Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Azaz? A „File transfer proxy”-ra proxy.jabber.org van állítva, ami másnál megy.
If the user you’re trying to send to is using the Google Talk client, it isn’t possible as that client doesn’t use the standard XMPP file transfers.
Nekem ez gyanúsabb. Bár őszintén, nem teljesen értem.
Lizard wrote:ha a netezésnél komolyabb dolgot szeretnék csinálni, akkor menjek és win alól oldjam meg…Ez nem a linuxon múlik, hanem a hardvergyártókon, hogy nem csinálnak linux-binárist. Ha semmi más „komolyabb” dolgot nem akarsz csinálni ezen kívül, akkor teljesen jó lesz a linux.
Lizard wrote:ha a netezésnél komolyabb dolgot szeretnék csinálni, akkor menjek és win alól oldjam meg…Ez nem a linuxon múlik, hanem a hardvergyártókon, hogy nem csinálnak linux-binárist. Ha semmi más „komolyabb” dolgot nem akarsz csinálni ezen kívül, akkor teljesen jó lesz a linux.
Szánalmas vicc?
Disztró, verzió, jelenség pontos leírása (tehát nem csak annyi, hogy kifagy, hanem hibaüziket pontosan beírni), programverziók. Aztán majd kérdeznek még, ha valami hiányzik nekik. És igen, érdemes előtte szétnézni, de ha mégse találtad meg, azért meg fogják szerintem találni.
Disztró, verzió, jelenség pontos leírása (tehát nem csak annyi, hogy kifagy, hanem hibaüziket pontosan beírni), programverziók. Aztán majd kérdeznek még, ha valami hiányzik nekik. És igen, érdemes előtte szétnézni, de ha mégse találtad meg, azért meg fogják szerintem találni.
InterMatrix wrote:Nem írtad milyen disztribúciód van!? Sabayon?
LinuxForum.hu > Forum > Disztribúció specifikus gondok > [red]Sabayon[/red] > CD DVD olvasási problémákInterMatrix wrote:Nem írtad milyen disztribúciód van!? Sabayon?
LinuxForum.hu > Forum > Disztribúció specifikus gondok > [red]Sabayon[/red] > CD DVD olvasási problémáklabor wrote:Van ilyen?Van. A „legegyszerűbb” az ifconfig.
labor wrote:Van ilyen?Van. A „legegyszerűbb” az ifconfig.
-
SzerzőBejegyzés