Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kim wrote:Gondoltam felrakom a Gnome-desktopot , fel is települt rendben
Pontosan mit telepítettél fel?Paler wrote:Na jó, akkor abba segíts, milyen Linux disztrót keresek ??Nem tudom, milyen disztrót keresel. De azért ezt a tesztet megcsinálnám a helyedben, hátha mond valami okosat:
http://www.zegeniestudios.net/ldc/Paler wrote:Na jó, akkor abba segíts, milyen Linux disztrót keresek ??Nem tudom, milyen disztrót keresel. De azért ezt a tesztet megcsinálnám a helyedben, hátha mond valami okosat:
http://www.zegeniestudios.net/ldc/rpm -ql csomag-neve | grep bin
rpm -ql csomag-neve | grep bin
Hybrid wrote:Lehet hogy nem segítettem, de gondoltam megosztom…Annyit igen, hogy valószínűleg valahol az én készülékemben van a hiba. Egyébként te is gmail-en (gtalk) keresztül?
Hybrid wrote:Lehet hogy nem segítettem, de gondoltam megosztom…Annyit igen, hogy valószínűleg valahol az én készülékemben van a hiba. Egyébként te is gmail-en (gtalk) keresztül?
gabaman wrote:Régebben belefutottam ebbe a problémába, ha jól tudom a proxy.jabber.org-ot kell használni.Az „van használva”. A linket majd holnap mélyrehatóbban tanulmányozom.
gabaman wrote:Régebben belefutottam ebbe a problémába, ha jól tudom a proxy.jabber.org-ot kell használni.Az „van használva”. A linket majd holnap mélyrehatóbban tanulmányozom.
Azaz? A „File transfer proxy”-ra proxy.jabber.org van állítva, ami másnál megy.
If the user you’re trying to send to is using the Google Talk client, it isn’t possible as that client doesn’t use the standard XMPP file transfers.
Nekem ez gyanúsabb. Bár őszintén, nem teljesen értem.
-
SzerzőBejegyzés