Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
borbi wrote:u.i: A sátorral vigyázni kell, augusztus vége fele elég hűvösek az éjszakák már, ha bekómálsz, könnyen tüdőgyulladás áldozata lehetsz mint én két évvel ezelőtt, amit éppen hogy túléltem. (hátha sikerül elvennem a kedveteket ezzel 🙂 )
Hm, szóval akkor nem sátorozni kellene. Vector, ugye van ott valami ház is? Majd ott iszunk, nehogy tüdőgyuszit kapjunk 😉
borbi wrote:u.i: A sátorral vigyázni kell, augusztus vége fele elég hűvösek az éjszakák már, ha bekómálsz, könnyen tüdőgyulladás áldozata lehetsz mint én két évvel ezelőtt, amit éppen hogy túléltem. (hátha sikerül elvennem a kedveteket ezzel 🙂 )Hm, szóval akkor nem sátorozni kellene. Vector, ugye van ott valami ház is? Majd ott iszunk, nehogy tüdőgyuszit kapjunk 😉
Borbi szerintem inkább a birodalmi gyűlésre szeretett volna menni 😉
Borbi szerintem inkább a birodalmi gyűlésre szeretett volna menni 😉
22 még necces, inkább 23.
22 még necces, inkább 23.
Nekem inkább az eleje lenne a jó, tehát 24-től, és nem biztos, hogy végig tudok maradni (iskolakezdés). Ja, nincs sátram, és vonattal jönnék, tehát szívesen leszek olyan, aki egy üres kocsit megtöltene 😉
v3cŧ0r wrote:Lafi: te kocsival jössz?? Mert pl uzsolt neked utitárs lehetSzeged környéke?
Nekem inkább az eleje lenne a jó, tehát 24-től, és nem biztos, hogy végig tudok maradni (iskolakezdés). Ja, nincs sátram, és vonattal jönnék, tehát szívesen leszek olyan, aki egy üres kocsit megtöltene 😉
v3cŧ0r wrote:Lafi: te kocsival jössz?? Mert pl uzsolt neked utitárs lehetSzeged környéke?
Ja, értem 😀 Azt hittem, hogy egy egész hét kockulás 🙂
Jaja, tényleg, haveromat elfelejtettem felhívni, hogy mikor is lesz az a búcsú…
Legfeljebb nem végig vagy nem az elejétől leszek a talin.Szerk.: Ááááá! Most jut eszembe: aug. 24-30 már szinte iskolakezdés, pótvizsgák (buktattam, tehát ott kell lennem), meg tanévnyitó értekezlet, stb. Akkor valószínűleg csak két-három napot tudok ott lenni…
-
SzerzőBejegyzés