uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 721-730 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ivman nem érzékeli az új eszközöket #2192150
    uzsolt
    Felhasználó

      Igen, használok. Amikor fel akarom csatolni, kiadom a mount parancsot megfelelően felparaméterezve 😉

      Hozzászólás: ivman nem érzékeli az új eszközöket #2192151
      uzsolt
      Felhasználó

        Igen, használok. Amikor fel akarom csatolni, kiadom a mount parancsot megfelelően felparaméterezve 😉

        Hozzászólás: ivman nem érzékeli az új eszközöket #2192146
        uzsolt
        Felhasználó
          birno wrote:
          Az ivman viszont semmit nem reagál, nem ad hibaüzenetet, valószínűleg el sem jut hozzá az új eszköz híre.

          Code:
          manager.c:1030 (ivm_media_changed) /org/freedesktop/Hal/devices/usb_device_1d6b_1_0000_00_1d_0_if0 wasn’t mounted, by us or by others…
          manager.c:1030 (ivm_media_changed) /org/freedesktop/Hal/devices/usb_device_1d6b_1_0000_00_1d_0 wasn’t mounted, by us or by others…

          Vagy ez nem az?

          Hozzászólás: ivman nem érzékeli az új eszközöket #2192147
          uzsolt
          Felhasználó
            birno wrote:
            Az ivman viszont semmit nem reagál, nem ad hibaüzenetet, valószínűleg el sem jut hozzá az új eszköz híre.

            Code:
            manager.c:1030 (ivm_media_changed) /org/freedesktop/Hal/devices/usb_device_1d6b_1_0000_00_1d_0_if0 wasn’t mounted, by us or by others…
            manager.c:1030 (ivm_media_changed) /org/freedesktop/Hal/devices/usb_device_1d6b_1_0000_00_1d_0 wasn’t mounted, by us or by others…

            Vagy ez nem az?

            Hozzászólás: Videó szerkesztés: kitakarás #2192180
            uzsolt
            Felhasználó
              Hozzászólás: Videó szerkesztés: kitakarás #2192181
              uzsolt
              Felhasználó
                Hozzászólás: Operációs rendszer #2191107
                uzsolt
                Felhasználó
                  vadkan wrote:
                  Közölném,hogy uzsolt,v3ct0r,kisbetu,sany,vizsla és borbi ne számitsanak arra,hogy felkérem őket a prodzsektben való résztvételre.

                  Mindjárt a kardomba dőlök 🙁

                  Hozzászólás: Operációs rendszer #2191108
                  uzsolt
                  Felhasználó
                    vadkan wrote:
                    Közölném,hogy uzsolt,v3ct0r,kisbetu,sany,vizsla és borbi ne számitsanak arra,hogy felkérem őket a prodzsektben való résztvételre.

                    Mindjárt a kardomba dőlök 🙁

                    Hozzászólás: Operációs rendszer #2191104
                    uzsolt
                    Felhasználó

                      Szerintem, csak, azért nem válaszoltok a kérdésemre, mert:
                      1. Nem is tudtok, és csak elterelitek a dolgot, hogy hülyének tüntessetek fel, és, ezért, ne válaszoljon, senki más.
                      2. Mert irigyek vagytok, hogyha már ti megtanultatok assemblyben programozni, akkor, nehogy megtanulhasson más is, és így „főlényesebben” tudjatok viselkedni.
                      Amúgy szerintem, ez egy normális kérdés, és mért nem tudtok, egyszerűen válaszolni, mint más józan ember, egy kérdésre. Csak egy letölthető leírást kértem, magyarul, ha lehet, amiben normálisan le van írva minden. És, amit megtanulhat egy csoport 14 éves. És, még annyit, hogy mindenhez valami magyarázatot adni. Például, még nem tudom a 16-os számrendszert, és mivel egyből ezzel kezd, egy leírást is adhatnátok, amiből megtanulom. Tehát, minden olyan kiegészítő anyagot, amire szükségem lehet, grafika, processzor, BIOS, stb. És, aki tényleg, tudna segíteni, és tud is, az segítsen. Akik, meg csak hülyeségeket tudnak írni, mert fogalmuk sincsen, amiről szó van, az meg inkább ne írjon ide semmit. De, aki tud segíteni, és segíteni, annak nagyon hálás lennék. Végül is, ez egy olyan oldal, ahol ilyenekről van szó.

                      Hozzászólás: Operációs rendszer #2191103
                      uzsolt
                      Felhasználó

                        Szerintem, csak, azért nem válaszoltok a kérdésemre, mert:
                        1. Nem is tudtok, és csak elterelitek a dolgot, hogy hülyének tüntessetek fel, és, ezért, ne válaszoljon, senki más.
                        2. Mert irigyek vagytok, hogyha már ti megtanultatok assemblyben programozni, akkor, nehogy megtanulhasson más is, és így „főlényesebben” tudjatok viselkedni.
                        Amúgy szerintem, ez egy normális kérdés, és mért nem tudtok, egyszerűen válaszolni, mint más józan ember, egy kérdésre. Csak egy letölthető leírást kértem, magyarul, ha lehet, amiben normálisan le van írva minden. És, amit megtanulhat egy csoport 14 éves. És, még annyit, hogy mindenhez valami magyarázatot adni. Például, még nem tudom a 16-os számrendszert, és mivel egyből ezzel kezd, egy leírást is adhatnátok, amiből megtanulom. Tehát, minden olyan kiegészítő anyagot, amire szükségem lehet, grafika, processzor, BIOS, stb. És, aki tényleg, tudna segíteni, és tud is, az segítsen. Akik, meg csak hülyeségeket tudnak írni, mert fogalmuk sincsen, amiről szó van, az meg inkább ne írjon ide semmit. De, aki tud segíteni, és segíteni, annak nagyon hálás lennék. Végül is, ez egy olyan oldal, ahol ilyenekről van szó.

                      10 bejegyzés megtekintése - 721-730 / 9,618