Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Akkor root-ként belépsz/su parancsot kiadod és rootjelszót beírod, és kiadod a következő parancsot:
Code:ln -s /usr/lib/libtcl8.{5,4}.soUtána egy ldconfig kiadás, majd elvileg mennie kellene.
Persze mielőtt nekiesel, nézd meg, hogy van-e /usr/lib/libtcl8.5.so fájlod (ls /usr/lib/libtcl8.5.so).
A tuxracer hogyan került fel? Nem húzott függőségként semmit? Egyébként amint látom, neked tcl nevezetű csomagot (nem fájlt!) kell keresned. Ha mégis telepítve van, akkor szerintem egy egyszerű linkeléssel megoldható a probléma (hátha nem változott annyit a tcl 8.4-ről 8.5-re).
A tuxracer hogyan került fel? Nem húzott függőségként semmit? Egyébként amint látom, neked tcl nevezetű csomagot (nem fájlt!) kell keresned. Ha mégis telepítve van, akkor szerintem egy egyszerű linkeléssel megoldható a probléma (hátha nem változott annyit a tcl 8.4-ről 8.5-re).
guardian88 wrote:hát én nem szoktam hallana magam, de a beszélgető szokott hallani (vagyis amikor még nem volt eltörve a fülesem 🙁 )csablak wrote:[red]Teszthívás kezdeményezése[/red] – a csajt hallom, de magamat nem hallom vissza.guardian88 wrote:hát én nem szoktam hallana magam, de a beszélgető szokott hallani (vagyis amikor még nem volt eltörve a fülesem 🙁 )csablak wrote:[red]Teszthívás kezdeményezése[/red] – a csajt hallom, de magamat nem hallom vissza.Doom3d wrote:Úgy hallottam, hogy az Ubuntu-nak (is) van olyan változata, amit Windows alá lehet programként telepíteni.
Így netezésre használhatnád az Ubuntu-t, minden másra meg a Windows-t. Első lépésként.De akkor ez az ubuntu-program windows alatt futna, amivel ott vagyunk, ahol a part szakad.
Amúgy meg:kisbetu wrote:Gyűjtőtopik zárható.Doom3d wrote:Úgy hallottam, hogy az Ubuntu-nak (is) van olyan változata, amit Windows alá lehet programként telepíteni.
Így netezésre használhatnád az Ubuntu-t, minden másra meg a Windows-t. Első lépésként.De akkor ez az ubuntu-program windows alatt futna, amivel ott vagyunk, ahol a part szakad.
Amúgy meg:kisbetu wrote:Gyűjtőtopik zárható.medveapu wrote:[OFF]
Miféle madár a PLD-madár?
Fiam meglátta, jót nevetett, és nagyon tetszik neki 🙂
[/OFF]Tudomásom szerint, meg a „hivatalos” állásfoglalás szerint is egy gólya. Szóval akkor jó a marketingje meg a grafikusa 😀
http://www.inf.sgsp.edu.pl/pub/MALUNKI/TAPETY/ -
SzerzőBejegyzés