uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,151-1,160 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse 11.0 desktop váltás #2183138
    uzsolt
    Felhasználó
      kim wrote:
      Gondoltam felrakom a Gnome-desktopot , fel is települt rendben
      Pontosan mit telepítettél fel?
      Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169768
      uzsolt
      Felhasználó
        Paler wrote:
        Na jó, akkor abba segíts, milyen Linux disztrót keresek ??

        Nem tudom, milyen disztrót keresel. De azért ezt a tesztet megcsinálnám a helyedben, hátha mond valami okosat:
        http://www.zegeniestudios.net/ldc/

        Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169769
        uzsolt
        Felhasználó
          Paler wrote:
          Na jó, akkor abba segíts, milyen Linux disztrót keresek ??

          Nem tudom, milyen disztrót keresel. De azért ezt a tesztet megcsinálnám a helyedben, hátha mond valami okosat:
          http://www.zegeniestudios.net/ldc/

          Hozzászólás: Telepített pr-ok indítása? #2182791
          uzsolt
          Felhasználó

            rpm -ql csomag-neve | grep bin

            Hozzászólás: Telepített pr-ok indítása? #2182792
            uzsolt
            Felhasználó

              rpm -ql csomag-neve | grep bin

              Hozzászólás: Pidgin fájlátvitel #2182231
              uzsolt
              Felhasználó
                Hybrid wrote:
                Lehet hogy nem segítettem, de gondoltam megosztom…

                Annyit igen, hogy valószínűleg valahol az én készülékemben van a hiba. Egyébként te is gmail-en (gtalk) keresztül?

                Hozzászólás: Pidgin fájlátvitel #2182232
                uzsolt
                Felhasználó
                  Hybrid wrote:
                  Lehet hogy nem segítettem, de gondoltam megosztom…

                  Annyit igen, hogy valószínűleg valahol az én készülékemben van a hiba. Egyébként te is gmail-en (gtalk) keresztül?

                  Hozzászólás: Pidgin fájlátvitel #2182225
                  uzsolt
                  Felhasználó
                    gabaman wrote:
                    Régebben belefutottam ebbe a problémába, ha jól tudom a proxy.jabber.org-ot kell használni.

                    Az „van használva”. A linket majd holnap mélyrehatóbban tanulmányozom.

                    Hozzászólás: Pidgin fájlátvitel #2182226
                    uzsolt
                    Felhasználó
                      gabaman wrote:
                      Régebben belefutottam ebbe a problémába, ha jól tudom a proxy.jabber.org-ot kell használni.

                      Az „van használva”. A linket majd holnap mélyrehatóbban tanulmányozom.

                      Hozzászólás: Pidgin fájlátvitel #2182223
                      uzsolt
                      Felhasználó

                        Azaz? A „File transfer proxy”-ra proxy.jabber.org van állítva, ami másnál megy.

                        If the user you’re trying to send to is using the Google Talk client, it isn’t possible as that client doesn’t use the standard XMPP file transfers.

                        Nekem ez gyanúsabb. Bár őszintén, nem teljesen értem.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,151-1,160 / 9,618