uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 651-660 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: frissítés internet nélkül #2193862
    uzsolt
    Felhasználó

      Jó lenne tudni, milyen disztrót használsz.
      Uhu alatt én hoztam létre ilyet, sőt, a cd-ket lehet használni „forrásként” (akkor kicsi volt a vinyóm). Gondolom, hasonlóan lehet más deb/apt-csomagkezelővel megáldott rendszeren is.
      Slackware: roppant egyszerű 😀 Letöltöd, kézzel felrakod, és mikor rájössz, hogy mi hiányzik ahhoz, hogy rendesen fusson, azt is letöltöd és felrakod, stb. 😉
      RPM: háát, gondolom a csomagkezelő-előtéttől függ. Itt PLD-ben roppant egyszerű: létrehozol egy könyvtárat, beleöntöd az összes rpm-et, és forrásként egy ilyet veszel fel:

      Code:
      [source]
      name   =
      type   = dir
      path   =
      auto   = yes
      autoup = n

      Esetleg a csomagadatbázist letölteni, és abból talán ki lehet szedni, hogyha az X programot fel akarnád tenni, akkor az miket vonna maga után 🙂

      Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191357
      uzsolt
      Felhasználó

        De akkor ezt a flimselt valahogy be is kéne állítanod, nem? 😛

        Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191358
        uzsolt
        Felhasználó

          De akkor ezt a flimselt valahogy be is kéne állítanod, nem? 😛

          Hozzászólás: Kocsma topik #1952318
          uzsolt
          Felhasználó

            Aha. És ez te vagy? 😀

            Hozzászólás: Kocsma topik #1952316
            uzsolt
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              És egy konspiráció a javából:

              Ha arról a személyről van szó, akire gondolok, akkor nem arról van szó, hogy választ várt, de nem kapott, hanem arról, hogy bosszút esküdött az Ubuntu.hu ellen, mert ő a saját lapját beszüntette néhány ubuntus piszkálódása miatt. Tehát az egész Ubuntu.hu közösség sz*r, mert volt 3-4 ember, aki őt piszkálta.

              Mondom: ha arról a személyről van szó, akire gondolok.

              Kire gondol vajon?

              Hozzászólás: Kocsma topik #1952312
              uzsolt
              Felhasználó

                Hát ez nem normális. A ferde torony leírva rendesen: pizzai ferde torony! Hát Olaszországban van, ahonnan a pizza is származik!

                Hozzászólás: Kocsma topik #1952310
                uzsolt
                Felhasználó

                  Az nem is sok.

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1952308
                  uzsolt
                  Felhasználó

                    Hm, visszamegyek már, megnézem, vannak-e új kommentek 🙂
                    Tényleg, mennyi volt az a soha nem látott méretű szurkolótábor?

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1952305
                    uzsolt
                    Felhasználó

                      Ezen jót nevettem:
                      http://ubuntu.hu/node/12302#comment-135624

                      Azota mar el is tunt ez a bejegyzes arrol a bizonyos forumrol:

                      (gugli megtalalja, de a forumban mar nincs ott a hsz)

                      http://www.linuxforum.hu/blackpanther-vegyesen/ez-mit-is-jelent/new/

                      Ha jobban megnézed nem tűnt el:

                      « Válasz #28 Dátum: 2009. Augusztus 15. 21:50:45 »

                      Ja, tenyleg, csak lapozni kellett hozza 1-et.

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1952300
                      uzsolt
                      Felhasználó

                        „Mindenki hozzon magával még egy embert.” 😀
                        Mert valahol megjelent ez a topik, mint valami csúnya dolog? 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 651-660 / 9,618