Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
medveapu wrote:[OFF]
Miféle madár a PLD-madár?
Fiam meglátta, jót nevetett, és nagyon tetszik neki 🙂
[/OFF]Tudomásom szerint, meg a „hivatalos” állásfoglalás szerint is egy gólya. Szóval akkor jó a marketingje meg a grafikusa 😀
http://www.inf.sgsp.edu.pl/pub/MALUNKI/TAPETY/Asse rossz… Igaz, semmi grafikus beállítócsoda nincs hozzá, de talán így lesz izgalmas 😀
Asse rossz… Igaz, semmi grafikus beállítócsoda nincs hozzá, de talán így lesz izgalmas 😀
nastjakam wrote:Kezdesnek debiant?
Ez most komoly?Doom3d wrote:…
Néhány vírus illegális filenevet használt, ezeket az XP alá pakolt DOS alatt töröltem. Ez így ment egészen 2006 decemberig.
…
Szóval elegem lett a vírusokból, és végül felraktam az Ubuntut.
…
3 hónap alatt sikerült úgy szétzilálnom a rendszert, hogy a levelezés és firefox pluginok FAT32 meghajtóra mentése után újraraktam az egészet. Azóta fut. A legjobban az Ubuntu 7.10 tetszett, a 8.04 borzalmas volt, most 8.10 van.Szóval annyira azért nem kezdő…
nastjakam wrote:Kezdesnek debiant?
Ez most komoly?Doom3d wrote:…
Néhány vírus illegális filenevet használt, ezeket az XP alá pakolt DOS alatt töröltem. Ez így ment egészen 2006 decemberig.
…
Szóval elegem lett a vírusokból, és végül felraktam az Ubuntut.
…
3 hónap alatt sikerült úgy szétzilálnom a rendszert, hogy a levelezés és firefox pluginok FAT32 meghajtóra mentése után újraraktam az egészet. Azóta fut. A legjobban az Ubuntu 7.10 tetszett, a 8.04 borzalmas volt, most 8.10 van.Szóval annyira azért nem kezdő…
Egy unrar x akarmi.rar *.avi nem jó? Régebben mintha valahogy így kellett volna.
Egy unrar x akarmi.rar *.avi nem jó? Régebben mintha valahogy így kellett volna.
bacsi2 wrote:A javítókonzolt úgy tudod előcsalni, hogy bebootolsz az XP telepítő CD-ről. Az üdvözlőképernyő után nyomsz egy R(?) betűt, de ezt írni is fogja…Az XP nem tartalmazza esetleg már telepítve? Azaz ha egy telepített, bebútolt xp alatt nézi meg, nem lehetséges, hogy ott van?
-
SzerzőBejegyzés