válsággal.
7 hónapja nem kaptad meg a pénzedet? Tettél lépéseket jogi úton? Gondolom ilyenkor is jár a kamat.
vector wrote:pomm wrote:Én csodálom, hogy vector még egyáltalán tudja működtetni a cégét és nem lehetetlenítették teljesen el. Mert ilyenkor az a szokásuk.hmm.. hajszálon táncolok, a legnagyobb adósom az állam, lehet, hogy szándékosan, 7. hónapja lejárt számlák mellett növekvő rezsivel, költségekkel és gazdasági válsággal.
7 hónapja nem kaptad meg a pénzedet? Tettél lépéseket jogi úton? Gondolom ilyenkor is jár a kamat.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Köszönöm az érdekesen megfogalmazott válaszokat 🙂Én pedig köszönöm, hogy a „Magyar Nyelv” helyesírásának ismét fittyet hányva, ismét pontot tettél a cím végére.

Szívesen, máskor is 🙂
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Köszönöm az érdekesen megfogalmazott válaszokat 🙂Én pedig köszönöm, hogy a „Magyar Nyelv” helyesírásának ismét fittyet hányva, ismét pontot tettél a cím végére.

Szívesen, máskor is 🙂
-
SzerzőBejegyzés
