Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mrphoenix wrote:Sajnálom, ha már ennyire szóbahoztátok többen is az Ubuntu-t
Te hoztad szóba…mrphoenix wrote:Időközben teszteltem az új BP-t, és a Core2Duo valamint a 4GB RAM ellenére is…mrphoenix wrote:akkor leírom, hogy ugyanazon a gépen, amin a BP-t teszteltem, egyáltalán nem lomha, sőt sokan örülnének, ha ilyen akadásmentesen tudnának dolgozni egy operációs rendszerrel!
Basszus, ezen a gépen? Azt még megértem, hogy bármi is akad egy 200 MHz-es cerkán, de ezen? Egy ilyen gépen még egy csiga is új dimenziókba lép…Én nagyon arra gondolok, hogy a párduccal valamit nagyon elszúrtál vagy nem csináltál meg. Egy ilyen gépen szerintem nemigen kellene hétköznapi használat között két disztró között ennyire „szembetűnő” különbségnek lennie.
Épp most olvastam:
http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=arch_200908_benchmarks&num=1
Remélem, ez ínyedre lesz 😉Épp most olvastam:
http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=arch_200908_benchmarks&num=1
Remélem, ez ínyedre lesz 😉Vagy már hamar el kell kezdeni, és esetleg egy szavazást is csinálni, hogy mikor legyen, mint az LF-es sörözésnél.
Egy egyszerűbb:
Code:parancs &>> output.txtEgy egyszerűbb:
Code:parancs &>> output.txtTalán ezért (is) érdemes az adott disztró csomagjainál maradni, és nem keverni a dolgokat 😉
Talán ezért (is) érdemes az adott disztró csomagjainál maradni, és nem keverni a dolgokat 😉
Hát akkor pár napig nem lesz élet a fórumon…
Hát akkor pár napig nem lesz élet a fórumon…
-
SzerzőBejegyzés