Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem. Csak azt próbáltam megvilágítani, hogy a „Miért jó a Gobo?” kérdésre hasonlóan okos válaszokat lehet adni, mint a „Miért jó a Debian?” kérdésre. Meg a többi hasonló („Miért jó …?”) kérdésre is.
Nem. Csak azt próbáltam megvilágítani, hogy a „Miért jó a Gobo?” kérdésre hasonlóan okos válaszokat lehet adni, mint a „Miért jó a Debian?” kérdésre. Meg a többi hasonló („Miért jó …?”) kérdésre is.
labor wrote:uzsolt wrote:Mi a jó a Debianban?Nem tudom
Akkor ne tegyél fel buta kérdéseket 😉
labor wrote:uzsolt wrote:Mi a jó a Debianban?Nem tudom
Akkor ne tegyél fel buta kérdéseket 😉
labor wrote:bár még mindig nem tudom hogy mi a jó a gobolinux-ban. A könyv alapján sem :).Nem olyan rossz az a gobo, mint ahogy a „reklámja” mutatja. Nem tudom, mennyi ideig, de viszonylag sokáig használtam (még bőven violazoli előtt, amikor ő „rákapott”, én már LFS-t gyűrtem), és szerettem is, azóta is „kellemes emlékek” fűznek hozzá. Hogy mi a jó benne? A görcs tudja, mindenestre az „egyedisége” izgalmas (persze ez ízlés dolga). Mi a jó a Debianban?
labor wrote:bár még mindig nem tudom hogy mi a jó a gobolinux-ban. A könyv alapján sem :).Nem olyan rossz az a gobo, mint ahogy a „reklámja” mutatja. Nem tudom, mennyi ideig, de viszonylag sokáig használtam (még bőven violazoli előtt, amikor ő „rákapott”, én már LFS-t gyűrtem), és szerettem is, azóta is „kellemes emlékek” fűznek hozzá. Hogy mi a jó benne? A görcs tudja, mindenestre az „egyedisége” izgalmas (persze ez ízlés dolga). Mi a jó a Debianban?
kisbetu wrote:Akkor: megnézem a YaST-ot, van-e csomag belőle.Nincs suse-m, tehát ez kiesett (jó, tudom, alapvetően nem nekem szólt 😉 ).
kisbetu wrote:Akkor: megnézem a YaST-ot, van-e csomag belőle.Nincs suse-m, tehát ez kiesett (jó, tudom, alapvetően nem nekem szólt 😉 ).
[off]
Mert már windows alatt megszokta, hogy innen-onnan kell összeszedni a dolgokat, ilyen hekk, olyan krekk, amolyan kíjdzsen, stb.
[/off]
jamaicaa: a hivatalos suse-honlapon történő keresés azt mutatja, hogy (meglepő módon?) van hplip csomag, tehát a yast-ból fel tudod rögtön minden szivatás nélkül telepíteni…[off]
Mert már windows alatt megszokta, hogy innen-onnan kell összeszedni a dolgokat, ilyen hekk, olyan krekk, amolyan kíjdzsen, stb.
[/off]
jamaicaa: a hivatalos suse-honlapon történő keresés azt mutatja, hogy (meglepő módon?) van hplip csomag, tehát a yast-ból fel tudod rögtön minden szivatás nélkül telepíteni… -
SzerzőBejegyzés