uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,291-1,300 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: open::creativity 2009 #2178797
    uzsolt
    Felhasználó

      Nem. Csak azt próbáltam megvilágítani, hogy a „Miért jó a Gobo?” kérdésre hasonlóan okos válaszokat lehet adni, mint a „Miért jó a Debian?” kérdésre. Meg a többi hasonló („Miért jó ?”) kérdésre is.

      Hozzászólás: open::creativity 2009 #2178798
      uzsolt
      Felhasználó

        Nem. Csak azt próbáltam megvilágítani, hogy a „Miért jó a Gobo?” kérdésre hasonlóan okos válaszokat lehet adni, mint a „Miért jó a Debian?” kérdésre. Meg a többi hasonló („Miért jó ?”) kérdésre is.

        Hozzászólás: open::creativity 2009 #2178793
        uzsolt
        Felhasználó
          labor wrote:
          uzsolt wrote:
          Mi a jó a Debianban?

          Nem tudom

          Akkor ne tegyél fel buta kérdéseket 😉

          Hozzászólás: open::creativity 2009 #2178794
          uzsolt
          Felhasználó
            labor wrote:
            uzsolt wrote:
            Mi a jó a Debianban?

            Nem tudom

            Akkor ne tegyél fel buta kérdéseket 😉

            Hozzászólás: open::creativity 2009 #2178787
            uzsolt
            Felhasználó
              labor wrote:
              bár még mindig nem tudom hogy mi a jó a gobolinux-ban. A könyv alapján sem  :).

              Nem olyan rossz az a gobo, mint ahogy a „reklámja” mutatja. Nem tudom, mennyi ideig, de viszonylag sokáig használtam (még bőven violazoli előtt, amikor ő „rákapott”, én már LFS-t gyűrtem), és szerettem is, azóta is „kellemes emlékek” fűznek hozzá. Hogy mi a jó benne? A görcs tudja, mindenestre az „egyedisége” izgalmas (persze ez ízlés dolga). Mi a jó a Debianban?

              Hozzászólás: open::creativity 2009 #2178788
              uzsolt
              Felhasználó
                labor wrote:
                bár még mindig nem tudom hogy mi a jó a gobolinux-ban. A könyv alapján sem  :).

                Nem olyan rossz az a gobo, mint ahogy a „reklámja” mutatja. Nem tudom, mennyi ideig, de viszonylag sokáig használtam (még bőven violazoli előtt, amikor ő „rákapott”, én már LFS-t gyűrtem), és szerettem is, azóta is „kellemes emlékek” fűznek hozzá. Hogy mi a jó benne? A görcs tudja, mindenestre az „egyedisége” izgalmas (persze ez ízlés dolga). Mi a jó a Debianban?

                uzsolt
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Akkor: megnézem a YaST-ot, van-e csomag belőle.

                  Nincs suse-m, tehát ez kiesett (jó, tudom, alapvetően nem nekem szólt 😉 ).

                  uzsolt
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Akkor: megnézem a YaST-ot, van-e csomag belőle.

                    Nincs suse-m, tehát ez kiesett (jó, tudom, alapvetően nem nekem szólt 😉 ).

                    uzsolt
                    Felhasználó

                      [off]
                      Mert már windows alatt megszokta, hogy innen-onnan kell összeszedni a dolgokat, ilyen hekk, olyan krekk, amolyan kíjdzsen, stb.
                      [/off]
                      jamaicaa: a hivatalos suse-honlapon történő keresés azt mutatja, hogy (meglepő módon?) van hplip csomag, tehát a yast-ból fel tudod rögtön minden szivatás nélkül telepíteni…

                      uzsolt
                      Felhasználó

                        [off]
                        Mert már windows alatt megszokta, hogy innen-onnan kell összeszedni a dolgokat, ilyen hekk, olyan krekk, amolyan kíjdzsen, stb.
                        [/off]
                        jamaicaa: a hivatalos suse-honlapon történő keresés azt mutatja, hogy (meglepő módon?) van hplip csomag, tehát a yast-ból fel tudod rögtön minden szivatás nélkül telepíteni…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,291-1,300 / 9,618