Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Mi a véleményed arról, hogy a szomszéd várban született témákra itt adhass választ?
Akkor pofázzak ide? Nekem nyolc. Csak akkor a birodalmiakkal is tudatni kellene, hogy itt található uzsolt okoskodó topikja 😉
kisbetu wrote:Mi a véleményed arról, hogy a szomszéd várban született témákra itt adhass választ?Akkor pofázzak ide? Nekem nyolc. Csak akkor a birodalmiakkal is tudatni kellene, hogy itt található uzsolt okoskodó topikja 😉
Amíg nem regisztrálsz újra, addig nem is lesz normális fórum.
Amíg nem regisztrálsz újra, addig nem is lesz normális fórum.
Megtaláltam én is 😀 De én nem bírtam válasz nélkül hagyni…
Megtaláltam én is 😀 De én nem bírtam válasz nélkül hagyni…
Úgy tűnik, mégse annyira fos az a winfos, ott legalább megy a net.
Azt meg se merem kérdezni, hogy mit jelent az az „akárhogy próbálom beállítani”. A pontos hardvereszközök ismeretéről meg már nem is merek álmodni.Úgy tűnik, mégse annyira fos az a winfos, ott legalább megy a net.
Azt meg se merem kérdezni, hogy mit jelent az az „akárhogy próbálom beállítani”. A pontos hardvereszközök ismeretéről meg már nem is merek álmodni.Szerintem eddig is értettük. Ha „rendes” disztród van telepítve, akkor ha feltelepíted az ssh szervert az otthoni gépedre, elvileg semmit sem kell állítgatnod. Meg hogy putty-tyal ssh-zni tudj, nem elég egy port-figyelés, oda kell egy program is, ami a bejövő csomagokkal tud valamit kezdeni, és válaszolni is tud rájuk. Szóval a megoldás: egy SSH-szerver telepítése.
Szerintem eddig is értettük. Ha „rendes” disztród van telepítve, akkor ha feltelepíted az ssh szervert az otthoni gépedre, elvileg semmit sem kell állítgatnod. Meg hogy putty-tyal ssh-zni tudj, nem elég egy port-figyelés, oda kell egy program is, ami a bejövő csomagokkal tud valamit kezdeni, és válaszolni is tud rájuk. Szóval a megoldás: egy SSH-szerver telepítése.
-
SzerzőBejegyzés