Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem tudom. Amikor én állítottam be a nyomtatómat egy friss rendszeren webes felületen keresztül, semmi rútság nem kellett. Amikor felhasználónevet és jelszót kért, akkor a sajátomat adtam meg.
A másik fórumon se?
2009-02-27-19:13 Hozzászólás: Uhu 2.1 ext fájlrendszer nem olvasható, ext4-nek látja minden #2183689Hulyesamu wrote:Bootolást nem lehet valamivel megakasztani, vagy a GRUB-ból init 3-at kiadni?
A grub-ban a kernel opciók végére egy hármast írni?2009-02-27-19:13 Hozzászólás: Uhu 2.1 ext fájlrendszer nem olvasható, ext4-nek látja minden #2183690Hulyesamu wrote:Bootolást nem lehet valamivel megakasztani, vagy a GRUB-ból init 3-at kiadni?
A grub-ban a kernel opciók végére egy hármast írni?– Mit mond Ádám Keplernek, ha összefutnak Londonban?
– ?
– Nem vagy valami jó színben.Jajj, de gonosz volt 😀
Jajj, de gonosz volt 😀
Mishi wrote:uzsolt: pont a letisztultsága miatt szeretem a gnome-ot. Legalább tudok mivel szenvedni. 🙂 (Persze azt is tudom, hogy napjainkban trendi szídni a gnome-ot, de ez már megint csak egy újabb off lenne, úgyhogy … i-i-igen, mégis csak a kde a csúcs.)Most ez hogy jön ide?
Mishi wrote:uzsolt: pont a letisztultsága miatt szeretem a gnome-ot. Legalább tudok mivel szenvedni. 🙂 (Persze azt is tudom, hogy napjainkban trendi szídni a gnome-ot, de ez már megint csak egy újabb off lenne, úgyhogy … i-i-igen, mégis csak a kde a csúcs.)Most ez hogy jön ide?
Mishi wrote:Vagy mondjatok egy olyan, ezeknél gyorsabb disztrót, ami rpm alapú, stabil és új gnome-mal rendelkezik, gondtalanul felmegy rá az ati driver és már a telepítés során minden lényeges, fordításhoz szükséges csomagot feltesz, ha kérem. Ja, és x86_64-es változata legyen. 🙂PLD. Nem tudom, hogy gyorsabb-e „ezeknél”, meg hogy melyik az új gnome. De arra készülj fel, hogy semmi grafikus beállítócsoda nem lesz, neked kell megcsinálnod mindent, parancssorban…
-
SzerzőBejegyzés