uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 711-720 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Operációs rendszer #2191137
    uzsolt
    Felhasználó

      Nos, én már csináltam egy ilyen „fusion” rendszert. Az LFS-emben ezt használtam. Csak én egyszerűen pkgmgr nevet adtam neki 🙂
      /Ja, le is lehet tölteni, majd kíváncsi leszek, megtalálják-e és felhasználják-e..
      Ui.: nem fogják, mivel a fusion c++-ban íródik, én meg bash-t használtam/

      Hozzászólás: Operációs rendszer #2191138
      uzsolt
      Felhasználó

        Nos, én már csináltam egy ilyen „fusion” rendszert. Az LFS-emben ezt használtam. Csak én egyszerűen pkgmgr nevet adtam neki 🙂
        /Ja, le is lehet tölteni, majd kíváncsi leszek, megtalálják-e és felhasználják-e..
        Ui.: nem fogják, mivel a fusion c++-ban íródik, én meg bash-t használtam/

        Hozzászólás: ivman nem érzékeli az új eszközöket #2192164
        uzsolt
        Felhasználó
          birno wrote:
          Az ivman egy ideje(pontosan nem tudom mióta) indítás után nem hajlandó érzékelni az új eszközöket.
          Akkor úgy tűnik, hogy egy dbus/hal frissítés óta…
          Hozzászólás: ivman nem érzékeli az új eszközöket #2192165
          uzsolt
          Felhasználó
            birno wrote:
            Az ivman egy ideje(pontosan nem tudom mióta) indítás után nem hajlandó érzékelni az új eszközöket.
            Akkor úgy tűnik, hogy egy dbus/hal frissítés óta…
            Hozzászólás: ivman nem érzékeli az új eszközöket #2192160
            uzsolt
            Felhasználó
              birno wrote:
              uzsolt wrote:
              Akkor talán olyat is mutatnod kellene, ahol már rá van dugva.

              Mi értelme lenne?
              Persze, mi értelme is lenne? Hiszen te mindent láttál benne, és mi már semmit sem vehetünk észre. Olyan esetben kell logokat küldeni, amikor az adott hardvernek semmi köze a géphez, semmi kontaktusban nincs vele. Miért is nem így csináljuk, nem értem… Miért mindig olyan logokat küldünk, amikor épp rádugjuk a pendrájvot és megkukkantjuk a dmesg-et… Hogy ennek mi értelme van?

              birno wrote:
              halevt-t javasolták az általam linkelt oldalon is, csak gondoltam hátha itt tud valaki megoldást, az awesome wiki-jét nem is néztem.
              Akkor úgy tűnik három (fő) lehetőséged van:
              1. Megpeccseled a dbus és a hal forrását, hogy továbbra is menjen az ivman-nel.
              2. Megpeccseled az ivman forrását, hogy menjen az új dbus-szal és hal-lal.
              3. Te is áttérsz erre a halevt nevű csodára.
              4. Iszol inkább egy sört ebben a melegben…
              Hozzászólás: ivman nem érzékeli az új eszközöket #2192161
              uzsolt
              Felhasználó
                birno wrote:
                uzsolt wrote:
                Akkor talán olyat is mutatnod kellene, ahol már rá van dugva.

                Mi értelme lenne?
                Persze, mi értelme is lenne? Hiszen te mindent láttál benne, és mi már semmit sem vehetünk észre. Olyan esetben kell logokat küldeni, amikor az adott hardvernek semmi köze a géphez, semmi kontaktusban nincs vele. Miért is nem így csináljuk, nem értem… Miért mindig olyan logokat küldünk, amikor épp rádugjuk a pendrájvot és megkukkantjuk a dmesg-et… Hogy ennek mi értelme van?

                birno wrote:
                halevt-t javasolták az általam linkelt oldalon is, csak gondoltam hátha itt tud valaki megoldást, az awesome wiki-jét nem is néztem.
                Akkor úgy tűnik három (fő) lehetőséged van:
                1. Megpeccseled a dbus és a hal forrását, hogy továbbra is menjen az ivman-nel.
                2. Megpeccseled az ivman forrását, hogy menjen az új dbus-szal és hal-lal.
                3. Te is áttérsz erre a halevt nevű csodára.
                4. Iszol inkább egy sört ebben a melegben…
                Hozzászólás: ivman nem érzékeli az új eszközöket #2192156
                uzsolt
                Felhasználó

                  http://awesome.naquadah.org/wiki/Automounting

                  Ivman project seems to be dead (the last release was in 2007), and it does not work with latest versions of hal and dbus. Its successor is halevt. The configuration file for halevt has very much in common with ivman.

                  Hozzászólás: ivman nem érzékeli az új eszközöket #2192157
                  uzsolt
                  Felhasználó

                    http://awesome.naquadah.org/wiki/Automounting

                    Ivman project seems to be dead (the last release was in 2007), and it does not work with latest versions of hal and dbus. Its successor is halevt. The configuration file for halevt has very much in common with ivman.

                    Hozzászólás: ivman nem érzékeli az új eszközöket #2192152
                    uzsolt
                    Felhasználó
                      birno wrote:
                      Nem, az nem az, akkor még rá sem volt dugva az usb, plusz más az azonosítója.

                      Akkor talán olyat is mutatnod kellene, ahol már rá van dugva.

                      Hozzászólás: ivman nem érzékeli az új eszközöket #2192153
                      uzsolt
                      Felhasználó
                        birno wrote:
                        Nem, az nem az, akkor még rá sem volt dugva az usb, plusz más az azonosítója.

                        Akkor talán olyat is mutatnod kellene, ahol már rá van dugva.

                      10 bejegyzés megtekintése - 711-720 / 9,618