Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nos, én már csináltam egy ilyen „fusion” rendszert. Az LFS-emben ezt használtam. Csak én egyszerűen pkgmgr nevet adtam neki 🙂
/Ja, le is lehet tölteni, majd kíváncsi leszek, megtalálják-e és felhasználják-e..
Ui.: nem fogják, mivel a fusion c++-ban íródik, én meg bash-t használtam/Nos, én már csináltam egy ilyen „fusion” rendszert. Az LFS-emben ezt használtam. Csak én egyszerűen pkgmgr nevet adtam neki 🙂
/Ja, le is lehet tölteni, majd kíváncsi leszek, megtalálják-e és felhasználják-e..
Ui.: nem fogják, mivel a fusion c++-ban íródik, én meg bash-t használtam/birno wrote:Az ivman egy ideje(pontosan nem tudom mióta) indítás után nem hajlandó érzékelni az új eszközöket.
Akkor úgy tűnik, hogy egy dbus/hal frissítés óta…birno wrote:Az ivman egy ideje(pontosan nem tudom mióta) indítás után nem hajlandó érzékelni az új eszközöket.
Akkor úgy tűnik, hogy egy dbus/hal frissítés óta…birno wrote:uzsolt wrote:Akkor talán olyat is mutatnod kellene, ahol már rá van dugva.Mi értelme lenne?
Persze, mi értelme is lenne? Hiszen te mindent láttál benne, és mi már semmit sem vehetünk észre. Olyan esetben kell logokat küldeni, amikor az adott hardvernek semmi köze a géphez, semmi kontaktusban nincs vele. Miért is nem így csináljuk, nem értem… Miért mindig olyan logokat küldünk, amikor épp rádugjuk a pendrájvot és megkukkantjuk a dmesg-et… Hogy ennek mi értelme van?birno wrote:halevt-t javasolták az általam linkelt oldalon is, csak gondoltam hátha itt tud valaki megoldást, az awesome wiki-jét nem is néztem.
Akkor úgy tűnik három (fő) lehetőséged van:
1. Megpeccseled a dbus és a hal forrását, hogy továbbra is menjen az ivman-nel.
2. Megpeccseled az ivman forrását, hogy menjen az új dbus-szal és hal-lal.
3. Te is áttérsz erre a halevt nevű csodára.
4. Iszol inkább egy sört ebben a melegben…birno wrote:uzsolt wrote:Akkor talán olyat is mutatnod kellene, ahol már rá van dugva.Mi értelme lenne?
Persze, mi értelme is lenne? Hiszen te mindent láttál benne, és mi már semmit sem vehetünk észre. Olyan esetben kell logokat küldeni, amikor az adott hardvernek semmi köze a géphez, semmi kontaktusban nincs vele. Miért is nem így csináljuk, nem értem… Miért mindig olyan logokat küldünk, amikor épp rádugjuk a pendrájvot és megkukkantjuk a dmesg-et… Hogy ennek mi értelme van?birno wrote:halevt-t javasolták az általam linkelt oldalon is, csak gondoltam hátha itt tud valaki megoldást, az awesome wiki-jét nem is néztem.
Akkor úgy tűnik három (fő) lehetőséged van:
1. Megpeccseled a dbus és a hal forrását, hogy továbbra is menjen az ivman-nel.
2. Megpeccseled az ivman forrását, hogy menjen az új dbus-szal és hal-lal.
3. Te is áttérsz erre a halevt nevű csodára.
4. Iszol inkább egy sört ebben a melegben…http://awesome.naquadah.org/wiki/Automounting
Ivman project seems to be dead (the last release was in 2007), and it does not work with latest versions of hal and dbus. Its successor is halevt. The configuration file for halevt has very much in common with ivman.
http://awesome.naquadah.org/wiki/Automounting
Ivman project seems to be dead (the last release was in 2007), and it does not work with latest versions of hal and dbus. Its successor is halevt. The configuration file for halevt has very much in common with ivman.
birno wrote:Nem, az nem az, akkor még rá sem volt dugva az usb, plusz más az azonosítója.Akkor talán olyat is mutatnod kellene, ahol már rá van dugva.
birno wrote:Nem, az nem az, akkor még rá sem volt dugva az usb, plusz más az azonosítója.Akkor talán olyat is mutatnod kellene, ahol már rá van dugva.
-
SzerzőBejegyzés