Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Ja, kérem, ez a kiskapuk országa.kisbetu wrote:Ja, kérem, ez a kiskapuk országa.medveapu wrote:Bocs.
(Tessék kiérezni a szavaimból áradóbűztiróniát)Egyébként én is egyetértek azzal, hogy kinek melyik felel meg jobban. Ízlések és pofonok.
medveapu wrote:Bocs.
(Tessék kiérezni a szavaimból áradóbűztiróniát)Egyébként én is egyetértek azzal, hogy kinek melyik felel meg jobban. Ízlések és pofonok.
Én voltam az 1024. szavazó!
medveapu wrote:Ez korrekt volt.Csak a probléma megoldásában nem haladtunk előre, és már megint csak offolgatunk, ahelyett, hogy érdemben segítenénk.
medveapu wrote:Ez korrekt volt.Csak a probléma megoldásában nem haladtunk előre, és már megint csak offolgatunk, ahelyett, hogy érdemben segítenénk.
Soltan: IRC-en lassú voltam, de akkor ideírom, így hátha nem felejtem el:
http://www.linuxvilag.hu/content/files/cikk/64/cikk_64_70_75.pdf -> Logó eltávolítása.Soltan: IRC-en lassú voltam, de akkor ideírom, így hátha nem felejtem el:
http://www.linuxvilag.hu/content/files/cikk/64/cikk_64_70_75.pdf -> Logó eltávolítása.UHU-1.2 wrote:Látom kisbetű, formában vagy. De ugyan minek írjam le szóról – szóra, mi nem tetszik a Linuxban, hogy ha úgy˙is megmagyarázzátok, hogy „az nem úgy van, hanem így meg úgy..” ? 🙂 😀 😉 Van amelyikőtök akkor se értené meg, mert már évek óta Linuxot használ és ezt N-E-M érezheti/tudhatja.Hátha most képes leszel elolvasni:
uzsolt wrote:UHU-1.2 wrote:A rendszerrel nincs baj, a grafikával és a kezelhetőséggel van az.Ha te is annyi időt fordítasz egy Linux fórumra mint én, akkor veled is megtörténhet az ami velem, hogy begurulsz az ilyen jellegű levelek olvasása közben:
„Üdv! Pár napja használom a Linuxot és többé kevésbé elégedett vagyok vele. De szégyen, hogy [ez vagy az] nem úgy működik mint a Windows-ban. Miért nem írják át a fejlesztők előlről az egészet, hogy úgy működjön mint a Windows-ban? Biztos vagyok benne, hogy ha megtennék, akkor a Linuxnak sokkal több felhasználója lenne, mint így!”
Talán még az is felmerült benned, hogy válaszolj ezekre a kérdésekre csak azért, hogy később egy Linux kezdő – aki úgy véli, hogy a több éves más operációs rendszeren megszerzett tudás, és pár órányi Linux tapasztalat megfelelő alap egy kiváló ötlethez – rádpirítson, miszerint te csak azért nem találod jónak a dolgot, mert „old-school Linux felhasználó” vagy, aki számára a GUI* az ördög machinációja, és aki szerint mindenkit a parancssor (CLI)** elé kéne szögezni.
A cikk célja annak elmagyarázása ezen kezdők számára, hogy pontosan mi okozza azt, hogy ezen ötleteik inkább a flame áldozataivá válnak, és nem a megváltást hozzák meg számukra.
És itt a cikk: http://www.szszi.hu/kozlemenyek/sajto/2006/03/29/linux_nem_windows/
Meg még egy dolog: ha nem tetszik a linux (mert ezek szerint nem), akkor NEM kötelező használni. Ha a windows jobban bejön, használd azt! Csak divatból meg menőségből meg haverok előtti májerkodás miatt ne használj linuxot!
-
SzerzőBejegyzés