uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Találkozó azaz Linux-Woodstock 2009 #2193305
    uzsolt
    Felhasználó
      borbi wrote:
      u.i: A sátorral vigyázni kell, augusztus vége fele elég hűvösek az éjszakák már, ha bekómálsz,  könnyen tüdőgyulladás áldozata lehetsz mint én két évvel ezelőtt, amit éppen hogy túléltem. (hátha sikerül elvennem a kedveteket ezzel 🙂 )

      Hm, szóval akkor nem sátorozni kellene. Vector, ugye van ott valami ház is? Majd ott iszunk, nehogy tüdőgyuszit kapjunk 😉

      Hozzászólás: Találkozó azaz Linux-Woodstock 2009 #2193306
      uzsolt
      Felhasználó
        borbi wrote:
        u.i: A sátorral vigyázni kell, augusztus vége fele elég hűvösek az éjszakák már, ha bekómálsz,  könnyen tüdőgyulladás áldozata lehetsz mint én két évvel ezelőtt, amit éppen hogy túléltem. (hátha sikerül elvennem a kedveteket ezzel 🙂 )

        Hm, szóval akkor nem sátorozni kellene. Vector, ugye van ott valami ház is? Majd ott iszunk, nehogy tüdőgyuszit kapjunk 😉

        Hozzászólás: Találkozó azaz Linux-Woodstock 2009 #2193295
        uzsolt
        Felhasználó

          Borbi szerintem inkább a birodalmi gyűlésre szeretett volna menni 😉

          Hozzászólás: Találkozó azaz Linux-Woodstock 2009 #2193296
          uzsolt
          Felhasználó

            Borbi szerintem inkább a birodalmi gyűlésre szeretett volna menni 😉

            Hozzászólás: Találkozó azaz Linux-Woodstock 2009 #2193283
            uzsolt
            Felhasználó

              22 még necces, inkább 23.

              Hozzászólás: Találkozó azaz Linux-Woodstock 2009 #2193284
              uzsolt
              Felhasználó

                22 még necces, inkább 23.

                Hozzászólás: Találkozó azaz Linux-Woodstock 2009 #2193261
                uzsolt
                Felhasználó

                  Nekem inkább az eleje lenne a jó, tehát 24-től, és nem biztos, hogy végig tudok maradni (iskolakezdés). Ja, nincs sátram, és vonattal jönnék, tehát szívesen leszek olyan, aki egy üres kocsit megtöltene 😉

                  v3cŧ0r wrote:
                  Lafi: te kocsival jössz?? Mert pl uzsolt neked utitárs lehet

                  Szeged környéke?

                  Hozzászólás: Találkozó azaz Linux-Woodstock 2009 #2193262
                  uzsolt
                  Felhasználó

                    Nekem inkább az eleje lenne a jó, tehát 24-től, és nem biztos, hogy végig tudok maradni (iskolakezdés). Ja, nincs sátram, és vonattal jönnék, tehát szívesen leszek olyan, aki egy üres kocsit megtöltene 😉

                    v3cŧ0r wrote:
                    Lafi: te kocsival jössz?? Mert pl uzsolt neked utitárs lehet

                    Szeged környéke?

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1952283
                    uzsolt
                    Felhasználó

                      Ja, értem 😀 Azt hittem, hogy egy egész hét kockulás 🙂

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1952281
                      uzsolt
                      Felhasználó

                        Jaja, tényleg, haveromat elfelejtettem felhívni, hogy mikor is lesz az a búcsú…
                        Legfeljebb nem végig vagy nem az elejétől leszek a talin.

                        Szerk.: Ááááá! Most jut eszembe: aug. 24-30 már szinte iskolakezdés, pótvizsgák (buktattam, tehát ott kell lennem), meg tanévnyitó értekezlet, stb. Akkor valószínűleg csak két-három napot tudok ott lenni…

                      10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 9,618