uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Pidgin fájlátvitel #2182224
    uzsolt
    Felhasználó

      Azaz? A „File transfer proxy”-ra proxy.jabber.org van állítva, ami másnál megy.

      If the user you’re trying to send to is using the Google Talk client, it isn’t possible as that client doesn’t use the standard XMPP file transfers.

      Nekem ez gyanúsabb. Bár őszintén, nem teljesen értem.

      Hozzászólás: Telefon firmware frissítés #2182108
      uzsolt
      Felhasználó
        Lizard wrote:
        ha a netezésnél komolyabb dolgot szeretnék csinálni, akkor menjek és win alól oldjam meg…

        Ez nem a linuxon múlik, hanem a hardvergyártókon, hogy nem csinálnak linux-binárist. Ha semmi más „komolyabb” dolgot nem akarsz csinálni ezen kívül, akkor teljesen jó lesz a linux.

        Hozzászólás: Telefon firmware frissítés #2182109
        uzsolt
        Felhasználó
          Lizard wrote:
          ha a netezésnél komolyabb dolgot szeretnék csinálni, akkor menjek és win alól oldjam meg…

          Ez nem a linuxon múlik, hanem a hardvergyártókon, hogy nem csinálnak linux-binárist. Ha semmi más „komolyabb” dolgot nem akarsz csinálni ezen kívül, akkor teljesen jó lesz a linux.

          Hozzászólás: vicc #1924280
          uzsolt
          Felhasználó

            Szánalmas vicc?

            Hozzászólás: Bugreport készítése #2182078
            uzsolt
            Felhasználó

              Disztró, verzió, jelenség pontos leírása (tehát nem csak annyi, hogy kifagy, hanem hibaüziket pontosan beírni), programverziók. Aztán majd kérdeznek még, ha valami hiányzik nekik. És igen, érdemes előtte szétnézni, de ha mégse találtad meg, azért meg fogják szerintem találni.

              Hozzászólás: Bugreport készítése #2182079
              uzsolt
              Felhasználó

                Disztró, verzió, jelenség pontos leírása (tehát nem csak annyi, hogy kifagy, hanem hibaüziket pontosan beírni), programverziók. Aztán majd kérdeznek még, ha valami hiányzik nekik. És igen, érdemes előtte szétnézni, de ha mégse találtad meg, azért meg fogják szerintem találni.

                Hozzászólás: CD DVD olvasási problémák #2181888
                uzsolt
                Felhasználó
                  InterMatrix wrote:
                  Nem írtad milyen disztribúciód van!? Sabayon?
                  LinuxForum.hu > Forum > Disztribúció specifikus gondok > [red]Sabayon[/red] > CD DVD olvasási problémák
                  Hozzászólás: CD DVD olvasási problémák #2181887
                  uzsolt
                  Felhasználó
                    InterMatrix wrote:
                    Nem írtad milyen disztribúciód van!? Sabayon?
                    LinuxForum.hu > Forum > Disztribúció specifikus gondok > [red]Sabayon[/red] > CD DVD olvasási problémák
                    Hozzászólás: KPPP nincs a CD-n, ho találom? #2181731
                    uzsolt
                    Felhasználó
                      labor wrote:
                      Van ilyen?

                      Van. A „legegyszerűbb” az ifconfig.

                      Hozzászólás: KPPP nincs a CD-n, ho találom? #2181732
                      uzsolt
                      Felhasználó
                        labor wrote:
                        Van ilyen?

                        Van. A „legegyszerűbb” az ifconfig.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 9,618