uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: (ki)tiltott dolgok… #2192892
    uzsolt
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Mi a véleményed arról, hogy a szomszéd várban született témákra itt adhass választ?

      Akkor pofázzak ide? Nekem nyolc. Csak akkor a birodalmiakkal is tudatni kellene, hogy itt található uzsolt okoskodó topikja 😉

      Hozzászólás: (ki)tiltott dolgok… #2192893
      uzsolt
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        Mi a véleményed arról, hogy a szomszéd várban született témákra itt adhass választ?

        Akkor pofázzak ide? Nekem nyolc. Csak akkor a birodalmiakkal is tudatni kellene, hogy itt található uzsolt okoskodó topikja 😉

        Hozzászólás: Operációs rendszer #2191161
        uzsolt
        Felhasználó

          Amíg nem regisztrálsz újra, addig nem is lesz normális fórum.

          Hozzászólás: Operációs rendszer #2191162
          uzsolt
          Felhasználó

            Amíg nem regisztrálsz újra, addig nem is lesz normális fórum.

            Hozzászólás: Operációs rendszer #2191157
            uzsolt
            Felhasználó

              Megtaláltam én is 😀 De én nem bírtam válasz nélkül hagyni…

              Hozzászólás: Operációs rendszer #2191158
              uzsolt
              Felhasználó

                Megtaláltam én is 😀 De én nem bírtam válasz nélkül hagyni…

                Hozzászólás: WinXP mellé linux #2192402
                uzsolt
                Felhasználó

                  Úgy tűnik, mégse annyira fos az a winfos, ott legalább megy a net.
                  Azt meg se merem kérdezni, hogy mit jelent az az „akárhogy próbálom beállítani”. A pontos hardvereszközök ismeretéről meg már nem is merek álmodni.

                  Hozzászólás: WinXP mellé linux #2192403
                  uzsolt
                  Felhasználó

                    Úgy tűnik, mégse annyira fos az a winfos, ott legalább megy a net.
                    Azt meg se merem kérdezni, hogy mit jelent az az „akárhogy próbálom beállítani”. A pontos hardvereszközök ismeretéről meg már nem is merek álmodni.

                    Hozzászólás: SSH tunnel port figyelés #2192264
                    uzsolt
                    Felhasználó

                      Szerintem eddig is értettük. Ha „rendes” disztród van telepítve, akkor ha feltelepíted az ssh szervert az otthoni gépedre, elvileg semmit sem kell állítgatnod. Meg hogy putty-tyal ssh-zni tudj, nem elég egy port-figyelés, oda kell egy program is, ami a bejövő csomagokkal tud valamit kezdeni, és válaszolni is tud rájuk. Szóval a megoldás: egy SSH-szerver telepítése.

                      Hozzászólás: SSH tunnel port figyelés #2192265
                      uzsolt
                      Felhasználó

                        Szerintem eddig is értettük. Ha „rendes” disztród van telepítve, akkor ha feltelepíted az ssh szervert az otthoni gépedre, elvileg semmit sem kell állítgatnod. Meg hogy putty-tyal ssh-zni tudj, nem elég egy port-figyelés, oda kell egy program is, ami a bejövő csomagokkal tud valamit kezdeni, és válaszolni is tud rájuk. Szóval a megoldás: egy SSH-szerver telepítése.

                      10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 9,618