uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,121-1,130 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: cups user hozzáadása #2183957
    uzsolt
    Felhasználó

      Nem tudom. Amikor én állítottam be a nyomtatómat egy friss rendszeren webes felületen keresztül, semmi rútság nem kellett. Amikor felhasználónevet és jelszót kért, akkor a sajátomat adtam meg.

      Hozzászólás: slax-hu #1972396
      uzsolt
      Felhasználó

        A másik fórumon se?

        uzsolt
        Felhasználó
          Hulyesamu wrote:
          Bootolást nem lehet valamivel megakasztani, vagy a GRUB-ból init 3-at kiadni?
          A grub-ban a kernel opciók végére egy hármast írni?
          uzsolt
          Felhasználó
            Hulyesamu wrote:
            Bootolást nem lehet valamivel megakasztani, vagy a GRUB-ból init 3-at kiadni?
            A grub-ban a kernel opciók végére egy hármast írni?
            Hozzászólás: vicc #1924284
            uzsolt
            Felhasználó

              – Mit mond Ádám Keplernek, ha összefutnak Londonban?
              – ?                                 
              – Nem vagy valami jó színben.

              Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169914
              uzsolt
              Felhasználó

                Jajj, de gonosz volt 😀

                Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169915
                uzsolt
                Felhasználó

                  Jajj, de gonosz volt 😀

                  Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169904
                  uzsolt
                  Felhasználó
                    Mishi wrote:
                    uzsolt: pont a letisztultsága miatt szeretem a gnome-ot. Legalább tudok mivel szenvedni. 🙂 (Persze azt is tudom, hogy napjainkban trendi szídni a gnome-ot, de ez már megint csak egy újabb off lenne, úgyhogy … i-i-igen, mégis csak a kde a csúcs.)

                    Most ez hogy jön ide?

                    Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169905
                    uzsolt
                    Felhasználó
                      Mishi wrote:
                      uzsolt: pont a letisztultsága miatt szeretem a gnome-ot. Legalább tudok mivel szenvedni. 🙂 (Persze azt is tudom, hogy napjainkban trendi szídni a gnome-ot, de ez már megint csak egy újabb off lenne, úgyhogy … i-i-igen, mégis csak a kde a csúcs.)

                      Most ez hogy jön ide?

                      Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169900
                      uzsolt
                      Felhasználó
                        Mishi wrote:
                        Vagy mondjatok egy olyan, ezeknél gyorsabb disztrót, ami rpm alapú, stabil és új gnome-mal rendelkezik, gondtalanul felmegy rá az ati driver és már a telepítés során minden lényeges, fordításhoz szükséges csomagot feltesz, ha kérem. Ja, és x86_64-es változata legyen. 🙂

                        PLD. Nem tudom, hogy gyorsabb-e „ezeknél”, meg hogy melyik az új gnome. De arra készülj fel, hogy semmi grafikus beállítócsoda nem lesz, neked kell megcsinálnod mindent, parancssorban…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,121-1,130 / 9,618