uzsolt Adatlap Indított témakörök Hozzászólások Hozzászólások 10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 9,618 ← 1 2 3 … 100 101 102 … 960 961 962 → Szerző Bejegyzés 2009-05-28-08:10 Hozzászólás: SMS szerver #2188125 uzsoltFelhasználó 1. Disztró? 2. Érdemes a csomagkezelőben az sms szóra rákeresni. 3. Milyen ez az ügyfélnyilvántartó program? Azaz hogyan tárolja az adatokat, lehet-e exportálni, hogy egy esetleges program ezt fel tudja használni? 2009-05-27-11:50 Hozzászólás: Kocsma topik #1951993 uzsoltFelhasználó vizsla wrote: Van egy teoretikus kisebbség. Tudod, ki hiszi ezt el neked 😛 2009-05-27-11:45 Hozzászólás: nem funkcionáló gombok #2183754 uzsoltFelhasználó Az ablakkezelőd (KDE, Gnome, nem tudom, mit használsz) beállításai között nincs? Esetleg a „rendszertálcán” egy zászló nem fityeg? 2009-05-27-11:45 Hozzászólás: nem funkcionáló gombok #2183755 uzsoltFelhasználó Az ablakkezelőd (KDE, Gnome, nem tudom, mit használsz) beállításai között nincs? Esetleg a „rendszertálcán” egy zászló nem fityeg? 2009-05-26-20:08 Hozzászólás: Kocsma topik #1951986 uzsoltFelhasználó bacsi2 wrote: Végtelen ciklusba kerültem*. Az egyik kérdésre egyik válasz sem volt szimpatikus. Nálam is volt ilyen. Aztán a legkevésbé rosszat próbáltam választani. 2009-05-26-20:00 Hozzászólás: Kocsma topik #1951985 uzsoltFelhasználó Ja, nézd meg a képet! Mennyi adatot eltárolt már! 😉 2009-05-26-18:48 Hozzászólás: Kocsma topik #1951982 uzsoltFelhasználó Hm. Érdekes. Én még életemben nem szavaztam jobboldali(nak mondott) pártra, de attól függetlenül jobb-konzervatív vagyok. Ismerd meg önmagad 🙂 2009-05-26-15:32 Hozzászólás: USB 3.0, de vajon mihez? #2187820 uzsoltFelhasználó Vicces 🙂 2009-05-26-15:32 Hozzászólás: USB 3.0, de vajon mihez? #2187821 uzsoltFelhasználó Vicces 🙂 2009-05-25-19:22 Hozzászólás: ~=:=~ { A nap fotója } ~=:=~ #2099107 uzsoltFelhasználó Akkor hazudott! A srác akkor nem nézi, hanem hallgatja 😀 Szerző Bejegyzés 10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 9,618 ← 1 2 3 … 100 101 102 … 960 961 962 →