uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mobil Internet (web and walk stick) #2185289
    uzsolt
    Felhasználó
      vector wrote:
      glen wrote:
      A Pantera-ról még sohasem hallottam…

      Mi sem! Segíts nekünk, hogy ne legyünk tudatlanok…
      Nem-e? Pedig jó kis zenekar (volt):
      http://hu.wikipedia.org/wiki/Pantera

      Hozzászólás: Kocsma topik #1951906
      uzsolt
      Felhasználó

        Ja, én nem vagyok rasszista. Mindenkit egyformán utálok.

        Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184930
        uzsolt
        Felhasználó

          Szerintem ez a szál is érdekes lehet:
          http://linux.derkeiler.com/Mailing-Lists/SuSE/2008-12/msg02079.html
          Nyálazd végig, próbáld végig, hátha. Nekem se Suse-m, se ilyen kártyám nincs.

          Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184931
          uzsolt
          Felhasználó

            Szerintem ez a szál is érdekes lehet:
            http://linux.derkeiler.com/Mailing-Lists/SuSE/2008-12/msg02079.html
            Nyálazd végig, próbáld végig, hátha. Nekem se Suse-m, se ilyen kártyám nincs.

            Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184928
            uzsolt
            Felhasználó

              Talán a kernel-source-ot vagy kernel-headers-t vagy valami ilyesmit kell telepítened. Ui. szerintem (bár nem vagyok suse-s) ez hozza majd a .config-ot.

              Szerk.:
              Ezt láttad már? Bár mintha kisbetu okostojás linkelte volna…

              Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184929
              uzsolt
              Felhasználó

                Talán a kernel-source-ot vagy kernel-headers-t vagy valami ilyesmit kell telepítened. Ui. szerintem (bár nem vagyok suse-s) ez hozza majd a .config-ot.

                Szerk.:
                Ezt láttad már? Bár mintha kisbetu okostojás linkelte volna…

                Hozzászólás: Kocsma topik #1951904
                uzsolt
                Felhasználó
                  strapal wrote:
                  És ne rekessz ki senkit

                  Nem rekeszthetek ki senkit, kirekesztek hát mindenkit.

                  Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184924
                  uzsolt
                  Felhasználó
                    Tony Magic wrote:
                    Mivel Te olyan nagyon okos vagy, biztosan el tudod magyarázni hogyan kell egy szakmai kérdést feltenni az AR242x-el kapcsolatban.
                    Már kb. 3 és fél órával előtted válaszolt:

                    kisbetu wrote:
                    Ilyenkor szokták segítőkész emberek kérni, hogy másold be a hibaüzenetet.
                    Hozzászólás: AR242x firmware suse 11.0 #2184925
                    uzsolt
                    Felhasználó
                      Tony Magic wrote:
                      Mivel Te olyan nagyon okos vagy, biztosan el tudod magyarázni hogyan kell egy szakmai kérdést feltenni az AR242x-el kapcsolatban.
                      Már kb. 3 és fél órával előtted válaszolt:

                      kisbetu wrote:
                      Ilyenkor szokták segítőkész emberek kérni, hogy másold be a hibaüzenetet.
                      Hozzászólás: Kocsma topik #1951891
                      uzsolt
                      Felhasználó
                        Tony Magic wrote:
                        Köszönöm szépen a videót, tökéletesen példázza azon törekvéseinket amit tenni akarunk: http://www.zoldek.hu

                        Vártam már, mikor fog előkerülni 😛

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 9,618