Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Köszönöm az érdekesen megfogalmazott válaszokat 🙂
Köszönöm az érdekesen megfogalmazott válaszokat 🙂
labor wrote:Most sírjak, vagy nevessek?Ahogy érzed, Én minden esetre örültem neki 🙂
labor wrote:Most sírjak, vagy nevessek?Ahogy érzed, Én minden esetre örültem neki 🙂
Fura dolgot találtam 🙂 Konzolban rm filenév és lőn világosság, 0,5 mp alatt eltűnt a nagy file 🙂
Fura dolgot találtam 🙂 Konzolban rm filenév és lőn világosság, 0,5 mp alatt eltűnt a nagy file 🙂
Macskajancsi wrote:Ha beállítottad, hogy a törlés a kukába menjen, akkor egy nagyobb merevlemezt kell a gépbe tenni. 🙂Jól van, ezt tudom, csak azt nem, hogyan lehet megoldani, hogy egyből törölje? 🙂
Macskajancsi wrote:Ha beállítottad, hogy a törlés a kukába menjen, akkor egy nagyobb merevlemezt kell a gépbe tenni. 🙂Jól van, ezt tudom, csak azt nem, hogyan lehet megoldani, hogy egyből törölje? 🙂
Mi lesz így ezzel a fórummal, ha már az offtopicot is szét offoljátok? 😛
Ezé nem terjed el a Linux 😛Mi lesz így ezzel a fórummal, ha már az offtopicot is szét offoljátok? 😛
Ezé nem terjed el a Linux 😛 -
SzerzőBejegyzés