uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,541-1,550 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169698
    uzsolt
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Ja, kérem, ez a kiskapuk országa.

      Egyetértek.

      Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169699
      uzsolt
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        Ja, kérem, ez a kiskapuk országa.

        Egyetértek.

        Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169692
        uzsolt
        Felhasználó
          medveapu wrote:
          Bocs.
          (Tessék kiérezni a szavaimból áradó bűzt iróniát)

          Egyébként én is egyetértek azzal, hogy kinek melyik felel meg jobban. Ízlések és pofonok.

          Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169693
          uzsolt
          Felhasználó
            medveapu wrote:
            Bocs.
            (Tessék kiérezni a szavaimból áradó bűzt iróniát)

            Egyébként én is egyetértek azzal, hogy kinek melyik felel meg jobban. Ízlések és pofonok.

            Hozzászólás: Rekorddöntés!! :) #2176595
            uzsolt
            Felhasználó

              Én voltam az 1024. szavazó!

              Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169686
              uzsolt
              Felhasználó
                medveapu wrote:
                Ez korrekt volt.

                Csak a probléma megoldásában nem haladtunk előre, és már megint csak offolgatunk, ahelyett, hogy érdemben segítenénk.

                Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169687
                uzsolt
                Felhasználó
                  medveapu wrote:
                  Ez korrekt volt.

                  Csak a probléma megoldásában nem haladtunk előre, és már megint csak offolgatunk, ahelyett, hogy érdemben segítenénk.

                  Hozzászólás: Mencoder kérdések #2131684
                  uzsolt
                  Felhasználó

                    Soltan: IRC-en lassú voltam, de akkor ideírom, így hátha nem felejtem el:
                    http://www.linuxvilag.hu/content/files/cikk/64/cikk_64_70_75.pdf -> Logó eltávolítása.

                    Hozzászólás: Mencoder kérdések #2131685
                    uzsolt
                    Felhasználó

                      Soltan: IRC-en lassú voltam, de akkor ideírom, így hátha nem felejtem el:
                      http://www.linuxvilag.hu/content/files/cikk/64/cikk_64_70_75.pdf -> Logó eltávolítása.

                      Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169666
                      uzsolt
                      Felhasználó
                        UHU-1.2 wrote:
                        Látom kisbetű, formában vagy. De ugyan minek írjam le szóról – szóra, mi nem tetszik a Linuxban, hogy ha úgy˙is megmagyarázzátok, hogy „az nem úgy van, hanem így meg úgy..” ? 🙂 😀 😉 Van amelyikőtök akkor se értené meg, mert már évek óta Linuxot használ és ezt N-E-M érezheti/tudhatja.

                        Hátha most képes leszel elolvasni:

                        uzsolt wrote:
                        UHU-1.2 wrote:
                        A rendszerrel nincs baj, a grafikával és a kezelhetőséggel van az.

                        Ha te is annyi időt fordítasz egy Linux fórumra mint én, akkor veled is megtörténhet az ami velem, hogy begurulsz az ilyen jellegű levelek olvasása közben:

                        „Üdv! Pár napja használom a Linuxot és többé kevésbé elégedett vagyok vele. De szégyen, hogy [ez vagy az] nem úgy működik mint a Windows-ban. Miért nem írják át a fejlesztők előlről az egészet, hogy úgy működjön mint a Windows-ban? Biztos vagyok benne, hogy ha megtennék, akkor a Linuxnak sokkal több felhasználója lenne, mint így!”

                        Talán még az is felmerült benned, hogy válaszolj ezekre a kérdésekre csak azért, hogy később egy Linux kezdő – aki úgy véli, hogy a több éves más operációs rendszeren megszerzett tudás, és pár órányi Linux tapasztalat megfelelő alap egy kiváló ötlethez – rádpirítson, miszerint te csak azért nem találod jónak a dolgot, mert „old-school Linux felhasználó” vagy, aki számára a GUI* az ördög machinációja, és aki szerint mindenkit a parancssor (CLI)** elé kéne szögezni.

                        A cikk célja annak elmagyarázása ezen kezdők számára, hogy pontosan mi okozza azt, hogy ezen ötleteik inkább a flame áldozataivá válnak, és nem a megváltást hozzák meg számukra.

                        És itt a cikk: http://www.szszi.hu/kozlemenyek/sajto/2006/03/29/linux_nem_windows/

                        Meg még egy dolog: ha nem tetszik a linux (mert ezek szerint nem), akkor NEM kötelező használni. Ha a windows jobban bejön, használd azt! Csak divatból meg menőségből meg haverok előtti májerkodás miatt ne használj linuxot!

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,541-1,550 / 9,618