Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Igen, használok. Amikor fel akarom csatolni, kiadom a mount parancsot megfelelően felparaméterezve 😉
Igen, használok. Amikor fel akarom csatolni, kiadom a mount parancsot megfelelően felparaméterezve 😉
birno wrote:Az ivman viszont semmit nem reagál, nem ad hibaüzenetet, valószínűleg el sem jut hozzá az új eszköz híre.Code:manager.c:1030 (ivm_media_changed) /org/freedesktop/Hal/devices/usb_device_1d6b_1_0000_00_1d_0_if0 wasn’t mounted, by us or by others…
manager.c:1030 (ivm_media_changed) /org/freedesktop/Hal/devices/usb_device_1d6b_1_0000_00_1d_0 wasn’t mounted, by us or by others…Vagy ez nem az?
birno wrote:Az ivman viszont semmit nem reagál, nem ad hibaüzenetet, valószínűleg el sem jut hozzá az új eszköz híre.Code:manager.c:1030 (ivm_media_changed) /org/freedesktop/Hal/devices/usb_device_1d6b_1_0000_00_1d_0_if0 wasn’t mounted, by us or by others…
manager.c:1030 (ivm_media_changed) /org/freedesktop/Hal/devices/usb_device_1d6b_1_0000_00_1d_0 wasn’t mounted, by us or by others…Vagy ez nem az?
vadkan wrote:Közölném,hogy uzsolt,v3ct0r,kisbetu,sany,vizsla és borbi ne számitsanak arra,hogy felkérem őket a prodzsektben való résztvételre.Mindjárt a kardomba dőlök 🙁
vadkan wrote:Közölném,hogy uzsolt,v3ct0r,kisbetu,sany,vizsla és borbi ne számitsanak arra,hogy felkérem őket a prodzsektben való résztvételre.Mindjárt a kardomba dőlök 🙁
Szerintem, csak, azért nem válaszoltok a kérdésemre, mert:
1. Nem is tudtok, és csak elterelitek a dolgot, hogy hülyének tüntessetek fel, és, ezért, ne válaszoljon, senki más.
2. Mert irigyek vagytok, hogyha már ti megtanultatok assemblyben programozni, akkor, nehogy megtanulhasson más is, és így „főlényesebben” tudjatok viselkedni.
Amúgy szerintem, ez egy normális kérdés, és mért nem tudtok, egyszerűen válaszolni, mint más józan ember, egy kérdésre. Csak egy letölthető leírást kértem, magyarul, ha lehet, amiben normálisan le van írva minden. És, amit megtanulhat egy csoport 14 éves. És, még annyit, hogy mindenhez valami magyarázatot adni. Például, még nem tudom a 16-os számrendszert, és mivel egyből ezzel kezd, egy leírást is adhatnátok, amiből megtanulom. Tehát, minden olyan kiegészítő anyagot, amire szükségem lehet, grafika, processzor, BIOS, stb. És, aki tényleg, tudna segíteni, és tud is, az segítsen. Akik, meg csak hülyeségeket tudnak írni, mert fogalmuk sincsen, amiről szó van, az meg inkább ne írjon ide semmit. De, aki tud segíteni, és segíteni, annak nagyon hálás lennék. Végül is, ez egy olyan oldal, ahol ilyenekről van szó.Szerintem, csak, azért nem válaszoltok a kérdésemre, mert:
1. Nem is tudtok, és csak elterelitek a dolgot, hogy hülyének tüntessetek fel, és, ezért, ne válaszoljon, senki más.
2. Mert irigyek vagytok, hogyha már ti megtanultatok assemblyben programozni, akkor, nehogy megtanulhasson más is, és így „főlényesebben” tudjatok viselkedni.
Amúgy szerintem, ez egy normális kérdés, és mért nem tudtok, egyszerűen válaszolni, mint más józan ember, egy kérdésre. Csak egy letölthető leírást kértem, magyarul, ha lehet, amiben normálisan le van írva minden. És, amit megtanulhat egy csoport 14 éves. És, még annyit, hogy mindenhez valami magyarázatot adni. Például, még nem tudom a 16-os számrendszert, és mivel egyből ezzel kezd, egy leírást is adhatnátok, amiből megtanulom. Tehát, minden olyan kiegészítő anyagot, amire szükségem lehet, grafika, processzor, BIOS, stb. És, aki tényleg, tudna segíteni, és tud is, az segítsen. Akik, meg csak hülyeségeket tudnak írni, mert fogalmuk sincsen, amiről szó van, az meg inkább ne írjon ide semmit. De, aki tud segíteni, és segíteni, annak nagyon hálás lennék. Végül is, ez egy olyan oldal, ahol ilyenekről van szó. -
SzerzőBejegyzés