Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
borbi wrote:balzamon wrote:(Amúgy akkor minek neked 12GB-s / partíció? :D)
Jó kérdés. Úgy rémlik, ennek „történelmi okai” vannak 🙂 Most hogy hirtelen végiggondolom, nem jut eszembe semmi se, hogy miért, főleg ennyire „túltervezve”. Lehet, hogy ezt a partíciót másra használtam, és nem kellett már arra a célra, és nem akartam újrapartícionálni, és ez lett egy /-partíció.
balzamon wrote:(Amúgy akkor minek neked 12GB-s / partíció? :D)Jó kérdés. Úgy rémlik, ennek „történelmi okai” vannak 🙂 Most hogy hirtelen végiggondolom, nem jut eszembe semmi se, hogy miért, főleg ennyire „túltervezve”. Lehet, hogy ezt a partíciót másra használtam, és nem kellett már arra a célra, és nem akartam újrapartícionálni, és ez lett egy /-partíció.
Attól függ, miket és mennyit akar felrakni. Én mindig belefértem 4G-ba, minden disztrónál.
Code:$ df -h /
Fájlrendszer Méret Fogl. Szab. Fo.% Csatl. pont
/dev/hdb7 12G 3,2G 8,1G 28% /Attól függ, miket és mennyit akar felrakni. Én mindig belefértem 4G-ba, minden disztrónál.
Code:$ df -h /
Fájlrendszer Méret Fogl. Szab. Fo.% Csatl. pont
/dev/hdb7 12G 3,2G 8,1G 28% /Izgalmasabb azt élőben kipróbálni 😉 Én tuti úgy próbálnám…
Izgalmasabb azt élőben kipróbálni 😉 Én tuti úgy próbálnám…
uzsolt wrote:Épp most olvastam:
http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=arch_200908_benchmarks&num=1
Remélem, ez ínyedre lesz 😉Látom, itt a fórumon is megjelent egy kis késéssel:
http://www.linuxforum.hu/okossagok-innen-onnan/arch-linux-2009-08-benchmarks/uzsolt wrote:Épp most olvastam:
http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=arch_200908_benchmarks&num=1
Remélem, ez ínyedre lesz 😉Látom, itt a fórumon is megjelent egy kis késéssel:
http://www.linuxforum.hu/okossagok-innen-onnan/arch-linux-2009-08-benchmarks/mrphoenix wrote:Sajnálom, ha már ennyire szóbahoztátok többen is az Ubuntu-t
Te hoztad szóba…mrphoenix wrote:Időközben teszteltem az új BP-t, és a Core2Duo valamint a 4GB RAM ellenére is…mrphoenix wrote:akkor leírom, hogy ugyanazon a gépen, amin a BP-t teszteltem, egyáltalán nem lomha, sőt sokan örülnének, ha ilyen akadásmentesen tudnának dolgozni egy operációs rendszerrel!
Basszus, ezen a gépen? Azt még megértem, hogy bármi is akad egy 200 MHz-es cerkán, de ezen? Egy ilyen gépen még egy csiga is új dimenziókba lép…Én nagyon arra gondolok, hogy a párduccal valamit nagyon elszúrtál vagy nem csináltál meg. Egy ilyen gépen szerintem nemigen kellene hétköznapi használat között két disztró között ennyire „szembetűnő” különbségnek lennie.
-
SzerzőBejegyzés