Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
És az hardverfüggő, hogy nálam sose adott nan-t, míg a másik két gépen mindig adott? /Mármint ha olyan 10 futtatásból 10 „mindig”-nek számít, nálam pedig ennek jónéhányszorosa/
Persze diff-eket nem néztem, bíztam magamban 🙂És az hardverfüggő, hogy nálam sose adott nan-t, míg a másik két gépen mindig adott? /Mármint ha olyan 10 futtatásból 10 „mindig”-nek számít, nálam pedig ennek jónéhányszorosa/
Persze diff-eket nem néztem, bíztam magamban 🙂mesebelivandor wrote:A veszélye ugyanis fennáll! Ezt én egy bugnal látom a lf működésében!
Ez nem bug. Ez fícsör. Így, aki a gépét egyedül használja, nem kell mindig bejelentkeznie, értékes másodperceket takarítva meg 😉
De bejelentkezéskor be lehet állítani, hogy meddig legyen benn a delikvens (asszem, rég jelentkeztem már be).
De akkor is: amikor látod, hogy a bal felső sarokban a mateatek név van, akkor kijelentkezel, és mesebelivandor néven be. Ez már rajtad múlik. Ha ennél jobbat tudsz, az még csak jobb.mesebelivandor wrote:Javaslom hogy a mailről történő automatikus bejelentkezés lehetőségét szüntessétek meg!
Micsoda csoda? Nemtán te kapod meg a mateatek-nek szóló íméleket is?mesebelivandor wrote:Csak abban nem vagyok biztos hogy mondjuk ez egy sulis, könyvtáros környezetben nem okozhat e újra, vagy többször is majd galibát?
PUBLIKUS GÉPEN SEMMILYEN HONLAPON NEM MARADUNK BEJELENTKEZVE! Se freemail, se gmail, se myvip, se mailbox, se etr, se neptun, se LF, se LE, se…, főleg nem a bankunk honlapján. Mindig a kilépés(nek megfelelő) gombot kell használni! Ez a publikus gépről való netezés „veszélye”.Lehet, nem voltam világos:
uzsolt wrote:A jobb felső sarokban van egy olyan feliratú gomb, hogy Kijelentkezés.Szóval ha az LF-re tévedsz (vagy bárhova), és látod, hogy mateatek (vagy bárki más) van bejelentkezve, akkor megkeresed a Kijelentkezés vagy Kilépés vagy Logout vagy valami ilyesmi „gombot”, megnyomod, és bejelentkezel a saját felhasználói neveddel. Hidd el, nem nehéz!
A jobb felső sarokban van egy olyan feliratú gomb, hogy Kijelentkezés. Ha ezt használod, és belépsz a saját nevedben, akkor nem lesznek ilyen gondjaid (bár úgy tűnik, hogy neked nem gond).
sk-skuba wrote:próbáld ki mind a kiscsajjal.;D
sk-skuba wrote:próbáld ki mind a kiscsajjal.;D
Valóban, oda a piros hármas helyett egy sima fekete kettes kell… A nan-ok megjelenését okozhatta ez?
(Szoktál egyébként valamikor aludni?)
Valóban, oda a piros hármas helyett egy sima fekete kettes kell… A nan-ok megjelenését okozhatta ez?
(Szoktál egyébként valamikor aludni?)
Húh, ezzel már inkább csak holnap/ma. Késő van már ehhez.
-
SzerzőBejegyzés