Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vector wrote:glen wrote:A Pantera-ról még sohasem hallottam…
Mi sem! Segíts nekünk, hogy ne legyünk tudatlanok…
Nem-e? Pedig jó kis zenekar (volt):
http://hu.wikipedia.org/wiki/PanteraJa, én nem vagyok rasszista. Mindenkit egyformán utálok.
Szerintem ez a szál is érdekes lehet:
http://linux.derkeiler.com/Mailing-Lists/SuSE/2008-12/msg02079.html
Nyálazd végig, próbáld végig, hátha. Nekem se Suse-m, se ilyen kártyám nincs.Szerintem ez a szál is érdekes lehet:
http://linux.derkeiler.com/Mailing-Lists/SuSE/2008-12/msg02079.html
Nyálazd végig, próbáld végig, hátha. Nekem se Suse-m, se ilyen kártyám nincs.Talán a kernel-source-ot vagy kernel-headers-t vagy valami ilyesmit kell telepítened. Ui. szerintem (bár nem vagyok suse-s) ez hozza majd a .config-ot.
Szerk.:
Ezt láttad már? Bár mintha kisbetu okostojás linkelte volna…Talán a kernel-source-ot vagy kernel-headers-t vagy valami ilyesmit kell telepítened. Ui. szerintem (bár nem vagyok suse-s) ez hozza majd a .config-ot.
Szerk.:
Ezt láttad már? Bár mintha kisbetu okostojás linkelte volna…strapal wrote:És ne rekessz ki senkitNem rekeszthetek ki senkit, kirekesztek hát mindenkit.
Tony Magic wrote:Mivel Te olyan nagyon okos vagy, biztosan el tudod magyarázni hogyan kell egy szakmai kérdést feltenni az AR242x-el kapcsolatban.
Már kb. 3 és fél órával előtted válaszolt:kisbetu wrote:Ilyenkor szokták segítőkész emberek kérni, hogy másold be a hibaüzenetet.Tony Magic wrote:Mivel Te olyan nagyon okos vagy, biztosan el tudod magyarázni hogyan kell egy szakmai kérdést feltenni az AR242x-el kapcsolatban.
Már kb. 3 és fél órával előtted válaszolt:kisbetu wrote:Ilyenkor szokták segítőkész emberek kérni, hogy másold be a hibaüzenetet.Tony Magic wrote:Köszönöm szépen a videót, tökéletesen példázza azon törekvéseinket amit tenni akarunk: http://www.zoldek.huVártam már, mikor fog előkerülni 😛
-
SzerzőBejegyzés