Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Jó lenne tudni, milyen disztrót használsz.
Uhu alatt én hoztam létre ilyet, sőt, a cd-ket lehet használni „forrásként” (akkor kicsi volt a vinyóm). Gondolom, hasonlóan lehet más deb/apt-csomagkezelővel megáldott rendszeren is.
Slackware: roppant egyszerű 😀 Letöltöd, kézzel felrakod, és mikor rájössz, hogy mi hiányzik ahhoz, hogy rendesen fusson, azt is letöltöd és felrakod, stb. 😉
RPM: háát, gondolom a csomagkezelő-előtéttől függ. Itt PLD-ben roppant egyszerű: létrehozol egy könyvtárat, beleöntöd az összes rpm-et, és forrásként egy ilyet veszel fel:Code:[source]
name =
type = dir
path =
auto = yes
autoup = nEsetleg a csomagadatbázist letölteni, és abból talán ki lehet szedni, hogyha az X programot fel akarnád tenni, akkor az miket vonna maga után 🙂
De akkor ezt a flimselt valahogy be is kéne állítanod, nem? 😛
De akkor ezt a flimselt valahogy be is kéne állítanod, nem? 😛
Aha. És ez te vagy? 😀
kisbetu wrote:És egy konspiráció a javából:Ha arról a személyről van szó, akire gondolok, akkor nem arról van szó, hogy választ várt, de nem kapott, hanem arról, hogy bosszút esküdött az Ubuntu.hu ellen, mert ő a saját lapját beszüntette néhány ubuntus piszkálódása miatt. Tehát az egész Ubuntu.hu közösség sz*r, mert volt 3-4 ember, aki őt piszkálta.
Mondom: ha arról a személyről van szó, akire gondolok.
Kire gondol vajon?
Hát ez nem normális. A ferde torony leírva rendesen: pizzai ferde torony! Hát Olaszországban van, ahonnan a pizza is származik!
Az nem is sok.
Hm, visszamegyek már, megnézem, vannak-e új kommentek 🙂
Tényleg, mennyi volt az a soha nem látott méretű szurkolótábor?Ezen jót nevettem:
http://ubuntu.hu/node/12302#comment-135624Azota mar el is tunt ez a bejegyzes arrol a bizonyos forumrol:
(gugli megtalalja, de a forumban mar nincs ott a hsz)
http://www.linuxforum.hu/blackpanther-vegyesen/ez-mit-is-jelent/new/
Ha jobban megnézed nem tűnt el:
« Válasz #28 Dátum: 2009. Augusztus 15. 21:50:45 »
Ja, tenyleg, csak lapozni kellett hozza 1-et.
„Mindenki hozzon magával még egy embert.” 😀
Mert valahol megjelent ez a topik, mint valami csúnya dolog? 😀 -
SzerzőBejegyzés